Nuostatai, susitikimų tvarkaraštis, rezultatų lentelės,

Lapkričio 9 diena įvyko vienerios „Vilnies“ krepšinio taurės rungtynės, kuriose „Arinas“ iškovojo antrąją pergalę. Ariniečiai įveikė „Sporto centro “ auklėtinius. Puikiai rungtynes pradėjo „Arino“ krepšininkai jau pirmajame rungtynių kėlinyje susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje žaidimas susilygino. Po dvejų kelinių 55 – 51 pirmavo „Arinas“ Trečiasis rungtynių kėlinys prasidėjo kovingai. Po Gusto Petkevičiaus dvitaškio rezultatus tapo lygus 60 – 60, tačiau ariniečiai nepasidavė. Penki Domanto Aidiečio tritaškiai metimai ir po trijų kelinių jau dviženklių taškų pranašumu pirmavo „Arinas“ . Domantas tose rungtynėse pataikė net dešimt tolimų tritaškių metimų. Ketvirtasis rungtynių kelinys buvo tik formalumas. Rezultatu 101 – 77 „Arinas“ iškovojo antrąją pergalę.
„Sporto centras“ G. Petkevičius – 29 M. Gurskas – 24,O Šermukšnis – 9, M. Paulavičius – 7,M. Pumputis – 6, A. Žukauskas – 2 taškai.
  „Arinas“ D. Aidietis – 35, A. Mateika – 23, D. Mateika – 16, G. Šerėjus – 14, Ž. Zaremba – 8, Ž. Bukovskis – 5 taškai.
  Lapkričio 10 diena įvyko vienerios rungtynės, Kuriose susitiko „Kiementas“ ir „Žynys“. Kaip buvo tikėtasi varžybos buvo atkaklios. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė tikra kova. Po pirmo kėlinio nežymiai pirmavo „Kiementas“ 26 – 21. Antrajame geriau žaidė „Žynys“ sugebėjo sumažinti persvara iki minimumo. Po dviejų kėlinių 44 – 43. Trečiajame rungtynių kėlinyje „Kiementas“ susikrovė dviženklį taškų pranašumą. 55 – 69. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje susikrauta pervarą išlaikė ir nesunkiai nugalėjo.
„Žynys“ N. Vaikšnoras – 28, R. Baltuška – 17, O. Kriaunaitis – 10,M.Bareišis – 8, J. Repečka – 6, T. Jurgilas – 4, P. Vaičius – 2 taškai.
  „Kiementas“ T. Galinis – 20, J. Sakalauskas ir Š. Putna po 19, A. Putna – 17, L. Putna – 11, A. Drublionis – 7 taškai.
  Lapkričio 11 diena įvyko vienerios rungtynės, kuriose susitiko „Žiuko įmonė“ ir „5Ozer‘. „Žiuko įmonė“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę. Jau pirmajame rungtynių kėlinyje „Žiuko įmonės“ krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. 7 – 23. Tolimesniuose rungtynių kėliniuose savo pranašumą įrodinėjo ‚Žiuko įmonės“ krepšininkai. Po dvejų rezultatas buvo 29 – 45, po trijų 49 – 61. Rungtynės baigėsi rezultatu 91 – 71.
  „Žiuko įmonė“ D. Verikas – 25, A. Juočepis – 18, M. Petkevičius – 15,K. Vaicekauskas – 12, D. Peteraitis – 11 taškų.
  „5Ozer“S. Kildišius – 27, A. Tručinskas – 21, A. Andrikonis – 14,J. Rinkevičius – 6, M. Marcinkevičius – 3 taškai.

