Jubiliejiniame dvidešimtąjame ,,Vilnies" laikraščio krepšinio turnyre dalyvavo 20 komandų  kurios saužaidė 48 rungtynes.  keturioms stipriausioms komandoms pateko į finalą, kuris šiuo kart tapo įspudingu renginiu ir žaidėjams, ir sirgaliams, ir organizatoriams. Finale šoko Justinos Pusvaškytės vadovaujamos ,,Ežerūno" klubo šokėjos, kurių pasirodymas žavėte žavėjo įvairove ir naujais šokiais. Kovoje dėl trečios vietos ,,Melingos" krepšininkai 74:48 įveikė ,,Sporto centro" žaidėjus. Kovojant dėl didžiosios taurės ,,Ežerūno" komanda įgyjusi  ryškią persvarą  pirmąjeme kėlinyje, sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos, iškovodama pergalę rezultatu 77:64.

Gruodžio 9-11 d. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre savaitgalyje buvo sužaistos septynerios rungtynės. Paskutinėse grupės rungtynėse rezultatu 80:67  prieš „Premjeros“  komandą pergalę iškovojo „Kiementas“.  Atkrentamosiose rungtynėse susitiko „Sporto centras“ ir „Pavadinimas“. Pergalę rezultatu 78:53 iškovojo „Sporto centro“ krepšininkai.  Be didesnio vargo į tolesnį etapą žengė ir „Melinga“ rezultatu 89:52 nugalėjusi „Inturkę“. Du kėlinius  lygi kova vyko tarp „Virgio vairavimo mokyklos“ ir „Jaros saugos“ komandų. Antroje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavusi „Virgio vairavimo mokykla“  varžovus nugalėjusi 83:70, pateko į pusfinalį. Labai gražią kovą žiūrovams demonstravo „Išjunk šviesą“ ir „Ežerūno“ komandos.  Abejose ekipose  išsiskyrė  tritaškininkai. Ežerūniečiams 37 taškus pelnęs Justas Narušis pataikė net 11 tritaškių metimų, o „Išjunk šviesą“ komandoje 33 taškus pelnęs Adomas Žiukas, į varžovų  krepšį įskraidino 8 taiklius tritaškius metimus. Po labai atkaklios kovos  pergalę 97:93 šventė „Ežerūnas“. Sekmadienį „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre buvo žaidžiamos pusfinalio rungtynės. Atkakli kova vyko tarp „Ežerūno“ ir „Melingos“ komandų.  Paskutiniame rungtynių ketvirtyje melingiečiai  po taiklių Povilo Naviko metimų išsiveržė į priekį, tačiau ežerūniečiai sugebėjo atstatyti pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 72:66. Antrame pusfinalyje susitiko „Virgio vairavimo mokykla“ ir „Sporto centras“. Lygi kova vyko  visas rungtynes. Joms baigiantis du  fantastiškus  tritaškius metimus pataikęs Kęstutis Pumputis įtvirtino  „Virgio vairavimo mokyklos“ pergalę (84:77). rezultatai

