Paraiška, varžybų tvarkaraštis, nuostatai, rezultatai

Gruodžio 17 dieną šeštadienį vyko 25-tasis „Vilnies“ krepšinio taurės turnyro finalas. Jame dėl 3 – vietos susitiko „Žynys“ ir „Bekupe“. Rungtynes prasidėjo atkakliai. Pirmąjį rungtynių kėlinį trimis taškais laimėjo „Žynys“. Antrasis rungtynių kėlinys klostėsi panašiai kaip pirmasis, aikštelėje vyrė atkakli kova, tačiau po dvejų kėlinių devyniais taškais pirmavo „Žynys“. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys klostėsi panašiai. „Žynys“ neleisdavo priešininkams priartėti to pasėkoje šventė pergalę rezultatu 74 – 64. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Nojus Vaikšnoras pataikęs net aštuonis tolimus metimas ir pelnęs 26 taškus. „Bekupės“ gretose: Laimonas Brazauskas – 25 taškai. Dėl pirmos vietos susitiko „Žiuko įmonė“ ir „VVM‘. Rungtines geriau pradėjo „VVM“. Demonstruodami puiku puolimą pirmąjį rungtynių kėlinį rezultatu 34 – 21 laimėjo „VVM“. Antrame kėlinyje „Žiuko įmonė“ buvo rezultatą išlyginę, tačiau po dviejų kelinių vis dar priekyje buvo „VVM“. Trečiąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidė ‚Žiuko įmonės“ komanda ir po trijų, rezultatu 61 – 59 buvo priekyje. Ketvirtajame kėlinyje „VVM“ sugebėjo susigražinti iniciatyva ir šventė pergalę. Nugalėtoju gretose daugiau nei puse komandos taškų pelnė Marius Valkauskas – 33 ir Tomas Markevičius – 32 taškai. „Žiuko įmonės gretose Mantas Petkevičius – 17 ir Dovydas Verikas – 16 taškų. Ilgųjų pertrauku metu vyko 3x3 krepšinio varžybos. Jose dalyvavo: Ievos Vaicekauskienės treniruojamos mergaičių komanda ir Mariaus Valkausko treniruojama berniuku komanda. Berniukai buvo jaunesni, tačiau aikštelėje mergaitėms nenusileido. Po atkaklios kovos pergalę šventę mergaitės. Turnyro prizininkai buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis, medaliais, rėmėjų prizais. Tai pat buvo renkamas simbolis finalo ketverto starto penketukas į kurį pateko: Marius Valkauskas( VVM), Tomas Markevičius (VVM), Dovydas Verikas (Žiuko įmonė), Laimonas Brazauskas (Bekupe), Nojus Vaikšnoras (Žynys). Šį kartą buvo įsteigtas prizas nuolatiniam „Vilnies“ krepšinio taurės žiūrovui juo tapo Kęstutis Petniūnas. Prizą įsteigė laikraštis.

„Žynys“ – „Bekupe“ 74 – 64 (20-17,22-16,18-17,14-14)
„Žynys“ N. Vaikšnoras – 26, A. Jankauskas – 13.
„Bekupe‘ L. Brazauskas – 25.

„VVM“ – „Žiuko įmonė“ 87 – 77 (34-21,14-21,11-19,18-16)
„VVM“ M. Valkauskas – 33, T. Markevičius – 32.
„Žiuko įmonė‘ M. Petkevičius – 17, D. Verikas – 16.

