Molėtų r. seniūnijų VII-ųjų sporto žaidynių varžybų tvarkaraštis, nuostatai, vyrų 3x3 krepšinis, rezultatai

Senjorų krepšinio 3x3 susitikimų tvarkaraštis, Futbolo turnyro 5x5 susitikimų tvarkaraštis, smiginio varžybų protokolas

Rugsėjo 13 d. Prienų multifunkciniame sporto komplekse pasibaigus VII – osioms Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms susumavus 11 sporto šakų rezultatus paaiškėjo nugalėtojas – tai Klaipėdos rajono savivaldybė. Ši savivaldybė ir pernai buvo žaidynių nugalėtoja rajonų grupėje. Miestų grupėje nugalėjo Alytaus mieto savivaldybė kuri taip pat išsaugojo pirmąją vietą miestų savivaldybių grupėje. II vietą rajonų grupėje laimėjo Kelmės, trečiąją – Jonavos rajono savivaldybės. (rajonų sav. rezultatai). Miestų grupėse atitinkamai - II vietą iškovojo Marijampolės, o trečiąją Kauno miesto savivaldybės. (miestų sav. rezultatai).
Lietuvos seniūnijų žaidynių finalo metu tradiciškai vyksta varžybos tarp seniūnų. Šiais metais sportiškiausiu seniūnu tapo Dainius Maciulevičius - Pagėgių seniūnas, moterų grupėje nugalėjo Vilyta Sirtautienė - Natkiškių seniūnė.
Seniūnijų prizininkai pagal atskiras sporto šakas.
Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės - tai didžiausias Lietuvoje sporto projektas skirtas mėgėjams. Žaidynės vykdomos trimis etapais – pirmasis prasideda savivaldybėse, į antrąjį etapą patenka stipriausios savivaldybių seniūnijų komandos kurios kovoja su kitomis savivaldybėmis dėl patekimo į finalą. Šiais metais seniūnijų žaidynėse dalyvavo 55 Lietuvos savivaldybės. Projektą organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems"

Kaip ir kiekvienais metais dalyvavo mūsų rajono krepšinio komandos. Geriausiai sekėsi merginoms:

Laurai vaicekauskaitei, Simonai Laucevičienei ir Ievai Kaminskaitei. Jos užėmė 5-8 vietą. Rezultatai

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių foto galerijos internete: Foto galerija I  Foto galerija II  Foto galerija III Foto galerija IV  Foto galerija V

Rugsėjo 6 d. Švenčionių sporto bazėse vyko VII-osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos. Varžėsi Ignalinos, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus miesto ir rajono bei varžybų šeimininkų atskirų sporto šakų komandos. Molėtų rajono komandos buvo apdovanotos šiose sporto šakose: moterų krepšinio ir tinklinio - aukso medaliais; vyrų krepšininkai ir šachmatininkai – sidabro medaliai; smiginio, šaškių ir virvės traukimo – bronzos medaliai. Minėtos komandos dalyvaus finalinėse varžybose rugsėjo 13 d. Prienuose. Linkime Sėkmės!

Molėtų sporto centro arenoje penktadienį, gegužės 30 d. dominavo moteriškos emocijos, nes septintąsias Molėtų rajono seniūnijų sporto žaidynes buvo nuspręsta užbaigti moterų ir moterų senjorių krepšinio varžybomis, greta jų vyko smiginio ir seniūnų varžytuvės. Po emocingų ir atkaklių kovų krepšinio aikštelėje ir prie smiginio lentos skubėta skaičiuoti rezultatus, nes tarp seniūnijų, pretendavusių į prizines vietas, taškų skirtumas buvo nedidelis, tad paskutinis žaidynių etapas buvo ir lemtingu. Džiaugsmo emocijų nestigo apdovanojimų ceremonijoje, kurią pradėjęs Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas apibendrino žaidynes, sporto šakų parinkimą bei seniūnijų dalyvavimą. Molėtų meras Stasys Žvinys, sveikinęs visus dalyvius, įvertino žaidynes kaip būdą burtis, bendrauti, dėkojo už organizaciją Molėtų sporto centro vadovui ir jo kolektyvui, linkėjo, kad žaidynės tęstųsi bei nuotaikingai įteikė iškovotus apdovanojimus. Kęstutis Vaicekauskas pirmiausia pakvietė apdovanojimams paskutiniame žaidynių etape iškovojusiuosius taures. Tarp seniūnų smiginio rungtyje III vietą užėmė Inturkės seniūnė Almutė Navickienė, antras buvo šiemet itin aktyviai žaidynėse dalyvavęs Giedraičių seniūnas Vytautas Valansevičius, o nugalėtoja tapo Čiulėnų seniūnė Antanina Čičiurkienė. Smiginio rungtyje tarp komandų trečią vietą užėmė joniškiečiai, antrą - dubingiškiai ir pirmą - inturkiškiai. „Nevisose seniūnijoje yra moterų senjorių krepšinis,“ – prieš įteikiant apdovanojimus senjorių dalyvavimu pasidžiaugė K. Vaicekauskas. Emocijų nestokojo sugintiškės šioje sporto šakoje iškovojusios I vietą, antroji vieta atiteko Luokesos s. krepšininkėms, o mindūniškių moterų senjorių džiaugsmas užimta III vieta prilygo nugalėtojoms. Moterų krepšinyje šiuo kartu nenugalimos buvo Molėtų miesto komandą atstovavusios merginos, antros buvo dubingiškės, o trečios – sugintiškės. Artėjant apdovanojimų kulminacijai, K. Vaicekauskas paskelbė galutinę seniūnijų rikiuotę šių metų žaidynėse ( 11 vieta – Inturkės s., 10 v. – Videniškių, s. 9 v.- Čiulėnų s., 8 v. - Balninkų s., 7 v. - Alantos s., 6 v. – Giedraičių s. , 5 v. - Luokesos, 4 v. – Joniškios s). Trečią prizinę vietą iškovojo Suginčių seniūnija, puikią staigmeną pateikė ir antrą vietą užėmė Mindūnų seniūnija, o nugalėtojais tapo Dubingių seniūnija, kurios seniūnas Kęstutis Kaminskas su žmona ir sūnumi sudarė puikią komandą smiginyje. K. Vaicekauskas dėkojo žaidynių teisėjams, pagalbininkams seniūnams bei žaidynių organizatoriui Kaziui Purviui, talkininkavusiems - Živilei Kanapkienei, Valentinui Valiukui, Ievai Vaicekauskienei, Audroniui Kraujeliui ir kt. Foto