Lapkričio 2 – 4 dienomis įvyko keturios „ Vilnies‘“ krepšinio taurės rungtynės, kuriose pergalės iškovojo rungtynių favoritai. Penktadieni įvyko vienerios rungtynės „Dubingiai“ įveikė „Sporto centrą“. Pirmąją rungtynių pusę nedidelę persvarą pirmavo „Dubingiai“ 28 – 21. Trečiajame rungtynių kėlinyje sporto centro auklėtiniai sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Po trijų rezultatas buvo 39 – 34. Ketvirtasis rungtynių kėlinys prasidėjo nervingai. Po Orento Šermukšnio dvitaškio metiko rezultatas tapo lygus 41 – 41. Toliau rungtynės klostėsi taškas į tašką. Ne viena komanda nepasidavė ir rungtynių nugalėtos sprendėsi paskutinėje rungtynių minutėje. Fortūna šypsojosi dubingiškiams, kurie iškovojo pirmąją pergalę 53 – 51.
  „Dubingiai“ A. Vasaravičius – 25, D. Kaminskas – 13, P. Kaminskas – 6, R. Bužinskas – 4, T. Ignatavičius – 4, T. Žukauskas – 2 taškai.
  „Sporto centras“ G. Petkevičius – 25, M. Gurskas – 14, O. Šermukšnis – 11, A. Žukauskas – 1 taškas.
Lapkričio 3 diena įvyko vienerios rungtynės, kuriose trečiąją pergalę iškovojo „BWS“. Rungtynės prasidėjo permainingai, kuriose netruko tikros kovos. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 18 – 18. Antrąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidę „BWS‘ sugebėjo susikrauti šešių taškų pranašumą. 35 – 29. Trečiajame rungtynių kėlinyje vyko apylygi kova. „Banginiai“ sugebėjo rezultatą sušvelninti. Po trijų 52 – 48. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje po Mindaugo Dirmos dvitaškio rezultatas tapo lygus 57 – 57. „BWS“ krepšininkai vadovaujami Ruslano Kozlovskio nepasidavė, geriau sužaidė rungtynių pabaiga ir iškovojo trečiąją pergalę.
  „Banginiai“ M. Juška – 14, S. Adomėnas – 11, E. Jekovlevas – 9, M. Dirma – 8, M. Umbrasas – 6, G. Vercinskas – 5, D. Sauliūnas – 3, V. Stankevičius – 1 taškas.
„BWS“ M. Bielinskas – 25, M. Pranskūnas – 11, R. Umbrasas – 10, E. Pliuška – 9, E. Štramaitis – 7, A. Ivickas – 4 taškai.
  Lapkričio 4 diena įvyko dvejos rungtynės, kuriose didesnės intrigos nebuvo. Pergales iškovojo rungtynių favoritai. ‚5Ozer“ nugalėjo „Kiema“ ir ‚Molėtų kuopa“ įveikė „Arina“. Pirmose to vakaro rungtynėse „5Ozer“ krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios įrodinėjo, kad jie yra pranašesni. Po kėlinio rezultatas buvo 22 – 7. Antrąjį rungtynių kėlinį „5Ozer“ krepšininkai laimėjo 20 – 4. Rungtynių baigtis buvo tik formalumas. Rungtynės baigėsi 77 – 35 „5Ozer‘ iškovojo antrąją pergale.
  „5Ozer“ A. Tručinskas – 29, A. Andrikonis – 18, S. Kildišius – 15, M. Marcinkevičius – 5 taškai.
„Kiemas“ J. Sirutis – 8, Š. Bražėnas – 7. D. Maknys – 7, V.A. Rinkevičius - 5 Leščinskas – 2 taškai.
Antrose to vakaro rungtynėse „Molėtų kuopa“ įveikė „Arina“. Galinga puolimą pirmoje rungtynių puseje pademonstravę „Molėtų kuopos“ krepšininkai susikrovę solidų taškų pranašumą. 60 – 33. Antroji rungtynių puse buvo tik formalumas. Rezultatu 108 – 72 „Molėtų kuopos“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę.
  „Arinas“ A. Mateika – 21, G. Šerėjus ir Ž. Bukovskis po 11, D. Aidietis – 9, D. Mateika – 8, Ž. Zaremba ir D. Ratkė po 6 taškus.
