Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse iškovota 3 vieta
Balandžio 3d. Utenos kūno kultūros ir sporto centro salėje baigėsi Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybės "Utenos mėsa" taurei laimėti. Buvo surengtos po 8 metų pertraukos. Pirmenybėse dalyvavo Utenos policija, Ūta, Uzpaliai, Visagino SC, Zarasai, Ignalina ir Molėtų SC komandos. Molėtų komandos pagrindą sudarė Molėtų sporto centro auklėtiniai, treneris V.Valiukas, ir Ežerūno -kario žaidėjai: M.Valkauskas ir J.Narušis. Pusfinalio varžybose pralaimeje Ignalinos komandai, moletiškiai dėl trečiosios vietos kovojo prieš Užpalių komandą. Rungtynių pradžia Molėtų SC komandai nežadėjo nieko gero, kadangi po dviejų kėlinių atsilikinėjo 12 taškų skirtumu. Tačiau po ilgosios pertraukos suaktyvinę gynybą, pradėję spausti varžovus nuo pusės aikštės molėtiškiai panaikino skirtumą ir išsiveržė i priekį. Ketvirtajame kėlinyje rungtynės vyko taškas į tašką, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio skirtumo. Rungtynių pabaigą tiksliau ir protingiau sužaidę Molėtų SC krepšininkai iškovojo trečiąją vietą rezultatu 71:68 (16:25; 12:15;
25:11; 18:17). Daugiausia taškų pelnė žaidžiantis treneris V.Valiukas-16, J.Narušis pridėjo 15, K.Vaicekauskas-11, A.Juočepis -10. Visose pirmenybėse jiems puikiai talkino M.Valkauskas, D.Verikas, L.Šerelis, K.Alimas, M.Kraujelis, L.Keras, A.Žiukas, Ž.Šavelis, M.Petkevičius ir G.Rackevičius. Molėtų SC komandai įteikta taurė, žaidėjai apdovanoti medaliais. Pirmenybių čempionais tapo Ignalinos krepšininkai, finale po dviejų pratęsimų išplėšė pergalę prieš Utenos policijos komanda rezultatu 105:102.
Molėtų SC komandos treneris ir žaidėjai džiaugiasi turėję progą dalyvauti šiose pirmenybėse, kadangi krepšininkai gavo daug žaidybinės patirties aikštelėje, kurioje kovėsi negailėdami jėgų prieš vyresnius varžovus ir iškovojo aukštą trečiąją vietą.

2011 metų Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių tvarkaraštis ir rezultatai

Sekmadienį kovo 27 d. vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių I lygos finalas. Dėl III vietos rungėsi „Sporto centro“ ir „Melingos“ komandos. Ypač sėkmingai rungtynes pradėjo „Sporto centro “  žaidėjai, kurie jau pirmame rungtynių ketvirtyje susikrovė 20 taškų pranašumą. Taip ir nesugebėję atsitiesti, melingiečiai pralaimėjo kovą rezultatu 64:98. III vietą užėmusioje „ Sporto centro“ komandoje rezultatyviai žaidė 25 taškus pelnęs Dovidas Verikas, 14 taškų pelnė Karolis Vaicekauskas ir 12 taškų - komandos treneris Valentas Valiukas.

Rungtynėse dėl I vietos „Savanorio“ komandai mėgino priešintis „Virgio vairavimo mokykla“. Pirmoje rungtynių dalyje „VVM“ žaidėjams pavyko pirmauti, bei suteikti sirgaliams viltį, kad M. Kildišiaus komandos „vienvaldystė“ rajono pirmenybėse pažeidžiama....Tačiau nuo trečio kėlinio „Savanorio“ žaidėjai įsibėgėjo bei iškovojo pergalę 94:80. Nugalėtojų komadoje daugiausiai taškų pelnė  bei įspūdingai iš trijų taškų zonos atakavo broliai Eimantas (30 tšk.) ir Justas (28 tšk.) Narušiai. 12 taškų prie pėrgalės prisidėjo Ernestas Pliuška. „VVM“ komandoje rezultatyviausi buvo bei po 20 taškų pelnė Marius Valkauskas ir Edgaras Matusevičius. 17 taškų pelnė Valdas Jucevičius. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino bei apdovanojimus įteikė Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas. Tradiciškai atminimo prizai buvo įteikti greiausiems žaidėjams - Donatui Leišiui (Melinga), Karolui Vaicekauskui (Sporto centras),  Edgarui Marusevičui (VVM) ir jauniausiam turnyro dalyvui - Kristupui Kildišui (Savanoris).

II lygos rikiuotėje - „Pavadinimas“, „Bekupė“, „Toliejai“

Rajono vyrų kpepšinio pirmenybių II lygos nestigo intrigos. Dėl III vietos susitiko „Toliejų“ ir „Premjeros“ komados. Du kėlinius nei viena, nei kita komados nesugebėjo įsiveržti į priekį. Po ilgosios pertraukos žaidimo spartą padidino ir sau reikiama linkme žaidimo eigą pakreipė toliejiškiai, kurie šventė pergalę 79:61. Daugiausiai taškų šioje komndoje pelnė Vilmantas Katinas (29tšk.). „Premjeros“ komadoje rezultatyviausiai žaidė Tadas Bražėnas (23tšk.) Dėl pirmosios vietos susitiko „Pavadinimao“ ir „Bekupės“ komandos. Jos sužaidė 59 - ąsias rungtynes rajono vyrų pirmenybėse. Abi komandos rungtyniavo negailėdami jėgų. Po trijų kėlinių trim taškai pirmavo „Pavadinimo“ komanda. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje daug kartų rezultatas krypo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė „Pavadinimo“ komanda ir iškovojo II lygos nugalėtojų vardą rezultatu: 81:70. Šią komandą į pergalę vedė IgnasKeras, pelnęs net 38 taškus.  „Bekupės“ komandoje rezultatyviai žaidė Rolandas Mečkauskas (30 tšk.) Nugalėtojus ir prizininkus sveikino, taures bei diplomus įteikė Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas. Pagal tradiciją specialūs prizai buvo įteikti naudingiausiems finalo žaidėjams. Prizais apdovanoti Žilvinas Ivanauskas, Marius Bielinis, Rolandas Mečkauskas, Ignas Keras.