Gruodžio pirmąjį savaitgalį, „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre išsirikiavo komandos, kurios toliau tęs kovą atkrentamosiose rungtynėse. D grupėje, kurios lyderiais tapo „Išjunk šviesą“ komanda, labai atkakli kova vyko tarp „Pasirašom“ ir „Žaugėdų“ komandų. Tris kėlinius pirmavusią „Pasirašom“ komandą „Žaugėdai“ pasivijo iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms. Žaugėdiškiai, išsaugoję daugiau jėgų lemiamoms akimirkoms, išplėšė pergalę 64:60. Nemažiau atkaklios rungtynės vyko C grupėje tarp „Dvaro“ ir „Toliejų“ komandų. Pergalę 61:59 iškovojo “'Toliejai“. Tačiau šioje grupėje į atkrentamąsias rungtynes pateko „Jaros saugos“ komanda sekmadienį 85:57 nugalėjusi „Joniškį“. Lemiama kova B grupėje klostėsi tarp „Girsteitiškio“ ir „Pavadinimo“ komandų. Pergalę rezultatu 65:58 iškovojo bei į kitą turnyro etapą pateko „Pavadinimo“ žaidėjai. Kitose grupės rungtynėse „Atsipūtę“ be didesnio vargo nugalėjo (103:68) „Suginčių“ komandą. O „Melinga“ iškovojo pergalę (84:55) prieš „Inturkę“. Penktadienį (gruodžio 9 d.) 18.30 val. bus sužaistos paskutinės rungtynės B grupėje tarp „Premjeros“ ir „Kiemento“, o 20 val. atkrentamoji kova vyks tarp „Sporto centro“ ir „Pavadinimo“ komandų. Atkrentamųjų rungtynių tąsa vyks šeštadienį (gruodžio 10 d.). 12.30 val. susitiks „Melinga“ ir „Inturkė“, 18. 30 val. „Ežerūnas“ ir „Išjunk šviesą“, o 20 val. „Virgio vairavimo mokykla“ ir „Jaros sauga“ Sekmadienį (gruodžio 11 d.) bus žaidžiami pusfinaliai. 15 val. Susitiks  „Ežerūno“ - -  „Išjunk šviesą“ ir „Melingos“ – „Inturkės“ rungtynių laimėtojai. Antrame pusfinalyje 17 val. rungtyniaus „Sporto centro“ - „Pavadinimo“ ir „Virgio vairavimo mokyklos“ - „Jaros saugos“ rungtynių laimėtojai.  rezultatai

„Vilnies“ taurės krepšinio turnyre penktadienį B grupėje be didesnio vargo trečią pergalę iš eilės iškovojo „Pavadinimo“ komanda, rezultatu 80:45 nugalėjusi „Premjerą“.  Sekmadienį Rezultatyviai rungtyniavusi „Išjunk šviesą“ komanda nugalėjo (107:43) „Suginčius“. Svarbios rungtynės vyko tarp „Žaugėdų“ ir „Atsipūtę“ komandų. Po labai atkaklios kovos rezultatu 79:70 pergalę iškovojo „Žaugėdai“. A grupėje  ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo bei grupės lyderių vardą užsitikrino „Ežerūno“ komanda rezultatu 86:61 nugalėjusi „Sporto centrą“.Komandų dėmesiui, keičiasi rungtynių tvarkaraštis! Penktadienį (gruodžio 2 d.) 18.30 val. rungtyniaus „Pasirašom“ ir „Žaugėdai“. 20 val. „Dvaras“ ir „Toliejai“. Šeštadienį (gruodžio 3 d.) 18.30 val. numatytos „Atsipūtę“ ir „Suginčiai“ rungtynės. Sekmadienį  (gruodžio 4 d.) 14 val. rungtyniaus „Inturkė“ ir „Melinga“, 15. 30 val. „Joniškis“ ir „Jaros sauga“, 17 val. „Girsteitiškis“ ir „Pavadinimas“.                                    Vilnies turnyro rezultatai ir tvarkaraštis