Gruodžio 10 dieną, šeštadieni įvyko pirmasis pusfinalio susitikimas jame susitiko: „Bekupė“ ir „ Žiuko įmonė“. Kaip buvo tikėtasi pusfinalis buvo atkalus. Pirmąją rungtynių pusę pranašesni buvo „Žiuko įmonės“ komandos krepšininkai. Trečiajame rungtynių kėlinyje, „Bekupė“ atsigavo puikiai sukovojo ir sugebėjo rezultatą sušvelninti. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Rezultatas tapo lygus 65 – 65. Tik geriau rungtynių pabaigą kelialapį į finalą iškovojo „Žiuko įmonė“. Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo A. Juočepis – 24. „Bekupės‘ gretose išsiskyrė: V. Versockas – 30. Sekmadieni įvyko antrasis pusfinalis, kuriame susitiko staigmena ketvirtfinalyje pateikę „Žynys‘ ir „VVM“. Rungtynės prasidėjo atkakliai tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Pirmas kėlinys baigėsi minimalia „Žynio“ persvara. Antrajame rungtynių kėlinyje „VVM‘ susikrovė penkiolikos taškų persvarą. Trečiajame kalinyje padėtis aikštelėje nesikeitė. Po trijų kėlinių, rezultatu 60 – 70 pirmavo „VVM“. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Žynys“ sugebėjo rezultatą išlyginti 76 – 76, tačiau iki pergalės šiek tiek pritruko. Pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „VVM“.

12 10 (šeštadienis)
„Bekupė“ – „Žiuko įmonė“ 74 – 78 (12 -23,14-17,23-16,25-22)
„Bekupė“ V. Versockas – 30, D. Maišelis – 21.
„Žiuko įmonė“ A. Juočepis – 24, M. Petkevičius – 16.

12 11 (sekmadienis)
„VVM“ – Žynys“ 95 – 86 (23-24,32-16,15-20,25-26)
„VVM“ T. Markevičius – 17, M. Valkauskas ir A. Banevičius po – 13.
„Žynys“ N. Vaikšnoras – 36, R. Puodžiukas – 18.

Primename, kad finalas vyks Gruodžio 17 dieną 16:00 val. dėl 3 – vietos susitiks „Bekupė“ ir „ Žynys“. 18:00 val. dėl 1 – vietos susitiks „Žiuko įmonė“ ir „VVM“. Pertrauku metu vyks vaikų 3x3 krepšinio turnyras.

Gruodžio 2 – 4 dienomis “Vilnies“ krepšinio taurės turnyre vyko trys ketvirtfinalio susitikimai. Penktadieni susitiko „VVM“ ir „Dvaras“. Rungtynės prasidėjo atkakliai. Tiek viena, tiek kita komanda išsiverždavo į priekį, tačiau didesnės persvaros susikrauti nepavykdavo. Po pertraukos, trečiajame kėlinyje „VVM“ sugebėjo perimti iniciatyva, susikrauti keturiolikos taškų pranašumą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „VVM“ krepšininkai persvarą išlaikė ir nesunkiai nugalėjo. Nugalėtojų gretose išsiskyrė T. Markevičius 19 taškų. „Dvaro“ gretose N. Petniūnas - 24 taškai. Sekmadienio dienos rungtynėse pirmąjį ketvirtfinalio siurprizą pateikė „Žynys“. Jei nugalėjo atsipūtusius. Rungtynės prasidėjo atkakliai, tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Toks rungtynių scenarijus vyko iki ketvirto kėlinio paskutinių minučių. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą, kelialapį į pusfinalį iškovojo „Žynys“. Nugalėtojų gretose nesulaikomi buvo N. Vaikšnoras ir R. Puodžiukas kartu jie pelnė daugiau nei pusę komandos taškų. Pralaimėtojų gretose A. Leščinskas 29 taškai. Antrose rungtynėse susitiko „Kiementas“ ir „Bekupė“ pirmasis rungtynių kėlinys parodė, kad rungtynės bus įdomios. Antrajame rungtynių kėlinyje spurtavę „Bekupės“ krepšininkai susikrovė devynių taškų pranašumą. Trečiajame rungtynių kėlinyje „Kiementas“ sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau „Bekupė“ nepasidavė pervarą susigražino ir nugalėjo. Nugalėtojų gretose L. Brazauskas – 32 taškai. „Kiemento“ gretose A. Putna ir J. Sakalauskas po 17 taškų. Primename, kad pusfinaliai jau šį savaitgalį. Šeštadieni 17:00 val. „ Žiuko įmonė“ – „Bekupė“ Sekmadieni 16:00 val. „VVM“ – „Žynys“.

