NuostataiParaiškaRezultatų suvestinė, Vyrų krepšinis 3x3  Vyrų tinklinis, futbolas

Rugsėjo 19 d. Utenoje vyko respublikos aštuntųjų seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos, į kurias atvyko per tūkstantį sportininkų iš visos Lietuvos. Juos sveikino olimpinio komiteto prezidentė D. Gudzinevičiūtė, Sporto departamento generalinis direktorius E. Urbanavičius, Sportas visiems prezidentas B. Vasiliauskas. Po iškilmingo atidarymo pradėjo kovas atskirų sporto šakų komandos. Mūsų rajono krepšininkės, įveikusios daug pajėgių varžovių, iškovojo penktąją vietą. Nors Alantos krepšininkai senjorai nugalėjo vicečempionais tapusius Kauno miesto senjorus, tačiau nusileidę silpnesnėms komandoms turėjo tenkintis dešimta vieta. Tokią pat vietą iškovojo ir Giedraičių seniūnijos krepšininkai. Suginčių seniūnijos virvės traukikai, pirmą kartą patekę į respublikos pajėgiausių virvės traukikų gretas, sugebėjo iškovoti 11 vietą, liko patenkinti pasirodymu ir geru pasimokymu. O ypač nudžiugino mūsų rajono seniūnai, kurie sėkmingai pasirodė seniūnų trikovės varžybose. Lietuvos čempionu tapo Dubingių seniūnas K. Kaminskas, antrąją vietą iškovojo jo kolega Alantos seniūnas A. Užubalis. Jie apdovanoti taurėmis ir medaliais. Iš 52 startavusių savivaldybių Molėtų savivaldybės sportininkai komandinėje įskaitoje, susumavus rezultatus, pasiektus zoninėse ir finalinėse varžybose, iškovojo 18-ą vietą (pernai buvome 23-i). Visi grįžo į namus geros nuotaikos ir su ryžtu geriau pasiruošti ateinančių metų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms.

Lietuvos seniūnijų žaidynių zoninės varžybos po vasaros atostogų pertraukos surengtos Šalčininkiuose. Šiame etape be šeimininkų rungėsi Ignalinos, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus miesto ir rajono, Visagino ir Molėtų komandos. Molėtų rajono sportininkai startavo visose sporto šakose bei grįžo iškovoję pergales. I vietą krepšinyje iškovojo Molėtų moterų komanda (L. Vaicekauskaitė, Kristina Repečkaitė, Simona Laucevičienė ir Donata Micytė). Vyrų krepšinio varžybose absoliučiai geriausi buvo Giedraičių krepšininkai (Audrius Drublionis, Šarūnas Putna, Andrius Putna, Laurynas Putna). II vietą senjorų krepšinyje iškovojo Alantos s. vyrų komanda. Futbolo varžybose III vietą užėmė Suginčių komanda, kuri taip pat rungėsi ir virvės traukimo rungtyje, kurioje užėmė III vietą. Dubingių šaškininkai irgi užėmė prizinę III vietą. Ketvirtąsias vietas zoninėse varžybose užėmė Dubingių šachmatininkai ir tinklininkai, Molėtų miesto tinklininkės ir alantiškiai smigininkai. Smagu, kad seniūnų varžybose II vietą užėmė Dubingių seniūnas Kęstutis Kaminskas. Į finalines Lietuvos aštuntųjų seniūnijų varžybas vyks trys krepšinio komandos, šaškininkai virvės traukikai. Finalinės kovos vyks rugsėjo 19 dieną Utenoje.

Tradiciškai Molėtų rajono seniūnijų žaidynių pabaiga tapo gražia sporto švente, kurioje nestigo nei azarto, nei emocijų, nei atkaklių kovų. Vyrų krepšinio finale, moterų krepšinio, smiginio ir seniūnų varžytuvėse buvo renkami paskutiniai įskaitiniai taškai seniūnijoms... Vyrų krepšinio finale nugalėjo miesto komanda, o antri liko giedraitiškiai, nugalėję Luokesos s. komandą. Moterų krepšinyje vėlgi nugalėjo miesto komanda, emocingai antrąja vieta džiaugėsi sugintiškės ir trečioje vietoje likusios dubingiškės. Smiginio rungtyje nugalėjo alantiškiai, antri liko inturkiškiai ir treti - čiulėniškiai. Seniūnų smiginio rungtyje šį kartą pirmą vietą užėmė V. Valansevičius, antra liko L. Repeškienė ir trečias K. Kaminskas. Į taikliausių penketuką pateko A. Užubalis ir A. Čičiurkienė. Suskaičiavus įskaitinius taškus ir įteiktus apdovanojimus paskutinių varžybų nugalėtojams ir prizininkams, paskelbta sportiškiausia seniūnija. Prieš įteikiant taures Molėtų sporto centro direktorius K. Vaicekauskas kalbėjo apie šiemet jau aštuntą kartą surengtų žaidynių organizavimą, didelį seniūnų indėlį ir rūpestį suburiant komandas. Molėtų sporto centro direktorius dėkojo ne tik seniūnams, bet ir visiems prisidėjusiems prie žaidynių organizavimo. Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika pasidžiaugė gražia žaidynių pabaiga bei įteikė apdovanojimus. Šiemet vieno taško pranašumu, sukaupusi 84 taškus, sportiškiausia seniūnija tapo Alantos seniūnija. Su 83 taškų kraičiu antrą vietą užėmė Luokesos seniūnija. Trečioje vietoje liko (75 tšk.) Suginčių seniūnija, ketvirtoje (65 tšk.) - Dubingių s. o penktoje - Čiulėnų s.