„Vilnies“ krepšinio taurės turnyre B grupėje trečią pergalę iš eilės iškovojo „Girsteitiškio“ komanda, rezultatu 73:66 įveikusi „Premjerą“. Dvi pergales C grupėje turinti „Toliejų“ komanda  patyrė pirmą pralaimėjimą, neįstengusi pasipriešinti trečią pergalę iškovojusiai „Joniškio“ komandai. Ypač nesėkmingas toliejiškiams  buvo trečias kėlinys, kuriame 6:21 į priekį „šovę“ joniškiečiai rungtynes laimėjo 70:41. Trečią pergalę A grupėje iškovojo „Virgio vairavimo mokyklos“ žaidėjai, kurie rezultatu 78:59 nugalėjo „Sporto centrą“. Vieną pralaimėjimą turinti „Jaros sauga“ C grupės rungtynėse su „Bekupe“ iškovojo  pergalę  rezultatu 79:41. Rungtynėse tarp „Kiemento“ ir „Bijutiškio“ visas rungtynes dominavo Giedraičių krašto komanda, bijutiškiečius nugalėjusi 104:47.   Penktadienį Molėtų sporto arenoje šių metų „Vilnies“ krepšinio turnyre trisdešimtas rungtynes 20.30 val. žais „Pavadinimo“ ir „Premjeros“ komandos. Sekmadienį 14 val. rungtyniaus „Išjunk šviesą“ ir „Suginčių“ komandos, 15.30 val. susitiks „Žaugėdų“ ir „Atsipūtę“ krepšininkai, o 17 val.  į aikštelę išbėgs „Ežerūno“ ir „Sporto centro“ krepšininkai.

„Vilnies“ taurės krepšinio turnyras įpusėjo „Vilnies“ krepšinio  turnyre sužaidus 24 rungtynes, dar po  24 – erių rungtynių paaiškės jubiliejinio -  dvidešimto turnyro nugalėtojai. Šį savaitgalį, įpusėjus turnyrui,  tęsėsi kovos grupėse. C grupėje labai sėkmingai rungtyniaujanti  „Toliejų“ komanda iškovojo antrą pergalę iš eilės rezultatu 82:63 įveikusi „Bekupę“. B pogrupyje irgi antrąją pergalę iškovojo „Pavadinimo“ komanda rezultatu 103:46 nugalėjusi „Bijutiškį“.  „Išjunk šviesą“  krepšininkai D grupėje po labai atkalių rungtynių ir puikiai sužaisto ketvirto kėlinio 82:70  įveikė „Žaugėdus“. Šioje grupėje pralaimėjimo dar nepatyrusi  „Atsipūtę“ komanda rezultatu 91:58 pergalę šventė prieš „Pasirašom“ krepšininkus. Stipriausių komandų  - A grupėje trečią pergalę iš eilės iškovojo „Ežerūno“ krepšininkai rezultatu 78:71 nugalėję trečią pralaimėjimą patyrusią „Melingos“ komandą. Penktadienį (lapkričio 18 d.) „Vilnies“ krepšinio turnyre 18.30 val. susitiks „Premjera“ ir „Girsteitiškis“, 20 val. - „Toliejai“ ir „Joniškis“.Sekmadienį (lapkričio 20 d.) 14 val. rungtyniaus „Sporto centro“ ir Virgio vairavimo mokyklos“ komandos, 15. 30 val. - „Jaros sauga“ ir „Bekupė“, 17 val. -  „Kiementas“ ir „Bijutiškis“. rezultatai

„Vilnies“ taurės krepšinio turnyre

Šį savaitgalį lapkričio 5-6 d. „Vilnies“ turnyre pasiektas rezultatyvumo rekordas  D grupėje pergale „Vilnies“ turnyro kovas pradėjo „Žaugėdų“ komanda, rungtyniavusi su „Suginčiais“. Pirmąją rungtynių dalį vyko apylygė kova, tačiau antroje rungtynių pusėje žaugėdiškiai išsiveržė į priekį ir rungtynes laimėjo 62:45. B grupėje antrą pergalę iš eilės iškovojo „Girsteitiškio“ komanda, pasiekusi   šių metų turnyro rezultatyvumo rekordą. Nesulaikomai atakavę į bijutiškiečių krepšį „Girsteitiškio“ žaidėjai  surinko net 114 taškų. „Bijutiškio“ sąskaita  išliko kukloka – 43 taškai. Pajėgiausiųjų  - A grupėje vieną pralaimėjimą turinti „Virgio vairavimo mokyklos“ (VVM) komanda iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 74:66 parklupdžiusi ambicijų laimėti nestokojusią „Melingą“. Vykstant kovai taškas į tašką, paskutinėmis rungtynių minutėmis du tritaškius metimus  pataikęs  „VVM“ žaidėjas Edgaras Matusevičius, atėmė iš  melingiečių šansą laimėti. Beje, šis „VVM“ žaidėjas iš viso pelnė net 41 tašką...  Antrą pergalę  C grupėje iškovojo „Joniškio“ krepšininkai  rezultatu 62:31 nugalėję „Dvarą“. A grupėje antrą pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Ežerūnas“ rezultatu 108:63 nugalėjęs „Inturkę“. „Ežerūno“ komandai daugiausia taškų – 42 pelnė Mindaugas Kildišius.  Lapkričio 11dieną (penktadienį) „Vilnies“ turnyre susitiks - 18.30 val. „Bekupė“ ir „Toliejai“. 20 val. - Bijutiškis“ ir „Pavadinimas“. Lapkričio 13 dieną (sekmadienį) rungtyniaus 14 val. -“Išjunk šviesą“ ir “Žaugėdai“, 15.30 val. -  „Atsipūtę“ ir „Pasirašom“, 17 val.  - „Melinga“ ir „Ežerūnas“. rezultatai

