Nuostatai, planas, futbolo 6x6 susitikimų tvarkaraštis, rezultatai, krepšinio 3x3 susitikimų tvarkaraštis

Šeštadienį, rugsėjo 3 dieną, Šalčininkuose vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo zoninės varžybos. Jose dalyvavo Molėtų rajono seniūnijų komandos. Šiose zonos varžybose, tai pat turėjo teisę dalyvauti ir dar 7 regionai (Ignalinos, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono seniūnijų komandos). Šiose zoninėse varžybose Molėtams atstovavo šešios Molėtų seniūnijų komandos. Molėtų miestui atstovavo moterų tinklinio ir moterų krepšinio, bei smiginio komandos, Mindūnų seniūnija - futbolo, Alantos seniūnija - krepšinio, Dubingių seniūnija – šachmatų komandos. Geriausiai sekėsi Molėtų miesto seniūnijos moterų tinklinio ir moterų krepšinio komandoms. Tinklininkės laimėjo bronza, o krepšininkės - auksą. Kitom seniūnijom sekėsi kukliau. Komandos prizininkės pateko į finalinį etapą, kuris vyks rugsėjo 17 dieną Kėdainiuose. Rezultatai čia ir čia

Birželio 4 dieną, šeštadienį vyko finalinė IX – tųjų seniūnijų sporto žaidynių diena. Šiemet seniūnijos varžėsi šaškių, šachmatų, futbolo, tinklinio, smiginio ir krepšinio rungtyse. Finalinę dieną vyko krepšinio, šaškių ir smiginio varžybos. Šaškių varžybose dalyvavo septynios seniūnijos. Komandos sužaidė ratuką ir paaiškėjo nugalėtojai. Nugalėtojais tapo Mindūnų seniūnijos komandą, kuriai atstovavo: L. Kraujelienė, A.Kraujalis, ir J. Kraujelis. antra liko Inturkė, treti Balninkai. Smiginio varžybose nugalėjo Luokesos seniūnijos komandos. Luokesos komandai atstovavo: I. Turkovas, V. Valiunis, E. Žiemytė. Antri liko Balninkai, treti Alanta. Seniūnų varžybose nugalėjo Dubingių seniūnas – Kęstutis Kaminskas, antras giedraitiškis – Vytautas Valansevičius, trečia liko Balninkų seniūnė – Virginija Pusvaškienė. Krepšinio varžybos visada susilaukia didelio susidomėjimo. Šį kartą seniūnijos varžėsi trijose grupėse: Vyrai, moterys ir senjorai. Vyrų grupėje dalyvavo net aštuonios seniūnijos. Komandos burtu keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Pogrupiuose komandos užėmusios pirmąsias ir antrąsias vietas pateko į pusfinalį. Pirmajame pusfinalyje susitiko: Alanta – Čiulėnai. Gan nesunkiai nugalėjo Alanta. Antrajame pusfinalyje susitiko: Giedraičiai – Joniškis. Šis pusfinalis buvo kovingesnis. Dviejų taškų skirtumu nugalėjo Giedraičių seniūnija. Mažajame finale susitiko: Čiulėnai – Joniškis. Po labai atkaklios kovos, minimalia persvara nugalėjo Joniškio seniūnija. Finale, dėl pirmos vietos susitiko: Alanta - Giedraičiai. Nugalėtojais tapo Alantos komanda. Alantos komandai atstovavo: E. Steiblys, M. Juočepys, J. Šeikis, N.Petniūnas. Moterų grupėje nugalėjo Suginčių seniūnijos komanda. Senjorų grupėje nugalėjo Luokesos seniūnijos komanda. Suskaičiavus įskaitinius taškus ir įteiktus apdovanojimus paskutinių varžybų nugalėtojams ir prizininkams, paskelbta sportiškiausia seniūnija. Prieš įteikiant taures Molėtų sporto centro direktorius K. Vaicekauskas kalbėjo apie šiemet jau devintą kartą surengtų žaidynių organizavimą, didelį seniūnų indėlį ir rūpestį suburiant komandas. Molėtų sporto centro direktorius dėkojo ne tik seniūnams, bet ir visiems prisidėjusiems prie žaidynių organizavimo. Sporto centro padėkomis už bendradarbiavimą ir komandų telkimą buvo apdovanoti : Joniškio seniūnaitis – Romas Aidietis, Suginčių seniūnė – Nijolė Jauneikienė, Inturkės seniūnė – Almutė Navickienė, Mindūnų - Čiulėnų seniūnė – Virginija Salapėtienė. Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika pasidžiaugė gražia žaidynių pabaiga, bei įteikė savivaldybės apdovanojimą geriausiai seniūnijai. Sportiškiausia seniūnija tapo Suginčiai (53 tšk), antri liko Joniškis (52 tšk), treti Čiulėnai (48 tšk), ketvirti Alanta (37 tšk), penkti Luokesa (30 tšk), šešti Balninkai (30 tšk), septinti Dubingiai (29 tšk), aštunti Giedraičiai ( 29tšk), devinti Inturkė (25 tšk), dešimti Mindūnai (23 tšk). Seniūnijos nugalėtojos patenka į sekanti, etapą, kuris vyks Šalčininkuose. Foto

