Turnyro finale dvi skirtingos rungtynės

Gruodžio 27 d. finišavo naujametinis krepšinio turnyras laikraščio „Vilnis“ taurei laimėti. Kaip prieš apdovanojant finalinio turo komandas pastebėjo rajono meras Algimantas Žiukas, šiuo populiariu, jau aštonioliktą kartą vykusiu turnyru dar kartą įrodyta, jog krepšinį Molėtuose ir rajono seniūnijose mėgstane tik žaidėjai, bet ir sirgaliai.Turnyre pirmieji į aikštelę išbėgo „Melingos“ ir „VVM“kperšininkai. Nors ne vienas sirgalius tikėjo pastarosios komandos sėkme, įvykiai krepšinio aikštelėje nuo pat pirmo kėlinio sėkmę žadėjo melingiečiams, kurie po truputi didino taiklių metimų skaičių varžovams nepalikdami jokių vilčių tapti trečiuoju turnyro prizininku. Po pirmojo kėlinio rezultatu 32:12, po dviejų 48:26, po trijų 77:39 pirmavo „Melingos“ krepšininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 106:54 melingiečių naudai. Kalbinti sirgaliai rungtynes įvardijo  „į vienus vartus“. Visiškai kitokią kovą aikštelėje žadėjo finalinės rungtynės tarp „Savanoris“ ir „Molėtų SC“ komandų. Tai buvo dvikova tarp patirties ir ambicingos jaunystės. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 20:16. Sporto centro krepšininkų naudai. Trečiajame kėlinuke „Savanorio“ krepšininkamas pavyko išlyginti rezultatą 42:42. Tačiau jaunųjų sporto centro krepšininkų grėsmingas varžovų priartėjimas neišmušė iš žaidimo ritmo ir jie dar nesiruošė lengvai pasiduoti. Iki trečio kėlinio pabaigos M. Kildišiaus kepšininkai vėl išlygino rezultatą - 47:47. Po trijų kėlinių sporto centro komandai pavyko pirmauti - 59:55. Aktyviai palaikomi sirgalių V.Valiuko vadovaujamos Sporto centro komandos žaidėjai kiek įmanydami stengėsi priešintis, tačiau turintys didesnę patirtį savanoriečiai po truputi artėjo link pergalės. Nors galutinis rungtynių rezultatas 77:63 „Savanorio“ naudai, finaline kova liko patenkinti visi ir žaidėjai, ir žiūrovai.Sporto centro komandos žaidėjai skraidino į orą savo komandos strategą  V. Valiuką atsidėkodami už tai, kad jaunai komandai dirbant aikštelėje pavyko įkopti į finalą ir iškovoti garbingąją antrąją vietą. savanoriečiai buvo kuklesni, tačiau nepamiršo padėkoti savo veteranui Kulbiui. „Savanorio“ treneris M.Kildišius pelnė net 42 taškus. Sporto centro komandoje rezultatyviausiai žaidė A.Juočepys, pelnęs 29 taškus.