2012 metų  Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių ir tvarkaraštis

2012 metų  Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių nuostatai

Rezultatai

Kovo 31 d., Molėtų sporto centro arenoje, antros lygos rajono vyrų krepšinio pirmenybėse, išdalinti paskutiniai medalių komplektai. Gausių sirgalių pajėgų palaikomos šeštadienį Molėtų sporto arenoje  atvirų Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių  II lygos  komandos finalininkės   po įspūdingų kovų, fantastiškų emocijų, išsidalino  apdovanojimus. Įspūdinga krepšinio šventė prasidėjo rungtynėmis dėl III vietos. Šioje dvikovoje susigrūmė dvi Giedraičių krašto komandos „Bekupė“ ir „Kiementas“. Du kėlinius turėję saugų pranašumą bekupiečiai po trečio kėlinio liko tik su vieno taško persvara, o „Kiementas“ paskutiniame rungtynių ketvirtyje sugebėjo rezultatą išlyginti.  Tačiau „užsivedusi“ „Bekupės“ ekipa nebuvo linkusi nusileisti ir  rezultatyviai sužaidusi kėlinio pabaigą  nudžiugino sirgalių būrį švęsdama pergalę rezultatu 76:70. Net 25 taškais prie  pergalės prisidėjo Mantas Maišelis, o „Kiemento“ gretose rezultatyviausias buvo  komandos vadovas Audrius Drublionis, pelnęs  17 taškų. Dar įdomesnės ir atkaklesnės kovos vyko dėl II lygos nugalėtojų vardo. Į tribūnas  plūstelėjus „Želvos“  ir  alantiškių „Dvaro“ komandų  sirgaliams prasidėjo kova, kurioje net tris  kėlinius  pranašumą turėjo alantiškiai.  IV kėlinuke pirmenybių debiutantai iš Želvos sugebėjo prispausti  „Dvarą“  ir vieno taško skirtumu  (67:66) išplėšti įspūdingą pergalę. Lemiamą baudos metimą „Želvai“ pataikęs Artūras Pledis  triumfavusių komandos draugų į apdovanojimų ceremoniją buvo atneštas ant rankų, o „Želvos“ komanda savo sirgaliams Molėtų sporto arenoje dėkojo... gulėdama ant arenos grindų. „Želvos“ komandose rezultatyviai  žaidė 18 taškų pelnęs Tadas Narbutavičius. „Dvaro“ komandoje taip pat rezultatyviausias  žaidėjas  Egidijus  Steiblys pelnė 18 taškų. Sumaniai „Dvarui“ vadovavo treneriai Deivydas Jackevičius ir Stasys Lesnikauskas.    Šių pirmenybių organizatorius Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas, po įspūdingai gražaus finalo, komandas apdovanojo taurėmis, medaliais. Apdovanoti buvo ir naudingiausi žaidėjai  - Tadas Narbutavičius („Želva“), Nerijus Vanagas („Dvaras“), Marius Maišelis („Bekupė“), Audrius Drublionis („Kiementas“).  Pertraukų metu vykusio tritaškių konkurso nugalėtojais tapo „Želvos“ žaidėjai – Robertas Meilūnas ir žaidžiantis treneris Gintaras Markevičius.

Kovo 11 d.  sporto centro arenoje vyko Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių I lygos finalas. Iš viso I lygoje varžėsi 6 pajėgiausios komandos.  Dėl III vietos susitiko šių metų pirmenybių naujokai „Jaros sauga“, kurios varžovais buvo „Melinga“. Melingiečiai nuo pat pirmo kėlinio neleido varžovams dominuoti aikštelėje ir šventė užtikrintą ir solidžią pergalę 92:86. Dėl I vietos susitiko „Ežerūno“ ir „Virgio vairavimo mokyklos“ komandos. Nuo pat rungtynių pradžios šioje dvikovoje ežerūniečiai įgijo pranašumą, kurį tris kėlinius sėkmingai didino.  Ketvirtajame kėlinyje „Virgio vairavimo mokyklos“ žaidėjai bandė perimti iniciatyvą, tačiau nugalėti „Ežerūno“ nepavyko.  Pergalę rezultatu 92:68 iškovojęs „Ežerūnas“ tapo šių metų rajono vyrų krepšinio pirmenybių  nugalėtojais.  Finalinėse rungtynėse daugiausia taškų „Ežerūno“ komandoje  pelnė Eimantas Narušis (29 tšk.) ir Tadas Mockevičius (20 tšk.). „Virgio vairavimo mokyklos“ komandoje rezultatyviausi buvo Marius Valkauskas, pelnęs 28 taškus ir Povilas Kaminskas,surinkęs 24 taškus. Finale  kovojusias  komandas  sveikino pirmenybių organizatorius Molėtų sporto  centro direktorius  Kęstutis Vaicekauskas, vicemeras Henrikas Ivickas. Nugalėtojų komandos  žaidėjams -  broliams Justui ir Eimantui  Narušiams, Mindaugui Kildišiui, Tadui Mockevičiui, Karoliui Vaicekauskui, Kiprui Pumpučiui ir Ernestui  Pliukšai buvo įteikta I vietos taurė ir  medaliai, skirti Molėtų miesto 625 metų jubiliejui.  Proginiais  medaliais bei taurėmis buvo apdovanotos ir II bei III vietas užėmusios komandos. Ši kartą specialūs Sporto centro prizai  buvo įteikti naudingiausiems finalo žaidėjams.  Jais apdovanoti  Tadas Mockevičius („Ežerūnas“), Marius Valkauskas („Virgio vairavimo mokykla“), Povilas Navikas („Melinga“) ir Irmantas Januškevičius („Jaros sauga“). Pertraukų metu vyko tritaškių metimų konkursas poromis.  Konkurse geriausių  rezultatų  pasiekė „Jaros saugos“ „duetas“ -  Edgaras Bartaševičius ir Kazimieras Lazickas. Rajono vyrų krepšinio pirmenybes tęs kovos II lygoje, kurioje rungtyniauja 14 komandų.