„VVM‘ – „DVARAS“ 90 – 75 (22-23,21-15,25-16,22-21)
„VVM“ T. Markevičius – 19, M. Kraujelis ir M. Žala po – 15.
„DVARAS“ N. Petniūnas – 24, E. Steiblys – 17.

12 04 (sekmadienis)
„ATSIPŪTʓ – „ŽYNYS“ 75 – 81 (19-20,18-21,18-16,20-24)
„ATSIPŪTʓ A. Leščinskas – 29, J. Simuntis – 19.
„ŽYNYS“ R. Puodžiukas – 34, N. Vaikšnoras – 20.

„KIEMENTAS“ – „BEKUPĖ“ 73 – 83 (21-20,18-28,18-24,16-11)
„KIEMENTAS“ A. Putna ir J. Sakalauskas po 17.
„BEKUPĖ“ L. Brazauskas – 32, V. Versockas – 21.

Lapkričio 20 dieną, sekmadienį „Vilnies“ taurės krepšinio pirmenybėse įvyko trys susitikimai. Pirmajame dėl pirmos vietos pogrupyje susitiko, nei karto nepralaimėję Bekupės krepšininkai ir „Žiuko įmonė“. Pirmajame rungtynių kėlinyje spurtave „Žiuko įmonės“ krepšininkai išsiveržė į priekį ir nesunkiai nugalėjo „Bekupę“ Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo D. Verikas – 29 ir A. Juočepis – 25. „Bekupės“ gretose R. Mečkauskas – 14. Antrose to vakaro rungtynėse susitiko „Dvaras“ ir „Atsipūtę“. Tai buvo vienos iš emocingiausių ir gražiausių šių metų „Vilnies“ taurės krepšinio rungtynių. Pirmojoje rungtynių pusėje geriau atrodė „Atsipūtę“ .Po dvejų kėlinių jie septyniais taškais pirmavo. Trečiajame rungtynių kėlinuke lyg prabudę „Dvaro“ krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje užvirė tikra kova, tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Varžybų lūžis įvyko po „Atsiputusių“ komandos žaidėjo Juozo Simunčio dvejų techninių pražangų ir pašalinimo iš varžybų. „Atsipūtę“ sugebėjo atsitiesti ir nugalėjo „Dvarą“. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo D. Zoruba įmetęs 16 taškų, net 11 iš jų ketvirtajame kėlinyje. „Dvaro“ gretose: N. Petniūnas – 18, J. Šeikis – 16. Trečiose rungtynėse trečiąją pergalę iškovojo „VVM“. Jie nugalėjo „Arina“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: T. Markevičius – 32 ir D. Dubaka – 29 taškai. ‚Arino“ gretose: T. Vyšniauskas – 35 taškai. Primename, kad šį sekmadienį prasideda ketvirtfinalio susitikimai.

11 20 (sekmadienis)
„Bekupė‘ – „Žiuko įmonė“ 63 – 97 (16-29,22-22,9-25,16-21)
„Bekupė“ R. Mečkauskas – 14, V. Lutas – 11.
„Žiuko įmonė“ D. Verikas – 29, A. Juočepis – 25.

„Dvaras“ – „Atsipūtę“ 56 – 64( 10-17,11-11,22-15,13-21)
„Dvaras“ N. Petniūnas – 18, J. Šeikis – 16.
„Atsipūtę“ D. Zoruba – 16, A. Leščinskas – 9.

‚VVM“ – „ Arinas“ 77 – 105 ( 29-13,22-18,24-26,30-20)
„VVM“ T. Markevičius – 32, D. Dubaka – 29.
„Arinas“ T. Vyšniauskas – 35.