Spalio 28-30 d. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre B grupėje pirmą pergalę iškovojo žalvariškių   ekipa „Pavadinimas“. Visas rungtynes nežymiai pirmaudami prieš  antrą pralaimėjimą patyrusią „Kiemento“ komandą, „Pavadinimo“ žaidėjai pergalę šventė 79:69. C grupės rungtynėse pirmą  pergalę iškovojo „Bekupės“ komanda, rezultatu 74:70 po labai atkaklios ir permainingos kovos įveikusi alantiškius – Dvaro“ komandą. Bekupės komandoje prie pergalės „darbu“ aikštelėje daug prisidėjo broliai G. ir R. Mečkauskai. „Išjunk šviesą“ komanda rezultatu 93:77 įveikė vieną pergalę turinčią naujokų komandą „Pasirašom“. Stipriausiųjų -  A grupėje inturkiškiai neįstengė pavyti nuo pat rungtynių pradžios pirmauti pradėjusios „Virgio vairavimo mokyklos“ komandos, iškovojusios pergalę 88:72. Pralaimėjimu kovas „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre pradėjo  naujokai  -  „Jaros saugos“ komanda, rezultatu 64:81 turėjusi pripažinti '“Toliejų“ komandos pranašumą.   Šeštadienį Molėtų sporto arenoje „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre 18.30 val. susitiks „Žaugėdai“ ir „Suginčiai“,  o 20 val. -  „Girsteitiškis“ ir „Bijutiškis“.  Sekmadienį 14 val. susitiks „Virgio vairavimo mokyklos“ ir „Melingos“ komandos, 15. 30 val. rungtyniaus  „Joniškis“ ir „Dvaras“, o 17 val. -  „Ežerūnas“ ir „Inturkė“. rezultatai