Sausio 27-28 d. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos trejos rungtynės. Atkakliose rungtynėse susitiko „Dvaro“ ir „Inturkės“ komandos. Taškas į tašką vykusiose rungtynėse rezultatu 69:58 antrą pergalę  iškovojo „Dvaras“. Įtemptos rungtynės vyko tarp I lygos komandų - „Melingos“ ir „Jaros saugos“. Po trijų kėlinių tik vieno taško pranašumą buvo įgijusi „Melinga“. Ketvirtajame kėlinyje rezultatas daug kartų buvo lygus, į priekį labai nežymiai išsiveržiant  tai vienai, tai kitai komandai. Pergalę  rezultatu 85:81 iškovojo melingiečiai. Šioje komandoje vėl nesulaikomas buvo P.Navikas, pelnęs 46 taškus, o „Jaros  saugos“ komandoje  rezultatyviausiai  rungtyniavo E. Bartaševičius, pelnęs 41 tašką. Trečiose rungtynėse susitiko „ BC Pavadinimo“ ir „Toliejų“ komandos. Pergalę rezultatu 79:59 iškovojo „BC Pavadinimas“ žaidėjai.    Rezultatai ir tvarkaraštis.

Sausio 20-22 d. Rajono krepšinio pirmenybėse „pakrikštytos“ šių metų sezono komandos naujokės.  Net septynerios rungtynės praėjusį savaitgalį buvo sužaistos Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse. Vėlų penktadienio vakarą atkakli kova Molėtų sporto arenoje vyko tarp „Kiemento“ ir „Premjeros“ komandų. Baigiantis  įtemptoms rungtynėms, „Kiemento“ komandos vadovo Audriaus Drublionio tritaškis metimas giedraitiškių komandą išvedė į priekį. Dar du baudos metimai įtvirtino „Kiemento“ pergalę rezultatu 79:75 prieš „Premjerą“. Pirmą kartą Molėtų arenoje rungtyniavo pirmenybių naujokė  - „Želvos“ komanda,  susitikusi su „Bekupės“ krepšininkais. Tris kėlinius pirmavusią debiutantų komandą pirmenybių senbuviai bekupiečiai palaužė rezultatu 77:71. „Dvaro“ krepšininkai be didesnio vargo įveikė „Židinio“ komandą. Taip pat lengvą pergalę pasiekė „Ežerūno“ komanda  prieš „Virgio vairavimo mokyklą“. Nesunkiai „Dubingius“ nugalėjo pirmenybių senbuvė „Atsipūtę“ komanda, atstovaujanti Alantos kraštą.  Labai atkakliai klostėsi dvikova tarp antrosios pirmenybių  naujokės -   „Jaros saugos“ komandos ir „Išjunk šviesą“ jaunimo. Rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo „Jaros saugą“, iškovojusią pergalę rezultatu 80:74.  Pergale pirmenybes pradėjo „Melinga“ rezultatu 63:51, nugalėjusi „Sporto centrą“. Melingiečių komandą į pergalę atvedė Povilas Navikas, pelnęs net 41 tašką. Šį savaitgalį rajono vyrų krepšinio pirmenybėse bus sužaistos trejos rungtynės.

2012 m. rajono vyrų krepšinio pirmenybėse pirmoje lygoje varžysis 6 komandos: ''SPORTO CENTRAS", "IŠJUNK ŠVIESĄ", "VVM", "MELINGA", "JAROS SAUGA", "EŽERŪNAS". Antroje lygoje rungtyniaus 14 komandų dvejuose pogrupiuose. Pogrupis A: "BC PAVADINIMAS", "GIRSTEITIŠKIS", "ATSIPŪTĘ", ŽELVA, BEKUPĖ, DUBINGIAI, TOLIEJAI. Pogrupis B:  INTURKĖ, KIEMENTAS, DVARAS, "ŽIDINYS", SUGINČIAI, "PASIRAŠOM", "PREMJERA". Rezultatai ir tvarkaraštis.