Rugsėjo 15 d. V – tųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale Jonavos Sporto bazėse varžėsi 56 savivaldybės, iš jų 41 rajono ir 15 miestų savivaldybių. Miesto savivaldybių bendroje įskaitoje nugalėto Kauno miesto savivaldybė, II – ąją vietą laimėjo Elektrėnų, III – ąja vietą Rietavo savivaldybės. Bendroje įskaitoje pagal rajonus seniūnijų žaidynes laimėjo Jonavos rajono savivaldybė, II – ąją vietą iškovojo Lazdijų, III – vietą Klaipėdos rajono savivaldybė. Aktyviai finaliniame etape dalyvavo mūsų rajono sporto mėgėjai, Molėtų miesto krepšininkės ir krepšininkai, Luokesos seniūnijos krepšininkai senjorai (virš 40 metų), tinklininkai, Suginčių seniūnijos tinklininkės, Mindūnų smigininkai, Dubingių seniūnijos šachmatininkai. Seniūnų trikovės varžybose sėkmingai rungtyniavo Kęstutis Kaminskas. Straipsnis apie renginį Sportas.info čia. Žaidynių rezultatų suvestinės čia ir čia

2012 m. Molėtų r. seniūnijų sporto žaidynių rezultatai, smiginio, krepšinio rezultatai.

Birželio 8 d. Molėtų sporto arenoje  baigėsi penktosios seniūnijų žaidynės, skirtos Molėtų miesto 625 jubiliejui.  Finaliniame etape krepšinio aikštelėje varžėsi 10  vyrų komandų. Gausiai dalyvavo ir moterys krepšininkės, subūrusios į šešias komandas.  Komandos savo varžovus sužinojo burtų tvarka.  Kol vyko krepšinio varžybos, seniūnijų komandos varžėsi smiginio rungtyje. Geriausiai sekėsi mindūniškiams, užėmusiems I vietą, antri  buvo balninkiečiai, treti - čiulėniškiai. Smiginio rungtyje tarp seniūnų  lyderėmis tapo 203 taškus surinkusi Mindūnų seniūnė Virginija Salapėtienė ir 198 taškus surinkusi Luokesos seniūnė Laimutė Repečkienė. Trečias  buvo Joniškio seniūnas Rimantas Verbaitis (194 tšk.). Ketvirtoje  vietoje liko Videniškių seniūnė Genovaitė Mozūrienė ir penktoje  - Giedraičių seniūnas Vytautas Valansevičius. „Žiedų“ rungtyje geriausią rezultatą pademonstravo L. Repečkienė.   Vyrų krepšinio varžybose geriausiai sekėsi ir I vietą iškovojo Molėtų miesto komanda. Antroje vietoje liko giedraitiškiai, o trečioje -  Mindūnų krepšininkai. Moterų krepšinio varžybose nugalėjo Molėtų miesto komanda, antroje buvo luokesiškės, o trečios  - dubingiškės. Seniūnių trikovės rezultatus susumavus, nugalėtoja tapo Luokesos  seniūnė Laimutė Repečkienė. Antra vieta atiteko Mindūnų seniūnei Virginijai Salapėtienei, o trečioji  - Joniškio seniūnui Rimantui Verbaičiui. Mindūnų krašto kultūros vadybininkei Irenai Rimydienei grojant akordeonu,  prasidėjo apdovanojimų ceremonija. Įteikus  medalius ir taures paskutinių rungtynių nugalėtojams ir prizininkams,  penktųjų žaidynių nugalėtoja buvo paskelbta Dubingių seniūnija, surinkusi 170 taškų.  II vietą žaidynėse  užėmė ir tik 4 taškais (166 tšk.) nuo nugalėtojų atsiliko  Joniškio seniūnija,  o trečią -  Luokesos seniūnija (140 tšk.). Meras S. Žvinys, sveikinęs seniūnijų žaidynių dalyvius ir už  gražios sportinės šventės organizavimą dėkojęs Molėtų sporto centro direktoriui Kęstučiui Vaicekauskui bei darbuotojams, įteikė padėkas  R. Verbaičiui, K. Kaminskui, V. Salapėtienei, J. Pusvaškiui. K. Vaicekauskas dėkojo  žaidynes padėjusiems surengti darbuotojams, teisėjams, už pagalbą padėkos buvo įteiktos L. Repečkienei, V. Pusvaškienei, Ž. Kanapkienei, A.  Kraujaliui, J.  Ilgevičiui,  A. Čižai, Virgilijui Andrukoniui,  I. Vaicekauskienei.  Visų seniūnų vardu šventės dalyvius ir organizatorius  pasveikino  Videniškių seniūnė Genovaitė  Mozūrienė, pasidžiaugusi labai gražia ir, reikia tikėtis, ilgai gyvuosiančia tradicija.  Parengė - Lina Gaižutienė

Gegužės 18 d. priešpaskutinėse Molėtų rajono seniūnijų žaidynėse senjorių  moterų komandos varžėsi žaisdamos krepšinį, o vyrai rungėsi mini futbolo varžybose. Tarp moterų komandų geriausiai sekėsi Suginčių seniūnijos komandai,  vadovaujamai mokytojos Živilės Kanapkienės. Nugalėtojomis tapo Irena Ilčiukienė, Vida Liešienė,  Rima Budrienė  ir Eglė Šeikienė. II vietą užėmė Dubingių ir III -  Joniškio seniūnijų komandos. Tarp septynių vyrų komandų futbolo varžybas laimėjo Molėtų miesto komanda – Arvydas Kiškis, Remigijus Dubnikovas, Ramūnas Knezys, Andrius Janušas, Kęstas Juočepis ir Darius Liubeckas. Antrą vietą užėmė Luokesos s.  komanda. Labai atkakli kova vyko dėl trečios vietos tarp Joniškio ir Dubingių komandų. Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis tik po  baudinių serijos trečią vietą iškovojo joniškiečiai. Penktosios rajono seniūnijų žaidynės finišuos  birželio 8 d. 18 val. Molėtų sporto centro arenoje moterų ir vyrų krepšinio, smiginio, seniūnų trikovės varžybomis.

