2018 m. XI Lietuvos seniūnijų Molėtų r.sporto žaidynių nuostatai,
XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių tvarkaraštis
Bendri rezultatai

Foto albumas

Šeštadienį, rugsėjo 2 diena Utenoje vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II –asis etapas. Jose dalyvavo Molėtų rajono seniūnijų komandos. Šiose zonos varžybose, tai pat turėjo teisę dalyvauti ir dar 7 regionai (Utenos, Ignalinos, Zarasų, Ukmergės, Anykščių rajonų komandos bei Visagino komandos). Šiose varžybose Molėtų rajonui atstovavo: Vyrų krepšinis – Alantos seniūnija, Moterų krepšinis – miesto komanda, futbolas – miesto komanda, seniūnų trikovės rungtyje dalyvavo Alantos seniūnas - Aidonas Užubalis. Geriausiai iš dalyvių sekėsi Molėtų krepšininkėms. Jos įveikė visas savo varžovės ir iškovojo pirmąją vietą. (Laura Vaicekauskaitė, Fausta Adulčikienė, Ieva Vaicekauskienė, Simona Černiauskaitė-Laucevičienė). Puikiai pasirodė ir antrąją vietą iškovojo alantiškiai ( Mantas Juočepys, Nedas Petniūnas, Laurynas Juočepys). Alantos seniūnas Aidonas Užubalis seniūnų trikovės rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Molėtų futbolininkams sekėsi prasčiau jie iškovojo penktąją vietą. Komandos prizininkės iškovojo teisę dalyvauti finaliniame etape rugsėjo 16 diena, Jonavoje. Rezultatai: ataskaita, bendroji įskaita

Gegužės 12 dieną Molėtų sporto centro stadione vyko finalinė XI – tųjų rajono seniūnijų sporto žaidynių diena. Šiemet komandos varžėsi, krepšinio, tinklinio, šaškių, šachmatų, smiginio, stalo teniso, futbolo varžybose. Finalinę diena vyko futbolo varžybose, o seniūnai plušo seniūnų sprinto rungtyje. Futbolo varžybose dalyvavo penkios seniūnijų komandos. Komandos sužaidė tarpusavyje. Nugalėtojais tapo Čiulėnų seniūnija (R. Knezys, B. Zelkevičius, S. Gudas, A. Žunda, M. Žala, A. Diktoras), antri liko Alanta, treti Dubingiai, ketvirti Inturkė, penkti Suginčiai. Seniūnų rungtynių geriausiai sekėsi Dubingių seniūnių Kęstučiu. Kaminskui, antra liko Dubingių seniūnė Virginija Pusvaškienė, trečias Alantos seniūnas Aidonas Užubalis. Bendroje įskaitoje nugalėtojais tapo Alantos seniūnija – 64 (tšk). Alantiškiai dalyvavo visose sporto šakų varžybose. Geriausiai jiems sekėsi žaisti krepšinį, tiek moterys, tiek vyrai, tiek senjorai buvo neįveikiami. Vyrų tinklinyje tai pat alantiškių niekas neįveikė. Futbolo ir šachmatų varžybose alantiškiai iškovojo antrąsias vietas, stalo teniso varžybose jie buvo treti. Prasčiau jiems sekėsi Moterų tinklinyje – ketvirta vieta, šaškių varžybose – penkta, o smiginio – šešta. Antrąją vietą bendroje įskaitoje iškovojo Čiulėnų seniūnija – 50 (tšk), trečią Suginčių – 47 (tšk), Ketvirtą Dubingių – 41 (tšk), penkta – Giedraičių – 30 (tšk), šeštą Balninkų – 24 tšk, septinta Inturkės – 13 (tšk), aštunta – Mindūnų – 5 (tšk), devinta – Joniškis – 2 (tšk). Komandos prizininkės buvo apdovanotos nugalėtojų taurėmis, atminimo medaliais ir saldžiuoju Molėtų rajono savivaldybės įsteigtu prizu. Molėtų sportas centras dėkoja visiems savanoriams prisidėjusiems prie žaidynių vykdymo. Primena, kad sporto šakų nugalėtojai iškovojo teisė dalyvauti zoninėse varžybose, kurios vyks Utenoje. Rugsėjo mėnesį. Rezultatai: futbolas, seniūnų rungtis