Lapkričio 12 – 13 dienomis įvyko trys „Vilnies“ krepšinio taurės susitikimai. Šeštadienį rezultatyvumo rekordą sumušę „Suginčiai“ įveikė „5 Ozior“ krepšininkus. „Suginčių“ gretose nesulaikomas buvo, net septinius tolimus metimas pataikęs P. Sugintas – 45 taškai. G. Rackevičius pridėjo – 32. „5 Ozior“ gretose išsiskyrė A. Andriukonis – 24 taškai. Sekmadieni įvyko du susitikimai. „Draugai“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą. Juos, net 54 taškų skirtumu nugalėjo M. Valkausko vadovaujamas „Sporto centras“ . Nugalėtoju gretose R. Šilinskas – 25, D. Stankevičius – 23 taškai. “Draugų“ gretose D. Jackevičius – 18, V. Stankevičius – 13 taškų. Antrose to vakaro rungtynėse susitiko „ Dubingiai“ ir „Žynys“. Varžybos buvo įtemptos, atkaklios, tiek viena, tiek kita komanda išsiveždavo į priekį, tačiau tolėliau atitrukti nepavykdavo. Geriau sužaidę pirmo kėlinuko pabaiga nežymiai pirmavo „Žynys. Antrame kėlinuke geriau atrodė „Dubingiai ir po dvejų jie pirmavo dviem taškais. Po pertraukos žaidimas nepasikeitė, aikštelėje vyko įtempta kova. Varžybų nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Geriau sužaidė varžybų pabaigą nugalėjo „Dubingiai“ ir išsaugojo viltis patekti į kitą etapą. „Dubingių“ gretose P. Kaminskas – 18, A. Labanauskas – 16 taškų. „Žynio“ gretose R. Sabaliauskas – 22, N. Vaikšnoras – 19.

11 12 (šeštadienis)
„Suginčiai“ – „ 5 Ozior“ 142 – 63( 26-18,30-13,39-11,47-22)
„Suginčiai“ P Sugintas – 45, G. Rackevičius – 32, M. Paulavičius – 25.
„ 5 Ozior“ A. Andriukonis – 24, L. Pumputis – 10.

11 13 (sekmadienis)
„Sporto centras“ – „Draugai‘ 109 – 55(29-10,22-15,29-20,29-10)
„Sporto centras“ R. Šilinskas – 25, D. Stankevičius – 23.
„Draugai“ D. Jackevičius – 18, D. Stankevičius – 13.

„Dubingiai“ – „Žynys“ 76 – 71(18-21,21-16,18-16,19-18)
„Dubingiai“ P. Kaminskas – 18, A. Labanauskas – 16.
„Žynys“ R. Sabaliauskas – 22, N. Vaikšnoras – 19.

Lapkričio 4 – 6 dienomis vyko keturi „Vilnies“ krepšinio taurės susitikimai. Po pergalės iškovojo „Žiuko įmonė“, „ VVM“, „806 Kuopa“, „Banginiai“. Penktadieni įvyko vienas susitikimas. Žvėrišką puolimą pademonstravę „ Žiuko įmonės“ komanda nušlavė „5 Ozior“ krepšininkus. Žiuko įmonės gretose D. Verikas, A. Žiukas ir K. Vaicekauskas kartu įmetė net 113 taškų. „ 5 Ozior; gretose S. Kildišius – 23, S. Sadauskas – 11. Šeštadieni, taipogi įvyko vienas susitikimas. ‚806 Kuopa“ iškovojo antrąją pergalę, jie įveikė „ Banginius“. Rungtynės geriau pradėję „Banginiai“ pirmąją rungtynių pusę pirmavo. Puikiai sužaidę trečiąjį rungtynių kėlinuką „806 Kuopą“ išsiveržė į priekį. Persvara išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę 80 – 71. Nugalėtojų gretoje R. Bistrickas – 27, M . Jusis – 24. ‚Banginių“ gretose I. Keras – 21, E. Chorostinas – 15. Sekmadienio dienos rungtynėse „Banginiai“ iškovojo pirmąją pergalę jie įveikė „Kiemą“. 73 – 60. Šį kartą „Banginių gretose nesulaikomas buvo E. Jakovlevas – 34 ir M. Juška – 28 taškai. „Kiemo“ gretose A. Vasaravičius – 21, V. Petrylą – 17. „Kiemui“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš trijų galimų. Antrose to vakaro rungtynėse „VVM“ nugalėjo „Dubingius“ ir likus dar vienoms grupės rungtynėms užsitikrino vietą kitame etape. „VVM“ gretose M. Žala – 18, M. Kraujelis – 15. „Dubingių“ gretose A. Klimas – 17, A. Labanauskas – 15.

