Liepos 2 d. Švenčionių sporto bazėse, vyko Lietuvos seniūnijų antro etapo regioninės varžybos. Jose be varžybų šeimininkų Švenčioniškių, dalyvavo Ukmergės, Molėtų, Širvintų, Šalčininkų, Trakų, Vilniaus rajonų, Vilniaus miesto, Elektrėnų savivaldybės komandos. Geriausiai iš molėtiškių pasirodė krepšininkai: J.Narušis, A. ir E. Juočepiai iškovoję II - ąją vietą. Bronzos medalius iškovojo krepšinio senjorai I. Turkovas, V. Sičiūnas, K. Vaicekauskas ir K. Kaminskas. Tokios pat vertės medalius iškovojo mūsų merginų komanda: S. Černiauskaitė, L. Vaicekauskaitė, R. ir K. Repečkaitės. Seniūnų trikovės varžybose Dubingių seniūnas, K. Kaminskas pralaimėjas tik Vilniaus miesto ir Širvintų kolegoms, iškovojo III-ąją vietą. Neblogai sekėsi rungtyniauti mūsų rajono futbolininkams, tinklininkėms ir smiginio mėgėjams.

Birželio 5 d. Molėtų kūno kultūros ir sporto centro arenoje  moterų ir vyrų  krepšinio, smiginio ir seniūnų trikovės varžybomis finišavo 2011m. rajono seniūnijų žaidynės. Krepšinio aikštelėse rungtyniavo moterys ir vyrai, ir tuo pat metu smiginio mėgėjai. Moterų grupėje niekam nepavyko nugalėti miesto komandos R. ir K.Repečkaites, L. Vaicekauskaitės ir S. Černiauskaitės. Trys komandos pasiekė po viena pergalę ir po du pralaimėjimus. Teisėjams suskaičiavus įmestus ir praleistus taškus, antroji vieta atiteko Joniškio žaidėjoms, trečiają vietą iškovojo Suginčių krepšininkės. Ketvirtosios liko Dubingių merginos. Vyrų varžybose varžėsi visų seniūnijų ir miesto komandos. Varžybos buvo vykdomos minuso sistema, išaiškinant visas vietas. Vyrų komandų rikiuotė: I-Molėtų miestas, E.Juodčepys, V.Valiukas ir J.Narušis. II-Videniškis ir III-Balninkai. Rez. Smiginio varžybose taikliausiai strėlytes į taikinį mėtė: I-Dubingiai, J.Bartiekienė V.Klimas ir K.Kaminskas. II-Luokesa ir III-Balninkai. Seniūnų sportinę rungtį - smiginio varžybas, laimėjo Luokesos seniūnė L.Repečkienė, II-R.Verbaitis ir III-K.Kaminskas.

Kompleksinė įskaita: susumavus 10-ties sporto šakų komandų varžybų rezultatus, žaidynių nugalėtojais ir prizininkais tapo: I-Joniškio seniūnija 160 tškų, II-Dubingiai 152 taškai, III-Luokesa 89 taškai. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos asociacijos ,,Sportas visiems" įsteigtomis taurėmis ir medaliais.  Molėtų rajono sporto centro padėkomis buvo apdovanoti Joniškio, Dubingių, Balninkų ir Luokesos seniūnai, sporto organizatoriai: Joniškietis Jonas Ilgevičius ir  Inturkiškis Vytautas Sičiūnas. Varžybų teisėjai: Audronis Kraujalis, Ieva Vaicekauskienė, Valentinas Valiukas ir Algimantas Antanas Čiža. Komandos nugalėtojos varžysis žaidynių regioniniame etape Švenčionyse.  Varžybų rezultatai

Gegužės 20 d. 18 val. Molėtų stadione vyko futbolo varžybos. Jose dalyvavo Molėtų miesto rinktinė, Alantos, Joniško, Mindūnų, Dubingių ir Videniškių seniūnijų futbolo komandos. Geriausią rezultatą pasiekė Molėtų miesto komanda, antrąją vietą laimėjo Dubingių seniūnijos futbolininkai, trečiąją vietą iškovojo Videniškių seniūnijos sportininkai. Tuo pat metu sporto centro salėje vyko vyrų senjorų krepšinio varžybos. Jėgas išbandė Dubingių, Inturkės, Joniškio, Mindūnų ir Luokesos seniūnijų komandos. Nugalėtojais tapo praeitų žaidynių čempionai Luokesos komandos žaidėjai Rolandas Pumputis, Arūnas Tūba, Robertas Kulikauskas ir Igoris Turkov. Antrąją vietą pralaimėją čempionams, iškovojo Dubingių krepšininkai. Trečiąją vietą laimėjo Joniškio senjorai. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Kęstutis vaicekauskas apdovanodamas taurėmis ir medaliais. Susitikimo rezultatai.

Futbolo turnyro 5x5 susitikimų tvarkaraštis   Krepšinio turnyro 3x3 susitikimų tvarkaraštis

Gegužės 6d. Molėtų sporto centro arenoje vyko rajono seniūnijų sporto žaidynių moterų ir vyrų parko tinklinio, bei šachmatų varžybos.