Gegužės 20 dieną, Naujasodyje vyko IX-tosios seniūnijų žaidynės, futbolo 6x6 varžybos. Jose dalyvavo septynios seniūnijos. Komandos burtu keliu buvo suskirstitos į poras. Sėkmingiausiai burtai susiklostė Joniškio seniūnijos komandai. Jie iškarto pateko į pusfinalį. Pirmoje poroje susitiko „Mindūnai“ su „Luokesa“. Rezultatu 4:1 nugalėjo „Mindūnai“. Antroje poroje susitiko šeimininkai „Alanta“ ir „Suginčiai“. Varžybos buvo labai atkaklios ir pagrindinis jų laikas baigėsi lygiosiomis. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi vienuolikos metrų baudinių serijoje. Rezultatų 2:1 nugalėjo „Alanta“. Paskutinėje poroje „Inturkė“ susitiko su „Čiulėnais“. Nors „Čiulėnų“ komanda žaidė nepilna sudėtimi, jie sugebėjo įveikti „Inturkę“. Komandos pralaimėtojos pateko į C pogrupį ir kovojo dėl 5-7 vietų. Penkti liko „Suginčiai“, šešti liko „Luokesa“, septinti - „Inturkė“.
Kovoje dėl medalių, pirmame pusfinalyje susitiko „Joniškis“ ir „Mindūnai“. Pirmi į priekį įsiveržę „Joniškis“ - didžiąją varžybų dalį pirmavo. Antrajame varžybų kėlinyje „Mindūnai“ sugebėjo rezultatą išlyginti ir pagrindinis varžybų laikas baigėsi lygiosiomis. Varžybų nugalėtojas sprendėsi vienuolikos metrų baudinių serijoje. Pirmoji baudinių serija, tai pat baigėsi lygiosiomis 2 : 2. Antroji serija vyko iki vieno netaiklaus smūgio, po netaiklaus „Joniškiečių“ smūgio, puikus „Mindūnų“ komandos žaidėjo Audriaus Kraujalio įvartis ir rezultatas tapo 4 : 3, į finalą keliauja „Mindūnai“. Kitame pusfinalyje susitiko „Alanta“ ir „Čiulėnai“. Nors „Čiulėnų“ komanda visas varžybas žaidė vienu žaidėju mažumoje, jie sugebėjo išplėšti lygiąsias. Tik po baudinių serijos į finalą pateko „Alanta“. Tiek mažajame finale dėl - 3 vietos, tiek didžiajame finale, dėl 1- vietos intrigos nebuvo. Dėl trečios vietos „Joniškis“ 4:0 nugalėjo „Čiulėnus“. Dėl pirmos vietos „Alanta“ įveikė „Mindūnus“ 3:0. Komandos išsirikiavo: pirma – „Alanta“, antri „Mindūnai“, treti „Joniškis“, ketvirti „Čiulėnai“, penkti „Suginčiai“, šešti „Luokesa“, septinti „Inturkė“. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Komandinėje įskaitoje pirmauja „Suginčiai“, antri „Joniškis“, treti „Čiulėnai“, ketvirti „Luokesa“. Rezultatai

Penktadienį, gegužės 13 dieną startavo IX –tosios Molėtų rajono seniūnijų žaidynės. Varžybos prasidėjo vyrų ir moterų tinkliniu ir komandinėmis stalo teniso varžybomis. Gausiu komandos skaičiumi pareiškė norą dalyvauti vyrų tinklinio komandos. Jose dalyvo 9 seniūnijos: Luokesos, Čiulėnų, Alantos, Joniškio, Giedraičių, Dubingių, Balninkų, Suginčių ir Inturkės seniūnija. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į tris pogriupius. Pogrūpiuose užėmusios pirmąsias vietas, tęsė kovą dėl 1-3 vietų, antrąsias vietas dėl 4-6 vietų, trečiąsias dėl 7-9. Nepralaimėjusi nei karto, nugalėtojais tapo - Luokesos seniūnijos komanda. Luokesos seniūnijai atstavovo: Mindaugas Dirma, Žygimantas Dirma, Eimantas Narušis, Igor Turkov, Justas Narušis. Antrą vietą laimėjo Suginčių seniūnijos komanda, patyrusi tik vieną pralaimėjimą, treti Joniškis, ketvirti Čiulėnai, penkti Giedraičiai, šešti Dubingiai, septinti Inturkė, aštunti Alanta, devinti liko Balninkai. Moterų gretose dalyvavo tik dvi seniūnijos, Suginčių ir Dubingių. Komandos sužaidė tarpusavyje. Nugalėjo Suginčių seniūnija. Jei atstovavo: Neda Krivičiūtė, Dovilė Ilčiukaitė, Goda Sugintė, Ingrida Šimulionytė. Antra liko Dubingių seniūnija.
  Komandinėse stalo teniso varžybose dalyvavo 5 komandos. Komandos sužaidė ratuką. Nei karto nepralaimėję, nugalėtojais tapo Balninkų seniunijos komanda. Jei atstovavo: Karolis Pusvaškis, Valdas Jonas Skarulis, Šarūnė Katinaitė. Antri liko Čiulėnai, treti Suginčiai, ketvirti Joniškis, penkti Inturkė seniūnija. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Komandinėje įskaitoje po trijų rungčių pirmauja Suginčiai, antri Čiulėnai, trečią – ketvirtą vietą dalinasi Joniškis ir Luokesa. Foto