Varžybų tvarkaraštis, nuostatai, rezultatai

    Po dramatiškos kovos „Vilnies“ taurė – „VVM“ rankose
Savaitgalyje pasibaigusio 24 kartą surengto „Vilnies“ krepšinio turnyro finalas tapo gražia švente, kurią sukūrė ne tik komandos finalininkės, bet ir gausiai susirinkę sirgaliai. Entuziastingai emocionaliai žiūrovų tribūnose buvo palaikomos komandos.
Šiųmetinis „Vilnies“ krepšinio turnyras, kuriame rungėsi 15 komandų, finalas buvo kitoks – įdomus, netikėtas ir intriguojantis. Dėl III vietos rungtyniavo „Žiuko įmonė“ komanda, vadovaujama Adomo Žiuko ir „Dvaras“ vadovaujamas Stasio Lesnikausko. Dvaro komanda šį kartą iškopę į finalo tiesiąją neįstengė rimčiau pasipriešinti „Žiuko įmonės“ krepšininkams, rezultatu pralaimėję 55:83. Iš karto po rungtynių surengus apdovanojimus, „Žiuko įmonė“ komandai buvo įteikta III vietos taurė, medaliai, o šioje komandoje naudingiausio žaidėjo prizą pelnė Rutenis Badikonis. „Dvaro“ ekipoje šis prizas atiteko Nedui Petniūnui.
Dėl čempiono vardo susitiko „Virgio vairavimo mokykla“, vadovaujamą Virgilijaus Andrukonio, ir pirmą kartą i finalą patekusią Artūro Leščinsko komandą „Atsipūtę“. Įtampa bei emocionali kova vyko visas 40 minučių. Solidų, brandų komandinį žaidimą demonstravusiai „VVM“ komandai, techniška, judri, kibi ir autoritetų nepaisanti žaidžiančio trenerio Artūro Leščinsko vedama komanda užkūrė tokią pirtį, kad net žiūrovų tribūnose buvo karšta. Nei vieno pralaimėjimo turnyre nepatyrusi lyderių komanda sunkiai rado kelius į varžovų krepšį, todėl žaidimas vyko taškas į tašką. Įpusėjus rungtynėms, „VVM“ pranašumui šoktelėdavus iki dviženklio, alantiškiai jį kaip mat „nukirpdavo“ per pusę, neleisdami nei akimirkai lyderiams atsipalaiduoti. Likus žaisti 2 minutėms, komandas teskyrė keturi taškai, tačiau likusį laiką tiksliau ir atsakingiau sužaidusi „VVM“ komanda rezultatu 96:86 antrą kartą iš eilės iškovojo turnyro nugalėtojų vardą.
Komandos taurėmis ir medaliais, naudingiausių žaidėjų prizais buvo apdovanoti Martynas Žala („VVM“) ir Otas Majeras („Atsipūtę“).