11 04 (penktadienis)
”5 Ozior” -”Žiuko įmonė” 74 - 133 (21-40, 15-27, 20-33, 18-33)
”5 Ozior” S. Kildišius - 23, S. Sadauskas - 11.
”Žiuko Įmonė” D. Verikas - 47 A. Žiukas - 37, K. Vaicekauskas - 30.

11 05 (šeštadienis)
„806 Kuopa“ – „Banginiai“ 80 – 71 (22-25, 17-19, 31-12, 10-15)
„806 Kuopa“ R. Bistrickas – 27, M. Jusis – 24.
„Banginiai“ I. Keras – 21, E. Chorostinas – 15.

11 06 (sekmadienis)
„Banginiai“ – „Kiemas“ 73 – 60 (19-9, 23-14, 14-18, 17-14)
„Banginiai“ E. Jakovlevas – 34, M. Juška – 28.
„Kiemas“ A. Vasaravičius – 21, V. Pertyla – 17.

„VVM“ - ‚Dubingiai“ 82 – 68 (15-11, 22-13, 24-21, 21-23)
„VVM“ M. Žala – 18, M. Kraujelis – 15, P. Navikas – 14.
„Dubingiai“ A. Klimas – 17, A. Labanauskas – 15.

Savaitgali, spalio 28 -30 dienos „Vilnies“ krepšinio taurės turnyre įvyko penki susitikimai. Keturi iš jų baigėsi favoritų įtikinamomis pergalėmis, vienas iš jų vyko labai atkakliai. Penktadieni „Atsipūtę“ net 76 taškų skirtumu nugalėjo „Draugus“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė D. Michnevičius – 28 ir D. Miškinis – 18 taškų. „Draugų“ gretose D. Jackevičius – 18 taškų. Šeštadieni „Sporto centro“ komanda patyrė pralaimėjimą. Juos, net 40 taškų skirtumu nugalėjo „Dvaras“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė N. Petniūnas – 26, E. Steiblys – 17.“Sporto centro“ gretose D. Mateika ir T. Maculevičius po 11 taškų. Sekmadieni įvyko trys susitikimai. „Žynys‘ iškovojo pirmąją pergalę jie įveikė „Ariną“. „Žynio“ gretose nesulaikomas buvo R. Puodžiukas – 34, N. Vaišnoras – 16. „Arino“ gretose T. Vyšniauskas – 25, Ž. Bukovskis – 16. „Kiementas‘ 31 taško skirtumu nugalėjo „Kiemą“. Nugalėtoju gretose išsiskyrė broliai Laurynas ir Andrius Putnos, kartu jie pelnė 45 taškus. A. Drublionis pridėjo 20 taškų. „Kiemo“ gretose A. Vasaravičius – 26, V. Petryla – 12 taškų. Įdomiausios ir atkakliausios sekmadienio dienos rungtynės vyko tarp „Suginčių‘ ir „ Bekupės“. Rungtynių pradžia rodė, kad susitiko dvi lygiavertės komandos. Pirmąjį rungtynių kėlinuką „Suginčiai“ susikrovė 5 taškų pranašumą. Antrajame ir trečiame kėlinuke vyko lygiavertė kova ir po trijų kėlinukų rezultatas buvo lygus. Ketvirtąjį kėlinuką geriau sužaidė „Bekupė‘ šventė pergalė. Nugalėtojų gretose išsiskyrė M. Statauskas – 23 ir V. Versockas – 13. „Suginčių“ gretose I. Šeikis – 15, M. Marcinkevičius – 12, G. Rackevičius – 11 taškų.