  „Molėtų kuopa“ M. Žala – 33, R. Bistrickas – 30, E. Čaikauskas – 20, I. Slatkevičus – 15, M. Valkauskas – 7, T. Čivilis – 3 taškai.
  Primename, kad sekantis „Vilnies“ krepšinio taurės varžybos vyks: lapkričio 9 diena, 20:00 val. “Arinas“ – „Sporto centras“. Lapkričio 10 diena, 16:30 val. „Žynys“ – „Kiementas“. Lapkričio 11 diena, 16:30 val. „Žiuko įmonė“ – „5Ozer“.

Spalio 25 diena, ketvirtadieni įvyko vienerios „Vilnies“ krepšinio taurės rungtynes. Jose po permainingai atkaklios kovos „Molėtų kuopa“ iškovojo antrąją pergalę. Pirmąjį rungtynių kėlinį galingai pradėjo „Kiemento“ krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje „Molėtų kuopos“ krepšininkai sugebėjo rezultatą sušvelninti ir po dvejų kėlinių 45 – 50 vis dar pirmavo „Kiementas“. Trečiajame rungtynių kėlinyje aikštelėje vyko atkakli kova. Po trijų kelinių rezultatas buvo 68 – 65 „Kiementas“ vis dar pirmavo. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Molėtų kuopos krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyva ir iškovojo antrąją pergalę.
  „Molėtų kuopa“ Andej Maisak – 26,Martynas Žala – 20, Ričardas Bistrickas – 16, Mindaugas Kildišius – 10,Edvinas Čaikauskas – 9, Tautvydas Čivilis – 4
  „Kiementas “Šarūnas Putna – 23 Laurynas Putna – 19, Darius Bušmič – 14,Justinas Sakalauskas – 9, Andrius Putna – 8, Audrius Drublionis – 5, Tomas Galinis – 3.
  Spalio 28 diena, sekmadieni įvyko trejos rungtynės, kuriose netruko atkaklios kovos, bei gražių epizodų. Pirmajame dienos mače susitiko daugkartiniai „Vilnies‘ taurės turnyro finalininkai. „Virgio vairavimo mokykla“ ir „Žiuko įmonė“. Pirmasis rungtynių kėlinis buvo nerezultatyvus, kuri dvejų taškų persvarą laimėjo „VVM“. Antrajame rungtynių kėlinije dar padidinę apsukas „Virgio vairavimo mokyklos“ krepšininkai susikrovė penkiolikos taškų pranašumą. Antrajame ir trečiame rungtynių dar padidinę savo pranašumą nesunkiai nugalėjo.
  „Virgio vairavimo mokyklos“ Tomas Markevičius – 28, Tadas Mackonis – 25,Tautvydas Vyšniauskas – 16, Domantas Maišelis – 14, Dovydas Prušinskas – 11, Darius Dubaka – 9.
  „Žiuko įmonės“ gretose: Dovidas Verikas – 30, J. Gutauskas – 17, Adomas Žiukas – 11, Rutenis Badikonis – 9, Ignas Šeikis – 8, Mantas Petkevičius – 5, Aistis Juočepis – 2, R. Venskaitis – 1.
  Antrose to vakaro rungtyse susitiko: „Banginiai“ – „5Ozer“. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje vyko įtempta kova. Tiek viena, tiek kita komanda neleido varžovams susikrauti didesnės taškų persvaros. Toks rungtynių scenarijus vyko iki pat rungtynių pabaigos. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėse ketvirto kėlinio minutėse. Fortūna šypsojosi „5Ozer“ krepšininkams, kuri minimalia pervarą iškovojo pirmąją pergalę.
  „5Ozer“ Arminas Tručinskas – 29, Simonas Kildišius – 22, Paulius Malinauskas – 12, Arnoldas Andrikonis – 7, Modestas Marcinkevičius – 3.
  „Banginiai“ Rokas Dubauskas – 22, Mindaugas Juška – 13, Donatas Bimba – 8, Ignas Keras – 8, Sirvydas Adomėnas – 7, Mindaugas Umbrasas – 6, Gytis Vercinskas – 3.
