KOMANDŲ FOTO TVARKARAŠTIS NUOSTATAI REZULTATAI

Gruodžio 16 d. atkakliomis ir gausiai susirinkusių  žiūrovų nenuvylusiomis  finalinėmis rungtynėmis sekmadienį baigėsi dvidešimt pirmasis „Vilnies“ taurės krepšinio turnyras, kurį daugiau negu du dešimtmečius rengia bei vykdo Molėtų kūno kultūros ir sporto centras (KKSC)  kartu su Molėtų krašto laikraščiu „Vilnis“.  Gražia tradicija ir šiųmečiu turnyru pasidžiaugęs Molėtų KKSC direktorius Kęstutis Vaicekauskas pastarąjį turnyrą apibūdino kaip  dinamišką ir nestokojusį atkaklių kovų, kurias  ne visada atspindėjo rezultatas. Kai žaidžia, tarkime, Giedraičių seniūnijos komandos „Kiementas“ ir „Bekupė“, kai susiremia Alantos krašto komandos, vyksta ir principinė kova. Maloniai nustebino Valento Valiuko  „Sporto centro“ komanda, pasiekusi finalą, džiugu, kad Virgilijus Andrukonis šiemet turnyrui subūrė net dvi  komandas. Reikia tik džiaugtis, kad į turnyre  bendruomenių  pastangomis rungtyniavo  „Bekupės“,  Verbiškių“ komandos. Įdomi ir  atjaunėjusi šiemet link finalo keliavo „Joniškio“ komanda. Kai visa tai matai, įsitikini, kad krepšinis reikalingas, kad turi savo tradicijas, įdirbį, ir tam tikra prasme  – rinką, - kalbėjo Kęstutis Vaicekauskas. Dėl III vietos šiųmečiame turnyre susirėmė žaidžiančio trenerio  Valento Valiuko vadovaujama jaunimo komanda „Sporto centras“ su ambicinga taip pat žaidžiančio trenerio Manto Pranskūno vadovaujama „Melingos keliai“ komanda. Beje,   melingiečių komandos žaidėjams akivaizdžiai pristigo noro laimėti, kurio nestokojęs Mantas Pranskūnas, daug atidavė jėgų aikštelėje,  kovojęs iki paskutinės  rungtynių sekundės. „Melingos keliai“ žaidėjai 4 taškų pranašumą turėję po pirmo kėlinuko,  antrojo kėlinuko pabaigoje  pradėjo klupti.  Varžovų komandos trenerio V. Valiuko tritaškiai metimai melingiečių kovingumą vėsino it šaltas dušas. III kėlinyje „Sporto centras“, įgijęs solidžią dviženklę persvarą ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Beje, „Sporto centro“ pergalė iškovota rezultatu 74: 61   bei užimta  trečioji vieta turnyre,  buvo puiki dovana gimtadienį tądien šventusiam  treneriui V.  Valiukui.  Dėl turnyro nugalėtojų vardo tradiciškai kovojo Mindaugo Kildišiaus vadovaujama „Ežerūno“ komanda, kuri jau metai iš metų tampa  ir „Vilnies“ turnyro, ir rajono krepšinio pirmenybių nugalėtoja. Šiame turnyre M. Kildišiaus auklėtiniams iššūkį metė Virgilijaus  Andrukonio vadovaujama ekipa  „Virgio vairavimo mokykla 1“. Žiūrovai Molėtų sporto arenoje tris kėlinius buvo suintriguoti taškas į tašką vykusios  kovos. Ežerūniečiai, kurių komandoje žaidė ir treneris M. Kildišius, ne kartą buvo sutrikdyti taiklių „VVM1“ komandos žaidėjų metimų. Reikia pridurti, kad senokai „Vilnies“ turnyre tokio pasipriešinimo sulaukė „Ežerūnas“. Vietoj lengvo pasivaikščiojimo aikštelėje  turėjo braukti prakaitą ne tik komandos treneris, bet ir broliai Justas ir Eimantas Narušiai, Aistis Juočepis, Tadas Mockevičius ir kt. žaidėjai.  Po I kėlinuko ežerūniečiai turėjo trijų 3 taškų pranašumą, o po antrojo „VVM1“ pirmavo 1 tašku. Po trijų kėlinių V. Andrukonio komanda atsiliko tik   dviem taškais.  Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „VVM1“ komandos lyderiams Mariui Valkauskui, Martynui Žalai,  Dovydui Verikui  ir kitiems pasiaukojamai žaidusiems  komandos nariams pradėjus stokoti jėgų  bei nebeįstengus išlaikyti ankstesnio tempo,  dramatiškose rungtynėse įvyko lūžis. Jo autoriumi tapo ežerūnietis Tadas Mockevičius, pataikęs iš eilės tris tritaškius metimus, po kurių V. Adrukonio  auklėtiniai jau neatsitiesė ir paleido rungtynių iniciatyvą iš savo rankų. Pergalę „Ežerūnas“ šventė rezultatu 79:55 ir tapo „Vilnies“ krepšinio turnyro nugalėtojais. Tuo tarpu II vietą užėmusi „VVM 1“ komanda verta pagyrimo už tai, kad sugebėjo sukurti  intrigą ir papuošti turnyro finalą... Apdovanojimų ceremonijoje įteikus komandoms iškovotas taures, apdovanoti buvo ir geriausi žaidėjai -  Tadas Mockevičius („Ežerūnas“),  Dovydas Verikas („VVM1“), Paulius Sugintas („Sporto centras“), Eimutis Juočepis („Melingos keliai“).   Buvo padėkota  finale šokusioms  „Ežerūno“ šokėjoms, kurių pasirodymai sulaukė žiūrovų aplodismentų. Padėkos nusipelnė  finalo teisėjai Vytautas Sičiūnas, Kęstutis Vaicekauskas  bei abejose rungtynėse teisėjavęs uteniškis Audrius Šalkauskas.  I, II, III ir IV vietas  užėmusioms  komandoms buvo įteikti jau antrą kartą prie turnyro prizinio fondo prisidėjusio klubo „Stereo“ prizai. ,,Vilnies" informacija