10 28 (penktadienis)
„Atsipūtę“ – „Draugai“ 43 – 119 (8-26,12-30,5-28,18-35)
„Atsipūtę“ – D. Michnevičius – 28, D. Miškinis – 18.
„Draugai“ – D. Jackevičius – 20, V. Klimovas – 7.

10 29 (šeštadienis)
„Sporto centras“ – „Dvaras“ 42 – 82 (9-10,16-22,9-26,8-24)
„Sporto centras“ – D. Mateikas ir T. Maculevičius – 11.
„Dvaras“ - N. Petniūnas – 26, E. Steiblys – 17.

10 30 (sekmadienis)
„Suginčiai“ – „Bekupė“ 63 – 71 (20-15,11-16,11-11,13-21)
„Suginčiai“ I. Šeikis – 15, M. Marcinkevičius – 12.
„Bekupė“ M. Statauskas – 23, V. Versockas 13.

„Kiementas“ – „Kiemas“ 92 – 61(18-10,18-11,25-22,31-18)
„Kiementas“ A. Putna – 26, A. Drublionis – 20, L. Putna – 19.
„Kiemas“ A. Vasaravičius – 26, V. Petryla – 12.

„Žynys“ – „Arinas“ 91 – 72(24-19,10-18,30-16,24-22)
„Žynys“ R. Puodžiukas – 34, N. Vaišnoras – 16.
„Arinas“ T. Vyšniauskas – 25, Ž. Bukovskis – 16.

Savaitgalį, spalio 21 - 23 dienomis Molėtų sporto centro salėje vyko keturi „Vilnies“ taurės susitikimai. Šiais metais „Vilnies“ taurės turnyras vyksta be didelės intrigos. Penkiadieni įvyko du susitikimai. Pirmame susitiko lygos naujokė „ 806 Kuopa“ ir „ Kiemas“. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „806 kuopa“ išsiveržė į priekį. Tik trečiajame rungtynių kėlinuke „Kiemo“ krepšininkai sugebėjo pasipriešinti. Rezultatu 12 – 18 trečiąjį kėlinuką laimėjo „Kiemas‘. Ketvirtajame kėlinuke net 33 taškas įmetę „806 Kuopa“ nesunkiai 31 taškų skirtumu nugalėjo. Nugalėtojų gretose taškus pelnė: M. Jusis – 30, R. Bistrickas – 25. „Kiemo“ gretose A. Vasaravičius – 25, Š. Bražėnas – 18 taškų. Antrame penktadienio susitikime susitiko „5 Ozior“ ir „Bekupė“. „Bekupė“ net 38 taškų skirtumu nugalėjo „5 Ozior“ krepšininkus. Nugalėtojų gretose išsiskyrė M. Statauskas – 20 ir R. Valančius – 11 taškų. „5 Ozior“ A. Andrikonis – 17 ir A. Ivanauskas – 15 taškų. Sekmadienio dienos rungtynėse įvyko du susitikimai. „Kiementas“ 39 taškais nugalėjo „Banginius“ „Kiemento gretose L. Putna – 24, E. Čeikauskas – 19 taškų.“ Banginių“ gretose I. Keras – 20 ir M. Juška – 17 taškų. Kitose to vakaro rungtynėse susitiko ‚Sporto centras“ ir „Atsipūtę“. „Sporto centro“ auklėtiniai vadovaudami Mariaus Valkausko pirmąjį rungtynių kėlinuką taškas į tašką kovojo tik geriau sužaidę kėlinuko pabaigą „Atsipūtę“ išsiveržė į priekį. Po dvejų kėlinukų jau 15 taškų skirtumu pirmavo „Atsiputę“. Trečiajame kėlinuke „Sporto centro“ auklėtiniai susiėmė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų. Ketvirtajame kėlinuke „ Atsipūtę‘ sustiprino gynybą, leido varžovams įmesti tik 8 taškus į savo krepšį ir nesunkiai nugalėjo „Sporto centrą“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: D. Zoruba – 21, J. Simuntas – 19 taškų. „Sporto centro“ gretose R. Šilinskas – 19, D. Mateika – 18 tašku.