  Trečiose rungtynėse susitiko „Kiemas“ – „BWS“. Rungtynės buvo nerezultatyvios, bet permainingos. Pirmojoje rungtynių pusėje „BWS“ krepšininkai nežymiai pirmavo. Po pertraukos, trečiajame rungtynių kėlinyje „Kiemo“ krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo nervingas, kuriame netruko žaidybinės kovos ir emocijų.
  „Kiemas“ Šarūnas Bražėnas – 17, Domantas Maknys – 16, Andrius Rinkevičius – 8, V. Leščinskas – 8, Justas Pivoras – 4.
  „BWS“ Evaldas Štramaitis – 23, Raimundas Umbrasas – 21, Donatas Datenis – 7, Mantas Pranskūnas – 6, Viktoras Klimovas – 1 .
  Sekantis „Vilnies“ krepšinio taurės susitikimi vyks; Lapkričio 2 diena 20:00 val. Dubingiai“ – „Sporto centras“, lapkričio 3 diena 16:00 val. „BWS“ – „Banginiai“, lapkričio 3 diena 16:15 val. „5Ozer“ – „Kiemas“, 17:45 val. „Molėtų kuopa“ – „Arinas“.

Spalio 19 – 21 dienomis prasidėjo „Vilnies“ ir Molėtų sporto centro vykdomas krepšinio turnyras. Šiemet turnyre varžosi trylika komandų, kurios yra suskirstytos i du pogrupius.
Spalio 19 diena, penktadieni įvyko du susitikimai, kuriose pergalės iškovojo favoritai. „Kiementas“ be didesnio vargo įveikė „Ariną“. 117 – 77 (33-22,23-17,24-22,37-16).
„Kiemento“ gretose išsiskyrė broliai Šarūnas Putna – 27 ir Andrius Putna – 19 taškų. „Arino“ gretose: Gediminas Šerėjus – 24 ir Deimantas Mateika – 15 taškų. Kitame susitikime „Dvaras“ sutriuškino „Kiemą“ 101 – 67 931-10,19-18,17-16,24-23). „Dvaro“ gretose išsiskyrė: Mantas Juočepys – 28, Nedas Petniūnas – 27 taškai.
Spalio 13 diena, šeštadieni „Molėtų kuopa‘ sutriuškino sporto centro auklėtinius 122 – 47 (33-20,28-10,24-8,37-17). „Molėtų kuopos“ gretose išsiskyrė: Martynas Žala – 36, Ričardas Bistrickas – 26 taškai. Molėtų sporto centro gretose: Marius Gurskas – 13, Gustas Petkevičius – 12 taškų.
Spalio 14 diena, sekmadieni įvyko du susitikimai. Pirmajame „Žynys‘ po atkaklios kovos įveikė „Dubingius“. 82 – 67 (21-16,24,20,15-20,22-11). „Žynio“ gretose nesulaikomas buvo Nojus Vaikšnoras – 26, Marius Bareišis – 19 taškų. „ Dubingių gretose išsiskyrė: Andrius Vasaravičius – 17 taškų. Antrose to vakaro rungtynėse „VVM“ įveikė „Banginius“ 107 – 84 (21-26,33-15,23-19,60-24). „VVM“ gretose nesulaikomas buvo Tautvydas Vyšniauskas – 56, Dovydas Prušinskas – 23 taškai. „Banginių“ gretose: Ignas Keras – 21, Eduardas Jakovlevas – 23 taškai.
Sekantis „Vilnies“ krepšinio taurės susitikimai vyks spalio 19 diena 20;00 val. „ Sporto centras‘ – „Žynys“ . Spalio 20 diena 16:00 val. „ Arinas“ – „Dubingiai“. Spalio 21 diena 14:00 val. „Dvaras“ – „Žiuko įmonė“ , 15:30 val. „5Ozer“ – „BWS“, 17:00 val. „Kiemas“ – „VVM“.