Po emocingo pusfinalio paaiškėjo „Vilnies“ taurės krepšinio turnyro komandos finalininkės. Gruodžio 7 - 9 d. priešpaskutinės  kovos įvyko „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre. Po savaitgalyje sužaistų ketverių rungtynių paaiškėjo komandos, kovosiančios  turnyro finale. Penktadienį svarbias rungtynes žaidė „Sporto centro“ ir „Kiemento“ komandos. Teisę kovoti  pusfinalyje rezultatu 74:55 užsitikrino „Sporto centras“.  Šeštadienį rungtyniavo „Kiementas“ ir „Bekupė“. Pergalę 78:63 iškovojo „Kiementas“ Sekmadienį pusfinalyje  pirmosios susitiko „Ežerūno“ ir „Sporto centro“ komandos. Visą laiką pirmaudami pergalę 93:81 šventė ežerūniečiai. Emocingos,  nervingos buvo antrojo pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko dvi  sportinių ambicijų nestokojančios komandos -  „Virgio vairavimo mokykla 1“ ir „Melingos keliai“. Įtemptas rungtynes 95:70 laimėjo „Virgio vairavimo mokykla 1“ komanda.  Sekmadienį (gruodžio 16 d.)  Molėtų sporto arenoje - „Vilnies“  taurės krepšinio finalas, kuriame dėl III vietos  14 val. susitiks „Sporto centras“ ir „Melingos keliai“. Dėl  I vietos 16 val. kovos „Ežerūnas“ ir „Virgio vairavimo mokykla 1“.