„806 kuopa“ – „Kiemas“ 91 – 60 (21-15,25-14,12-18,33-13)
„806 kuopa“ M. Jusis – 30, R. Bistrickas – 25
„Kiemas“ A. Vasaravičius – 25, Š. Bražėnas – 18

„5 Ozior‘ – „Bekupė“ 58 – 96 (5-31,18-20,20-25,15-20)
„ 5 Ozior“ A. Andrikonis – 17, A. Ivanauskas – 15
„Bekupė“ M. Statauskas – 20, A. Valančius

„Banginiai‘ - „Kiementas “74 – 113 (17-22,20-32,16-28,21-35)
„Banginiai“ I. Keras – 20, M. Juška – 17
„Kiementas“ L. Putna – 24, E. Čeikauskas – 24

„Sporto centras“ – „Atsipūtę“ 56-79 (14-17,11-23,23-15,8-24)
„Sporto centras“ R. Šilinskas – 19, D. Mateika – 18.
„Atsipūtę“ D. Zoruba - 21 J. Simuntas – 19, A. Leščinskas – 15

Spalio 16 dieną, sekmadienį prasidėjo jubiliejinis 25-tasis „Vilnies“ krepšinio turnyras. Sekmadieni buvo sužaistos trys rungtynės. Pirmose rungtynėse susitiko praeitų metų nugalėtojai –Virgio vairavimo mokykla ir „Žynys“. Tik pirmame rungtynių kėlinuke „Žynys“ sugebėjo pasipriešinti „VVM“ komandai. „VVM“ nesunkiai, rezultatu 105 -74 nugalėjo „Žynį“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė D. Prušinskas – 35, M. Žala – 25. M. Kraujelis – 17. „Žynio“ gretose R. Puodžiukas – 21, N. Vaišnoras – 18, O. Kriaunaitis – 11 taškų. Antrose rungtynėse susitiko „Suginčiai“ ir „Žiuko įmonė“. Šiose rungtyse lygi kova vyko tik pirmame rungtynių kėlinuke. Sekančiose kėlinukuose „Žiuko įmonės“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo „Suginčius“ 83 – 64. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: D. Verikas – 26, J. Narušis – 20. Pralaimėtoju gretose nesulaikomas buvo komandos naujokas I. Šeikis – 20, E. Leišis – 13 taškų. Trečiose rungtynėse susitiko lygos senbuviai „Dvaras“ ir lygos naujokai „Draugai“. Net 75 taškų skirtumu rezultatu 108 - 33 nugalėjo: „Dvaras“. Nugalėtoju gretose taškus pelnė visi komandos nariai. Daugiausiai jų surinko : N. Petniunas – 24 ir A. Lesnikauskas – 18 taškų. Pralaimėtojų gretose daugiau nei pusę komandos taškų pelnė V. Stankevičius.

„VVM“ – „Žynys“ 105 – 74 ( 28-22, 24-14, 23-17, 30-21)
„VVM“ D. Prušinskas – 35, M. Žala - 25, M. Kraujelis – 17 taškų
„Žynys“ R. puodžiukas – 21, N. Vaišnoras – 18, O. Kriaunaitis – 11 taškų

„Suginčiai“ – „Žiuko įmonė“ 64 – 83 (15-16, 12-20, 10-24, 27-23)
„Suginčiai“ I. Šeikis – 20, E. leišis – 13, M. Paulavičius – 11 taškų
„Žiuko įmonė“ D. Verikas – 26, J. Narušis – 20, P. Bartkus – 10 taškų.