Savaitgaly, spalio 21 - 23 d. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre buvo sužaistos penkerios rungtynės. Iš jų dvejas žaidė pajėgiausios A grupės komandos. Penktadienį pirmieji susitiko „Suginčiai“ ir turnyro debiutantai – nauja alantiškių ekipa „Pasirašom“. Pirmą kėlinuką laimėjus sugintiškiams, alantiškiai nuo antrojo kėlinio išsiveržė į priekį ir rungtynes laimėjo 89:77. Antrose rungtynėse  rungtyniavo C grupės komandos – po ilgos pertraukos į rajono krepšinio batalijas sugrįžusi „Joniškio“ komanda ir turnyro senbuviai - „Bekupė“.  Iki ilgosios pertraukos vyko apylygė kova, tačiau ypač nesėkmingai bekupiečiai sužaidė trečiąjį rungtynių ketvirtį, tad pergalę šventė „Joniškis“  rezultatu 86:59. Sekmadienį D grupės rungtynėse sutiko „Išjunk šviesą“ ir „Atsipūtę“ komandos. Nuo pat rungtynių pradžios „Atsipūtę“ žaidėjai, vadovaujami Artūro Leščinsko, išsiveržė į priekį.  Kelis kartus G.Keliuotienės auklėtiniams pavyko pasivyti varžovus,  bet  vis tik teko pripažinti komandos iš Alantos pranašumą rezultatu  93:101. A grupės kovos prasidėjo dramatiškomis ir permainingomis rungtynėmis tarp „Virgio vairavimo mokyklos“ ir „Ežerūno“ komandų. „Ežerūnas“  sunkią pergalę iškovojo rezultatu 91:89. Antrose A grupės rungtynėse, nuo pat rungtynių pradžios pirmaudami, pergalę   pasiekė „Sporto centro“ krepšininkai rezultatu 68:56 įveikdami „Melingą“. Penktadienį (spalio 28 d.) 18.30 val. sutiks „Pavadinimo“ ir „Kiemento“ komandos, 20 val. rungtyniaus „Dvaras“ ir „Bekupė“. Sekmadienį ( spalio 30 d.) 14 val. į aikštelę išbėgs  „Pasirašom“ ir „Išjunk šviesą“ žaidėjai, 15. 30 val. - rungtyniaus „Inturkė“ ir „Virgio vairavimo mokykla“. O 17 val. „Jaros saugos“ varžovais  bus „Toliejų“ komanda. rezultatai

Spalio 14d. Molėtų sporto centro arenoje prasidėjo tradicinis – jau dvidešimtasis krepšinio turnyras „Vilnies“ taurei  laimėti. Pirmąsias rungtynes žaidė pajėgiausios  - A grupės komandos  „Sporto centras“ ir „Inturkė“. Pirmą kėlinuką 8 taškų pranašumu laimėję „Sporto centro“ krepšininkai  įsibėgėjo bei  „Inturkės“ komandą nugalėjo 87:49. Sekmadienį B grupės pirmose rungtynėse susitiko Giedraičių krašto komanda „Kiementas“  su „Girsteitiškiu“. Po atkaklios kovos pirmą pergalę iškovojo „Girsteitiškis“ (66:63). Šioje grupėje buvo sužaistos ir antros rungtynės tarp „Bijutiškio“ ir „Premjeros“ komandų. Tris kėlinius pirmavusi „Premjeros“ komanda paskutiniame rungtynių ketvirtyje kluptelėjo bei išleido pergalę iš rankų. Rezultatu 72:58 pergalę šventė „Bijutiškis“. C grupės rungtynėse turnyro naujokai -  „Jaros sauga“  po lygiosiomis sužaisto  pirmo kėlinuko su alantiškiais „Dvaro“ krepšininkais kitus tris kėlinukus buvo nesustabdomi bei susitikimą laimėjo rezultatu 83:37.

Penktadienį (spalio 21 d.) Molėtų sporto arenoje „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre susitiks 18.30 val. „Suginčiai“ ir „Pasirašom“ komandos, o 20 val. rungtyniaus „Joniškio“ ir „Bekupės“ komandos. Sekmadienį (spalio 23 d.) bus žaidžiamos trejos rungtynės. 14 val. susitiks „Išjunk šviesą“ ir „Atsipūtę“, 15.30 val. - „Virgio vairavimo mokykla“ ir „Ežerūnas“,  o 17 val. „Melinga ir „Sporto centras“. Rezultatų lentelės

Dvidešimtąjame turnyre - dvidešimt komandų !

Rugsėjo 29 d. sporto centre vyko komandų vadovų pageidaujančių dalyvauti ,,Vilnies'' taurės krepšinio turnyre. Buvo aptartos turnyro vykdymo laikas, sąlygos, reikalavimai, pageidavimai ir kiti dalykai. Pirmame etape bus varžomasi keturiuose pogrupiuose. Burtų tvarka ir pagal pajėgumą suskirstytos komandos žais rato sistemą.