Prieš pusfinalius  - atkrentamųjų rungtynių įtampa. Prie pabaigos artėja „Vilnies“ taurės krepšinio turnyras, kuriame  sekmadienį jau vyks pusfinalių serija.  Penktadienį, lapkričio 30 d. buvo žaidžiamos dvejos rungtynės.  „Staigmena“ rezultatu 76:63 nugalėjo „Virgio vairavimo mokykla 2“ komandą. O „Virgio vairavimo mokykla 1“ komanda po atkaklių rungtynių rezultatu 97:84 nugalėjo „Dvarą“. Be didesnio vargo rezultatu 36:89 „Bekupė“ šventė pergalę prieš „Verbiškes“. Sekmadienį, gruodžio 2 d. svarbias rungtynes žaidė „Kiemento“ ir „Inturkės“ komandos. Beje, šis susitikimas inturkiškių pergalės atveju būtų turėjęs reikšmės ir „Joniškio“ komandai. Dviejų taškų pranašumu 90:88 sunkią pergalę išplėšė „Kiementas“. Giedraitiškiai  toliau kovas tęs atkrentamosiose rungtynėse. Sekmadienį buvo žaidžiamos  atkrentamosios rungtynės tarp „Sporto centro“ ir „Bekupės“. Pergalę rezultatu 63:60 iškovojo „Sporto centras“.  Penktadienį (gruodžio 7 d.) 20 val. susitiks „Sporto centras“ ir „Kiementas“. Šeštadienį (gruodžio 8 d.) 18:30 val.  rungtyniaus „Bekupė“ ir „Kiementas“. Sekmadienį (gruodžio 9 d.) „Vilnies“ taurės krepšinio turnyro pusfinaliai. 14 val. rungtyniaus „Ežerūnas“, kurio varžovai paaiškės po  penktadienio ir šeštadienio rungtynių. 15.30 val. pusfinalio rungtynes žais „Virgio vairavimo mokykla 1“ ir „Melingos keliai“. Vilnies informacija.

Lapkričio 23 d. labai svarbios rungtynės „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre buvo žaidžiamos penktadienio vakarą.  Dėl teisės toliau dalyvauti turnyre susitiko „Sporto centras“ ir „Atsipūtę“. Po labai atkaklios kovos 88:81 pergalę išplėšė „Sporto centras“. Lemiamomis akimirkomis puikiai sužaidė „Sporto centro“ žaidėjas D. Peteraitis, pakilęs nuo atsarginių žaidėjų suolelio,  bei   žaidžiantis komandos  treneris V. Valiukas,   paskutinėmis sekundėmis pataikęs baudos metimus. Antras rungtynes Sporto centras“ žaidė  sekmadienį. Jų varžovais buvo „Virgio vairavimo mokykla 1“. Ši ekipa, nuo pat rungtynių pradžios pradėjusi  diktuoti savo žaidimą,  buvo nepavejama bei iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 88:58. Po  įtemptų ir permainingų rungtynių į pusfinalį įžengė „Melingos keliai“. Melingiečiai rezultatu 82:66 nugalėjo „Pavadinimą“. Įtampos nestigo ir  rungtynėse tarp „Joniškio“ ir „Kiemento“ komandų. Giedraitiškių ekipoje, likus  iki  rungtynių pabaigos vienai minutei, o rezultatui esant lygiam, šauniai sužaidė D. Bušmič. „Kiemento“ komandos žaidėjo taiklūs baudos metimai padėjo iškovoti pergalę rezultatu 73:70. Penktadienį (lapkričio 30 d.)  18:30 val. rungtyniaus ,,Staigmena" su VVM2, 20:00 val. susitiks „VVM1“ ir „Dvaras“. Šeštadienį  (gruodžio 1d.) 19:00 val. rungtyniaus  „Verbiškės“ ir „Bekupė“, o sekmadienį (gruodžio 2 d.). 15:30 val. į aikštelę išbėgs „Inturkės“ ir „Kiemento“ komandos. 17:00 val. Sporto centro“ komanda  atkrentamosiose rungtynėse susitiks su  A grupėje II vietą užėmusia komanda. Vilnies informacija.