Gegužės 11 d. Molėtų rajono seniūnijų žaidynes pratęsė tinklinio varžybos. Jose iš viso dalyvavo 10 vyrų ir 6 moterų komandos. Tarp vyrų komandų pirmą vietą užėmė Molėtų komanda (Valentinas Valiukas, Eimutis ir Aistis Juočepiai). Antrą vietą užėmė Joniškio seniūnijos tinklininkai (Vaidas Jakavonis, Audrius Ilgevičius, Darius Kavoliūnas ir Raimondas Bankauskas) ir trečią – luokesiškiai (Rolandas Pumputis, Arūnas Tūba, Igoris Turkovas ir Robertas Kulikauskas).  Tarp moterų komandų nugalėtojomis tapo, po atkaklios kovos įveikusios dubingiškių komandą (Sigita Molis, Zita Ilgevičienė, Nijolė Barcienė, Jūratė Bakienė), Molėtų tinklininkės (Ieva Vaicekauskienė, Laura Vaicekauskaitė, Rita Repečkaitė ir Rita Bimbirienė).  Trečią vietą užėmė giedraitiškės (Kristina Juknytė, Aušra Maciulevičiūtė, Agnė Šironaitė ir Rūta Valančiūtė). Jos  kovoje dėl prizinės vietos nugalėjo Suginčių s. komandą. Šiandien Molėtų sporto arenoje rajono seniūnijų žaidynes nuo 18 val. pratęs moterų senjorių krepšinio 3x3 varžybos, o stadione rungsis seniūnijų futbolo komandos. Komandinėje įskaitoje tarp seniūnijų pirmauja Joniškio s. (86 tšk.) , antroje vietoje -  Dubingių s. (85 tšk.)  ir trečioje Luokesos s. (75 tšk.).

Balandžio 27 d. rajono seniūnijų žaidynes pratęsė senjorų krepšinio ir šachmatų varžybos. Krepšinio aikštelėje rungėsi rekordiškai daug  - net devynios senjorų krepšininkų komandos. Į pusfinalį pateko Balninkų ir Alantos bei Luokesos ir Suginčių komandos. Kovoje  dėl trečios vietos pergalę rezultatu 12:6 iškovojo balninkiečiai, nugalėję alantiškius.  O pirmą vietą užėmė bei Suginčių seniūnijos komandą įveikė  Luokesos  seniūnijos krepšinio komandos senjorai – Robertas Kulikauskas, Arūnas Tūba, Rolandas Pumputis  ir Igoris Turkovas. Prie šachmatų lentų varžėsi Balninkų, Mindūnų, Suginčių, Dubingių, Luokesos, Joniškio seniūnijų šachmatininkai. Geriausiai pasirodė joniškiečiai – Vida Verbaitienė, Jonas Ilgevičius ir Kęstutis Kadonas. Antrą vietą užėmė mindūniškiai, o trečią – dubingiškai. Seniūnijų žaidynės tęsis moterų ir vyrų tinklinio varžybomis, kurios numatytos gegužės 11 dieną (18 val.) Molėtų sporto arenoje.

Balandžio 20 d. penktosios seniūnijų žaidynės, skirtos 625 metų Molėtų jubiliejui, prasidėjo nuo stalo teniso ir šaškių varžybų. Stalo teniso rungtyje  devynių seniūnijų komandos  burtų tvarka buvo skirstytos į du pogrupius. Į A pogrupį pateko Mindūnų, Videniškių, Joniškio, Inturkės  ir Giedraičių komandos, o B pogrupyje varžėsi  Balninkų, Dubingių, Luokesos  ir Suginčių komandos.  Pusfinalyje balninkiečiai nugalėjo mindūniškius, o joniškiečiai – dubingiškus. Finale I vietą užėmė pernai metų šios rungties nugalėtojai  - Balninkų komanda (A. Skarulienė, K. Pusvaškis ir M. Budrionis). Antri  liko joniškiečiai, o treti -  dubingiškiai. Kaip pastebėjo renginio  organizatoriai, džiugu, kad žaidynėse dalyvauja ir atskirų sporto šakų veteranai. Stalo teniso varžybose Luokesos komandai atstovavo buvęs geriausias rajono tenisininkas Stanislovas Dilys. Šaškių varžybose vėlgi  dalyvavo  šios sporto šakos gerbėjas, į devintą dešimtį įkopęs balninkietis Martynas Kulakauskas.  Šaškių varžybose tarp  septynių komandų pergalę šventė Dubingių šaškininkai -  Bronius Zaboras, Henrikas Ruseckas ir Jūratė Bakienė. Antri buvo Luokesos šaškininkai ir treti – mindūniškiai. Kiekvienai komandai, užėmusiai prizinę vietą, buvo įteikta taurė, o jos žaidėjams - jubiliejiniai, Molėtų miesto 625 metų jubiliejui  skirti medaliai. Šiandien Molėtų sporto arenoje seniūnijų žaidynes pratęs senjorų (3x3) krepšinis ir šachmatų varžybos.