Birželio  5 d. 18 val. Molėtų Sporto centro sporto salėje finišuos aštuntosios rajono seniūnijų sporto žaidynės. Vyks moterų krepšinio, vyrų finalinės krepšinio, smiginio ir seniūnų dvikovės varžybos.

Naujasodyje įvyko priešpaskutinis rajono seniūnijų žaidynių etapas,varžėsi septynios futbolo komandos, o šeimininkai - alantiškiai pasirūpino, kad futbolininkams būtų patogu rungtyniauti. Pirmame varžybų rate alantiškiai Inturkės futbolininkus nugalėjo 3:0, Luokesos s. komanda rezultatu 1:0 nugalėjo Dubingių s. futbolininkus. Čiulėnų ir Mindūnų s. komandų rungtynės baigėsi lygiosiomis (1:1). Baudinių serija sėkmingiau susiklostė čiulėniškiams. Antrame rate Čiulėnų komanda rezultatu 4:0 nugalėjo alantiškius, o Luokesos s. komandos rungtynės su pernai metų čempionais – sugintiškiais baigėsi lygiosiomis. Po baudinių serijos į finalą pateko Luokesos s. komanda. Finaliniame susitikime luokesiškiai rezultatu 1:5 turėjo pripažinti Čiulėnų s. komandos pranašumą. Čiulėnų s. komandą atstovavo R. Knezys, M. Žala, S. Gudas, broliai E. ir J. Narušiai, A. Janušas, Ž. Vengelevičius. Trečią vietą užėmė Alantos s. komanda, rezultatu 1:0 įveikusi Suginčių futbolininkus.

Molėtų rajono seniūnijų žaidynėse praėjusį savaitgalį įskaitiniai taškai buvo kaupiami rungiantis tinklinio aikštelėse. Penktadienį varžėsi vyrų, o šeštadienį – moterų komandos. 11 vyrų tinklininkų komandų rungėsi minuso sistema. Nugalėtojais tapo Dubingių s. komanda (D. Savičius, S. Subačius, A. Jankievič, K. Kaminskas). II vietą užėmė Miesto komanda, o treti liko Alantos s. tinklininkai. Tarp moterų komandų I vietą iškovojo Miesto komanda (Ieva Vaicekauskienė, Laura Vaicekauskaitė, Ingrida Šimulynienė). II vietą užėmė Suginčių tinklininkės. Surinkus vienodai taškų Luokesos, Mindūnų ir Alantos komandoms, pagal tinklinio taisykles III vietą užėmė Luokesos, IV – Alantos ir V – Mindūnų tinklininkės.

Gegužės 15 d. 18 val. Molėtų Sporto centro sporto salėje vyks rajono seniūnijų sporto žaidynių vyrų tinklinio varžybos. Gegužės 16 d. 10 val. rungtyniaus moterys tinklininkės. Gegužės 22 d. 18 val. Naujasodžio stadione jėgas išbandys seniūnijų futbolo komandos.

Gegužės 8 d. Molėtų sporto centro salėje 18:00 val. vyks rajono seniūnijų žaidynių vyrų krepšinio atrankinės varžybos. Susitikimų tvarkaraštis. 19:00 val. sporto centro kieme varžysis virvės traukikai.

Balandžio 24 d. rajono seniūnijų žaidynėse varžėsi šachmatininkai ir senjorai krepšininkai iš 6 seniūnijų – Inturkės, Suginčių, Mindūnų, Alantos, Dubingių, Luokesos. Geriausiai sekėsi ir nugalėtojais tapo šachmatininkai iš Dubingių - Jolanta Buinovic, Bronius Zaboras ir Juozas Lukša. Antą vietą užėmė Luokesos ir trečią – Alantos komandos. Vyrų senjorų krepšinio varžybose, kuriose dalyvavo 7 komandos, I vietą užėmė Luokesos komanda (M.Kildišius, R. Pumputis, A. Tūba, I. Turkovas). Antri liko alantiškiai ir treti - čiulėniškiai.

Balandžio 17 d. prasidėjo aštuntosios Molėtų rajono seniūnijų sporto žaidynės, kuriose pirmieji taškai buvo pelnyti šaškių ir stalo teniso varžybose. Žaidynes pradėjo visų seniūnijų komandos. Šaškių varžybose, kurios prasidėjo dviejuose pogrupiuose, į pusfinalio poras iš dešimties komandų, pateko Dubingių ir Mindūnų, Joniškio bei Luokesos komandos. Finale I vietą iškovojo Mindūnų šaškininkai (Petras Pupeikis, Jonas Kraujelis, Asta Vorobjovienė), II liko Luokesos šaškininkai. III vietą užėmė dubingiškiai. Stalo teniso varžybose I etape žaisti susitikimai trijuose pogrupiuose. Juose nugalėjo balninkiečiai, čiulėniškiai ir dubingiškiai. Finale visų trijų seniūnijų komandos patyrė po pralaimėjimą ir iškovojo po pergalę. Pagal taškus I vietą užėmė dubingiškiai (Raimundas Varanavičius, Kęstutis Kaminskas ir Elena Čeikauskienė). Antri liko balninkiečiai ir treti - Čiulėnų seniūnijos žaidėjai. Šį penktadienį, balandžio 24 d., 18 val. Molėtų sporto centre seniūnijų žaidynes pratęs šachmatininkai ir senjorai krepšininkai.

Balandžio 17 d. 18:00 val. Molėtų progimnazijoje šaškių ir stalo teniso varžybomis startuoja aštuntosios  rajono seniūnijų sporto žaidynės.