Gegužės 11 dieną, Molėtų progimnazijos mokyklos sporto salėje vyko rajono seniūnijų sporto žaidynių ketvirtoji diena. Komandos varžėsi stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo penkios rajono seniūnijos komandos. Varžybos vyko vieno rato sistema. Komandos sužaidė tarpusavyje. Jau penktus metus iš eilės neįveikiami buvo Balninkų seniūnijos stalo tenisininkai (Karolis Pusvaškis, Mantas Budrionis, Dominyka Pusvaškytė), antri liko Čiulėnai, treti Alanta, ketvirti Giedraičiai, penkti Suginčiai. Komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto centro įsteigtais prizais nugalėtojų taurėmis ir atminimo medaliais. Rezultatai

Gegužės 10 dieną vyko rajono seniūnijų sporto žaidynių trečioji varžybų diena. Jose komandos varžėsi komandines šachmatų varžybos. Jose dalyvavo penkios seniūnijų komandos. Varžybos vyko vieno rato sistema. Šiose varžybose nugalėjo Giedraičių seniūnijos šachmatininkai (Taurius Gulbinas, Virgilijus Šironas, Agnė Gulbinienė), antri liko Alanta, treti Dubingiai, ketvirti Suginčiai, penkti Inturkė. Komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto centro įsteigtais prizais nugalėtojų taurėmis ir atminimo medaliais.

Rezultatai

Balandžio 27 diena, Molėtų sporto centre vyko antroji seniūnijų sporto žaidynių diena. Komandos varžėsi krepšinio ir smiginio rungtyje. Varžybos vyko trijose grupėse: Vyrai, Moterys, ir senjora +41. Vyrų grupėje dalyvavo devynios seniūnijos. Varžybos vyko dvejais etapais. Pirmame komandos burtu keliu buvo suskirstytos į tris pogrupius. Antrame etape komandos buvo suskirtos i trys pogrupius pagal pirmame etape užėmusias vietas. Visos savo varžovus įveikė ir varžybų nugalėtojais tapo Alantos seniūnijos komanda (Mantas Juočepis, Nedas Petniūnas, Edvinas Baušys, Justinas Šeikis), antri liko Čiulėnai, treti Giedraičiai.
Senjorų grupėje dalyvavo keturios komandos. Varžybos vyko vieno rato sistema. Čia tai pat neįveikiami buvo alantiškiai (Aidonas Užubalis, Stasys Lesnikauskas, Rolandas Lasys, Saulius Baliunis), antri Čiulėnai, treti Giedraičiai, ketvirti Suginčiai.
Moterų tarpe dalyvavo penkios komandos. Varžybos vyko vieno rato sistema. Nugalėtojoms tapo miesto komanda (Laura Vaicekauskaitė, Fausta Adulčikienė ir Simona Černiauskaitė-Laucevičienė), antros liko alantiškės, trečios sugintiškės, ketvirtos dubingiškės, penktos čiulėnų moterų komanda.
Komandinėse smiginio varžybose dalyvavo septynios seniūnijos. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėjo Balninkų seniūnija – 932 taškai ( Arminas Tručinskas, Arnoldas Andrikonis, Virginija Pusvaškienė), antra liko Čiulėnų seniūnija – 891 taškas, treti Molėtų – 839 taškai. Rezultatai: tinklinis, 3x3 krepšinis

Balandžio 26 dieną startavo XI – osios Molėtų rajono seniūnijų sporto žaidynės. Varžybų dalyviai varžysis krepšinio, futbolo, tinklinio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio ir seniūnų rungties varžybose. Šiais metais žaidynės prasidėjo komandinėmis šaškių varžybomis. Varžybose dalyvavo septynios seniūnijų komandos: Čiulėnai, Suginčiai, Alanta, Miestas, Balninkai, Mindūnai ir Dubingiai. Varžybos vyko vieno rato sistema. Komandos sužaidė tarpusavyje. Nugalėtojais tapo Dubingių seniūnijos komanda (Jūratė Bakienė, Bronius Zaboras ir Henrikas Ruseckas), antri liko Mindūnai, treti Suginčiai. Smiginio rezultatai, foto