Lapkričio 16-18 d. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre paaiškėjo  pirmoji komanda patekusi į pusfinalį Iškovojusi keturias pergales ir nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo „Ežerūno“ komanda penktadienį, nugalėjusi 92:87 „Staigmeną“, toliau tęs kovas „Vilnies“ taurės krepšinio turnyro pusfinalyje. Beje,  „Staigmenos“ komanda ežerūniečiams  neleido lengvai kvėpuoti aikštelėje ir ketvirtame kėlinuke  vyko labai atkakli kova. Tačiau „Ežerūnui“ pavyko išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę. Įtemptos ir dramatiškos rungtynės vyko sekmadienį tarp „Sporto centro“ ir „Dvaro“ komandų. Taškas į tašką vykusiose rungtynės ketvirtojo kėlinio baigtis ir rungtynių laimėtojai  sprendėsi tik paskutinėmis  sekundėmis. Pergalę vieno taško pranašumu 65:64 išplėšė „Sporto centras“. Antrose sekmadienio rungtynėse „Melingos keliai“ rezultatu 72:55 nugalėjo „Kiementą“,  o  „Virgio vairavimo mokykla 1“ be didesnio vargo 103:55 nugalėjo „Pasirašom“ komandą. Penktadienį (lapkričio 23 d.) po „Ežerūno – kario“ rungtynių 20 val. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyrą tęs „Sporto centras“ ir „Atsipūtę“. Sekmadienį (lapkričio 25 d.) 14 val. vėl rungtyniaus „Sporto centras“, kurio varžovais bus „Virgio vairavimo mokykla 1“. 15. 30 val. rungtyniaus „Pavadinimo“ ir „Melingos kelių“ komandos, o 17 val. susitiks „Joniškis“ ir „Kiementas“.

Lapkričio 11 d. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre  pergales po nelengvų rungtynių iškovojo „Melingos keliai“, „Pavadinimas“ ir „Dvaras“. Žiūrovus ypač intrigavo rungtynės  tarp „Melingos kelių“ ir „Inturkės“. Pirmą kėlinuką laimėję melingiečiai, antrą ir trečią rungtynių ketvirčius daug dėjo pastangų, kad pavytų  tolti pradėjusius varžovus. Po permainingo ir žiūrovams gražaus ketvirtojo kėlinio, melingiečiams pavyko palaužti inturkiškius ir iškovoti pergalę rezultatu 84:78. „Joniškio“ ir „Pavadinimo“ rungtynės irgi buvo įtemptos ir tik ketvirtame kėlinuke sėkmingiau sužaidus „Pavadinimo“ penketukui buvo iškovota pergalė rezultatu 63:55. Trečiose rungtynėse susitiko dvi Alantos krašto komandos „Dvaras“ ir „Pasirašom“. Visa laiką pirmaudami pergalę 72:64 iškovojo dvariečiai.   Penktadienį (lapkričio 16 d.)  20 val. „Vilnies“ taurės krepšinio turnyro  rungtynėse susitiks „Ežerūnas“ ir „Staigmena“. Sekmadienį (lapkričio 18 d.) numatytos trejos „Vilnies“ taurės krepšinio rungtynės.   14 val.  „Sporto centro“  varžovais bus „Dvaras“, 15. 30 val. rungtyniaus „Melingos keliai“ ir „Kiementas“, 17 val. susitiks „Pasirašom“ ir „Virgio vairavimo mokykla 1“ komandos. Vilnies informacija