„Dvaras“ – „Draugai“ 108 – 33 (21-11, 31-08, 21-09, 35- 05)
„Dvaras“ N. Petniunas – 24, A. Lesnikauskas – 18, V. Liškauskas – 17
„Draugai“ V. Stankevičius – 18.

Jubiliejiniame krepšinio turnyre „Vilnies“ taurei laimėti dalyvaus 16 komandų
Penktadienį Molėtų sporto centre susirinkus bemaž pusės komandų, pateikusių paraiškas dalyvauti 25 –ajame krepšinio turnyre „Vilnies“ taurei laimėti, vadovams bei atstovams, po ilgai vykusių diskusijų buvo susitarta dėl turnyro eigos. Tradicinį pasitarimą pradėjęs Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas, pasidžiaugęs, kad šiemet kartu su „Vilnies“ laikraščiu rengiamas turnyras – jubiliejinis, pajuokavęs, kad šis renginys gerokai vyresnis už didžiąją dalį krepšininkų, paminėjo, kad jubiliejiniame turnyre bus įdomu, o žaidimas bei rezultatai priklausys nuo pačių komandų, nuo to, kaip pavyko jas sukomplektuoti. Prieš dėliojant turnyro eigą, susirinkusieji buvo supažindinti su komandomis, iš kurių gauta 16 paraiškų. Pasak K. Vaicekausko, didžioji dalis komandų pagal jų pavadinimus yra daugiau ar mažiau žinomos. Iš naujų komandų pristatytos dvi. Tai molėtiškių jaunimo komanda „Draugai“ , kuriai vadovauja Marius Deksnys, ir „806 kuopa“, vadovaujama Ričardo Bistricko. Pastaroji komanda sudaryta iš esamų ir buvusių karių savanorių. Šį kartą dėl turnyro eigos derėtasi ir ginčytasi ilgokai. Pasiūlius Molėtų SC metodininkui Martynui Žalai variantą, kuomet į vieną pogrupį surenkamos 4 pajėgiausios komandos, o į likusius tris - kitos komandos, šis variantas komandų atstovų netenkino. Mariui Deksniui pasiūlius komandas skirti į dvi grupes po aštuonias ir silpnesnių komandų aštuntuke kovoti dėl mažosios taurės, diskusijos įsisiūbavo... „Dubingių“ komandą atstovavęs Kęstutis Kaminskas,dėstė, kad reikia atsižvelgti į silpnesnes komandas, nes yra ir tokių komandų, kurios registruojasi turnyre kovoti ne dėl taurės, o tiesiog nori sužaisti kuo daugiau rungtynių su panašaus pajėgumo komandomis... „Arino“ komandos atstovas Žygimantas Zaremba į diskusiją įsiterpė primindamas, kad čia „Vilnies“ taurės turnyras, o ne rajono krepšinio pirmenybės, kuriose yra kelios lygos ir daug rungtynių... Galop nutarta atskirti pajėgesnes komandas, jas burtų tvarka paskirstyti į keturias grupes. Tokiu pačiu principu paskirstytos ir vadinamos silpnosios komandos, trečiu etapu burtai traukti dėl likusių komandų. Į A grupę pateko: „806 kuopa“, „Banginiai“, „Kiementas“ ir „Kiemas“, B grupėje atsidūrė „Žiuko įmonė“, „5 ozior“, „Suginčiai“, „Bekupė“ , C grupėje – „Atsipūtę“, „Draugai“, „Dvaras“, Sporto centras“, o D grupėje rungtyniaus „VVM“, „Dubingiai“, „Arinas“ ir „Žynys“. Taip pat burtų tvarka išsiaiškinta, kurių grupių komandos kovos atkrentamajame etape. Pasibaigus diskusijoms, aptartos turnyro taisyklės, reikalavimai bei sutarta, kad pirmosios rungtynės bus žaidžiamos šį savaitgalį - penktadienį ir sekmadienį.  „Vilnies“ informacija