      Turnyre „Vilnies“ taurei laimėti rungsis penkiolika Molėtų krašto komandų
Penktadienį Molėtų kūno kultūros ir sporto centre (KKSC) vyko pasitarimas dėl krepšinio turnyro „Vilnies“ taurei laimėti. Molėtų KKSC direktorius Kęstutis Vaicekauskas pasveikino visus galinčius ir norinčius žaisti krepšinį bei dalyvauti jau 24 kartą rengiamame turnyre „Vilnies“ taurei laimėti. Šį kartą turnyre organizatorių - Molėtų KKSC bei „Vilnies“ redakcijos - sutarimu turnyre nutarta apsiriboti Molėtų krašto komandomis, kurių viso turnyre panoro dalyvauti penkiolika. Dar penkias paraiškas pateikė kitų rajonų komandos, tačiau jos galės jėgas su Molėtų komandomis išbandyti po „Vilnies“ turnyro prasidėsiančiose atvirose Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse. Kitų rajonų komandų gausa, pasak K. Vaicekausko, tik patvirtina apie Molėtuose vykstančio turnyro bei pirmenybių patrauklumą ir solidumą. Pasitarimo dalyviai turėjo galimybę aptarti turnyro vykdymo eigą, pasiūlytus formatus... Apžvelgtas ir komandų, tarp kurių įvyko tam tikrų pasikeitimų, pajėgumas. Smagu, kad „Vilnies“ krepšinio turnyre yra ir naujų komandų bei panorusių dalyvauti turnyre po pertraukos... Pasitarime nutarta formuoti pajėgesnių komandų – A pogrupį, kuriame I etape komandos žaistų rato sistema. Į A pogrupį pateko „Ežerūnas“ (vad. M. Kildišius), „Virgio vairavimo mokykla“ (vad. V. Andrukonis), „Žiuko įmonė“ (vad. A. Žiukas) bei „Kiementas“ (vad. A.Drublionis). Burtų tvarka komandos išsirikiavo B ir C pogrupiuose. B pogrupyje turnyrą pradės A. Jankausko vadovaujama komanda „Žynys“ , „Bekupė“ (vad. T. Žukovas), „Sodų bendrija“ (vad. M.Juška), „Blue white soldiers“ (vad. R. Kozlovskis) ir „Pet ozer“ (vad. A. Andrukonis). C pogrupyje I etape tarpusavyje varžysis „Dvaras“ (vad. S.Lesnikauskas), „Atsipūtę“ (vad. A.Leščinskas), „Suginčiai“ (vad. P. Sugintas), „Sporto centras“ (vad. A. Kazlauskas, „Arinas“ (vad. Ž. Zaremba) ir „Kiemas“ (vad. Vasaravičius). Paskirsčius komandas į pogrupius paskaičiuota, jog bus sužaistos 39 rungtynės, aptartas „legionierių“ žaidėjų skaičius, kuris lieko tas pats (2+1). Taip pat dar kartą primintos sankcijos už technines pražangas bei kitokį nesportinį elgesį, už kurį gresia diskvalifikacijos. Turnyrą planuojama padėti penktadienį.

Penktadienis spalio 09 d.  
18:30 val. DVARAS - KIEMAS    98:61
20:00 val. SODŲ BENDRIJA - 5 OZIOR  57:44
Šeštadienis spalio 10 d.
18:30 val. SPORTO CENTRAS - SUGINČIAI   58:76
Sekmadienis spalio 11 d.
14:00 val. ATSIPŪTĘ - ARINAS 100:90
15:30 val. ŽYNYS - BEKUPĖ  73:66
17:00 val. KIEMENTAS - ŽIUKO ĮMONĖ   65:79
Penktadienis spalio 16 d.
18:30 val. SUGINČIAI - KIEMAS  101:53
20:00 val. SODŲ BENDRIJA - ŽYNYS  50:92
Sekmadienis spalio 18 d.
14:00 val. VVM - EŽERŪNAS  84:63
15:30 val. ARINAS - SPORTO CENTRAS  86:60
17:00 val. BEKUPĖ - BWS  69:52

 Molėtų kūno kultūros ir sporto centras bei Molėtų krašto laikraštis „Vilnis“ kviečia komandas dalyvauti jau dvidešimt ketvirtąjį kartą vyksiančiame krepšinio turnyre „Vilnies“ taurei laimėti. Komandos, norinčios dalyvauti krepšinio turnyre, vardines paraiškas turi pateikti iki rugsėjo 29 dienos adresu: Ąžuolų g. 10, Molėtai, el. paštu: sportas@moletai.lt (tel. pasiteiravimui 8 383 51479). Komandų vadovų ar atstovų pasitarimas vyks Molėtų kūno kultūros ir sporto centre (Ąžuolų g. 10, Molėtai) spalio 2 dieną 15:30 val. Kviečiame aktyviai dalyvauti pasitarime, išsakant savo nuomones, pateikiant pasiūlymus dėl turnyro vykdymo ir eigos...