Gegužės 23 d. seniūnijų sporto žaidynėse vyrų senjorų krepšinyje susirungė aštuonių seniūnijų komandos, rungtyniavusios dviejuose pogrupiuose. Į finalą, įveikusi Luokesos s. komandą, iškopė Giedraičių s. komanda, kurią į pergalę vedė seniūnas V. Valansevičius, o antrame pusfinalyje balninkiečiai įveikė alantiškius. Finale I vietą iškovojo Balninkų s. komanda (I. Milaknis, R. Katinas ir R. Misiūnas), antri liko giedraitiškiai ir treti - Luokesos s. krepšininkai. Futbolo varžybose, kuriose susitiko 7 seniūnijų ir Molėtų miesto komandos, finale Suginčių s. komanda 1:0 įveikė Luokesos s. komandą, o trečią vietą užėmė Alantos s. komanda, 2:0 nugalėjusi Luokesos s. futbolininkus. Šį penktadienį seniūnijų žaidynėse po moterų ir moterų senjorių krepšinio, smiginio ir seniūnų dvikovės paaiškės šių metų seniūnija – žaidynių nugalėtoja. Turnyrinėje lentelėje, spirmauja Dubingių s. (70 tšk.), antroje vietoje Mindūnų s. (65 tšk.), trečioje Joniškio s. (61 tšk.) 5 - 6 vietas, surinkusios po 50 taškų, užima Luokesos ir Alantos seniūnijos.

Gegužės 9 d. Molėtų r. seniūnijų žaidynėse penktadienį paaiškėjo dviejų rungčių nugalėtojai. Vyrų krepšinio varžybose susirungė 12 komandų, iš pradžių rungtyniavusių 4 pogrupiuose. I vietą užėmė Molėtų miesto komanda, II buvo Giedraičių s. krepšininkai, o treti – nustebinę varžovus ir organizatorius – Čiulėnų s. krepšininkai. Virvės traukimo rungtyje varžėsi Mindūnų, Joniškio, Dubingių, Suginčių ir Alantos komandos. Po labai atkaklios kovos geriausiais virvės traukikais tapo Alantos s. komanda, II vietą užėmė Dubingių s. virvės traukikai ir treti buvo joniškiečiai. Šį penktadienį rajono seniūnijų žaidynėse vyks vyrų tinklinio varžybos.

Septintus metus vykstančios Molėtų rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurias organizuoja Molėtų kūno kultūros ir sporto centras, balandžio 30 d. prasidėjo nuo stalo teniso ir šaškių varžybų. Prie žaliųjų teniso stalų varžėsi aštuonių seniūnijų komandos, iš kurių nugalėjo Balninkų s. komanda - Laura Lunytė, Mantas Budrionis ir Karolis Pusvaškis. II vietą užėmė Dubingių, ir III – Suginčių s. Šaškių varžybose susirungė devynios komandos. Nenugalimi buvo Jūratė Bakienė, Bronius Zaboras ir Henrikas Ruseckas iš Dubingių. II vietą užėmė Mindūnų s., o trečioje vietoje liko balninkiečiai. Moterų tinklinio rungtyje tarp 6 komandų nugalėjo Laura Vaicekauskaitė, Ieva Vaicekauskienė ir Rita Bimbirienė, kurios susibūrė į miesto komandą. II vietą užėmė Suginčių tinklininkės, o trečią - dubingiškės. Prie šachmatų lentų rungėsi 8 komandos. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi Virginijai Pusvaškienei, Eimučiui Valiūnui ir Martynui Kulakauskui iš Balninkų s. Beje, Balninkų komandos šachmatininkas Martynas Kulakauskas, sulaukęs 89 metų, ko gero, gali būti nominuotas ir kaip vyriausias amžiumi žaidynių dalyvis. II vietą užėmė Giedraičių s. komanda, o trečią - Joniškio s. šachmatininkai. Komandinėje įskaitoje po keturių rungčių pirmieji yra 29 taškus surinkę dubingiškiai. II – III vietas dalinasi po 23 taškus turinčios Suginčių ir Balninkų seniūnijos, ketvirti su 19,5 taško giedraitiškiai, o penkti - mindūniškiai (19 tšk.). Organizatorius seniūnijų komandų aktyvumas ypač džiugina, be to, tai komandų sudėtyse, tai palaikančiųjų grupėse dalyvauja ir į varžybas atvyksta seniūnai – V. Pusvaškienė, R. Verbaitis, V. Salapetienė, A. Navickienė, K. Kaminskas, G. Mozūrienė, V. Valansevičius, A. Užubalis. Ši penktadienį seniūnijų žaidynėse bus vykdomos vyrų krepšinio ir virvės traukimo varžybos.