„Vilnies“ taurės krepšinio turnyre savaitgalyje dvejas rungtynes žaidė „Ežerūno“ komanda ir „Verbiškės“.  Pirmosiose rungtynėse ežerūniečių varžovais ir  buvo verbiškiečiai.   Pergalę rezultatu 75:51 iškovojo „Ežerūnas“. Sekmadienį ežerūniečiai iškovojo dar vieną – jau trečią  pergalę rezultatu 97:64 įveikdami „Bekupę“. Nors penktadienį verbiškiečiai patyrė nesėkmę, tačiau sekmadienio rungtynėse ši komanda atsirevanšavo rezultatu 60:45 nugalėdama „Virgio vairavimo mokyklos 2“ komandą. Šeštadienį „Virgio vairavimo mokyklos 1“ krepšininkai 101:66 nugalėjo „Atsipūtę“ komandą. O šio savaitgalio gražiausiomis  rungtynės tapo „Melingos keliai“ ir „Joniškio“ komandų rungtynės. Po I kėlinuko vieno taško pranašumą įgiję joniškiečiai, po antro kėlinio jau atsiliko  dviem taškais nuo melingiečių. Po trijų kėlinių „Joniškis“ turėjo 2 taškų pranašumą. Po įtemptos kovos paskutiniame  rungtynių ketvirtyje antrą pergalę „Vilnies“ krepšinio turnyre rezultatu 63:58 iškovojo „Joniškis“. Kitos „Vilnies“ taurės krepšinio rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį. 14 val. susitiks  pergalės dar neiškovojusi „Melingos kelių“ komanda su vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą turinčia „Inturkės“ komanda.  Pirmą pergalę bandys iškovoti „Pavadinimo“ komanda, kurios varžove  bus dvi pergales turinti „Joniškio“ ekipa. Šios komandos sutiks 15.30 val. Dėl pirmosios pergalės 17 val. rungsis  „Dvaro“ bei „Pasirašom“ komandos. „Vilnies“ informacija

„Vilnies“ taurės krepšinio turnyre ir toliau tęsiasi gražios ir atkaklios kovos, tarsi kiekvienas susitikimas  būtų žūtbūtinis. Savaitgalyje iš ketverių rungtynių tik vienerios buvo „lengvesnės“. Penktadienį „Ežerūnas“ rezultatu 123:87 nugalėjo „Virgio vairavimo mokyklą 2“.  Sekmadienį  pirmas rungtynes žaidė „Staigmena“ ir „Bekupė“.  Kova aikštelėje buvo atkakli ir permaininga. Po trijų kėlinių „Staigmenos“ įgytas 11 taškų pranašumas buvo rimta paraiška pergalei. Tačiau lyg iš natų sužaidę ketvirtą kėlinį bekupiečiai šventė sunkią pergalę rezultatu 78:72. Įtampos nestokota ir rungtynėse tarp „Pavadinimo“ ir „Inturkės“. Inturkiškiai pergalę išplėšė rezultatu 73:71. Daug kartų rezultatas buvo lygus ir  rungtynėse tarp „Pasirašom“ ir „Atsipūtę“. Pergalę 78:82 iškovojo „Atsipūtę“.

Spalio 20 d., antrą sekmadienį iš eilės, Molėtų sporto centro arenoje vyko atkaklios kovos   „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre. Du kėlinius lygi kova klostėsi rungtynėse tarp „Verbiškių“ ir „Staigmenos“ komandų. Antroje rungtynių dalyje G. Keliuotienės treniruojama „Staigmenos“ komanda palaužė verbiškiečius ir iškovojo pergalę rezultatu 67:50. Ypatingai gražios buvo antrosios rungtynės, kuriose susitiko dviejų kaimyninių seniūnijų komandos - „Joniškis“ ir „Inturkė“. Šiose rungtynėse dominavo didžiulis žaidimo tempas, žiūrovai galėjo išvysti ne vieną greitą ataką, nestigo efektingų metimų iš trijų taškų zonos. Joniškiečiai, vadovaujami Daumanto Aidiečio, po dviejų kėlinių atsiliko nuo ambicingų inturkiškių. Tačiau antroje rungtynių dalyje joniškiečiams pavyko įgyti pranašumą prieš varžovus ir iškovoti nelengvą pergalę 86:75. Joniškio komandoje rezultatyviausias buvo aukštaūgis Tadas Šablinskas, pelnęs 27 taškus, o „Inturkės“ komandoje rezultatyviausias buvo Vidas Braziulis, pelnęs net 48 taškus. Trečiose rungtynėse susitiko Alantos seniūnijos komandos „Atsipūtę“ ir „Dvaras“. Nuo trečio kėlinuko į priekį pabėgę „Atsipūtę“ krepšininkai pergalę iškovojo rezultatu 93:58. Penktadienį „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre 20 val. susitiks „Ežerūnas“ ir „Virgio vairavimo mokykla 2“. Sekmadienį (spalio 28 d.) numatytos trejos rungtynės. 14 val. rungtyniaus „Bekupė“ ir „Staigmena“, 15.30 val. „Pavadinimas“ ir „Inturkė“, 17 val. „Pasirašom“ ir „Atsipūtę“.

Įtemptomis ir azartiškomis rungtynėmis spalio 14 d. prasidėjo „Vilnies“ taurės krepšinio turnyras, kuriame iš viso rungtyniauti panoro 15 komandų.  Pirmąsias dvidešimt pirmą kartą rengiamo krepšinio turnyro rungtynes žaidė C grupės komandos „Sporto centras“ ir „Pasirašom“. Tik nežymią persvarą visų rungtynių metų sugebėję išlaikyti „Sporto centro“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 66:59. Įspūdinga pergale A grupėje  turnyrą pradėjo ir „Bekupės“ komanda. Bekupiečiai rezultatu 78:66 nugalėjo „Virgio vairavimo mokykla 2“ komandą. O B grupės komandoms  „Kiementui“ ir „Pavadinimui“  prireikė  pratęsimo. Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis 68:68, pratęsime sėkmingiau rungtyniavo „Kiementas“,  iškovojęs pergalę 79:72. Spalio 21 dieną (sekmadienį) Molėtų sporto arenoje  šių metų „Vilnies“ turnyre pirmas rungtynes žais  14 val. „Staigmena“ ir „Verbiškės“, 15. 30 val. „Inturkė“ ir  „Joniškis“,  17 val. „Atsipūtę“ ir „Dvaras“.

Sporto  centre įvyko komandų pasitarimas dėl ,,Vilnies" turnyro vykdymo. Turnyre dalyvaus 15 komandų  suskirstytų į tris grupes. Pirmosio rungtynės planuojamos Spalio mėn. viduryje.

GRUPĖ A  GRUPĖ B GRUPĖ C
EŽERŪNAS MELINGA VVM 1
VVM 2 KIEMENTAS SPORTO CENTRAS
STAIGMENA INTURKĖ ATSIPŪTĘ
VERBIŠKĖS JONIŠKIS DVARAS
BEKUPĖ PAVADINIMAS PASIRAŠOM

Komandas registruotis kviečia krepšinio turnyras „Vilnies“ taurei laimėti!

Molėtų krašto laikraštis „Vilnis“ ir Molėtų kūno kultūros ir sporto centras rengia tradicinį krepšinio turnyrą „Vilnies“ taurei laimėti. Šiemet vyksiantis turnyras jau dvidešimt pirmasis! Pernai metais, švenčiant „Vilnies“ krepšinio turnyro dvidešimtmetį, jame rungėsi dvidešimt komandų. Turnyro nugalėtoja tapo „Ežerūno“ komanda. II vietą iškovojo „Virgio vairavimo mokykla“ , o III - „Melinga“. Komandos, norinčios dalyvauti šių metų krepšinio turnyre „Vilnies“ taurei laimėti, vardines paraiškas turi pateikti iki rugsėjo 26 dienos 16 val. Molėtų kūno kultūros ir sporto centrui adresu Ąžuolų g. 10, Molėtai, el. paštu: sportas@moletai.lt (pasiteirauti galima tel. 8-383-51479). Komandų vadovų pasitarimas Molėtų kūno kultūros ir sporto centre dėl turnyro eigos vyks rugsėjo 27 dieną (ketvirtadienį) 16 val. Turnyro organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti pasitarime ir bendrų sprendimų dėka pasistengti, kad turnyras būtų patrauklus ir įdomus visoms komandoms! Pageidaujame kad visų komandų atstovai dalyvautų pasitarime.  2012-09-21