Susitikimų tvarkaraštis, rezultatų lentelės, foto

Lapkričio 2 diena „Vilnies“ krepšinio taurėje buvo sužaistos vienerios „B“ pogrupio rungtynės. Jose pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Sporto centro“ auklėtiniai, kurie nusileido „Suginčiams“. Likus dviems turams iki grupių rungtynių pabaigos situacija grupėje išlieka neaiški. Suginčiai, Arinas, Sporto centras ir Banginiai turi po dvi pergalės. Banginiams liko žaisti tik vienerios rungtynės. Pergalės atveju jie ženkliai sustiprintų savo galimybės patekti į sekantį etapą. „BWS“ ir „5Ozer“ turi po viena pergalę. „BWS“ liko sužaisti ti vienerios rungtynės, pergalės atvejų jie vis dar turėtų teorinių šansų patekti į sekantį etapą. „5ozer“ norint patekti į sekantį etapą reiktų iškovoti abi pergales. Suginčiams, Sporto centrui ir Arinui pergalė paskutiniuose dvejose turuose garantuotų kelialapį į sekantį etapą.
Šeštadienį rugntynes puikiai pradėjo sugintiškiai. Pirmajame rungtynių kėlinyje „pasismagino“ komandos snaiperiai, kurie smeigė 6 tolimus tritaškių metimus ir to pasėkoje susikrovė 7 taškų pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje persvarą dar padidino. Po dvejų kelinių 49 – 39. Trečiame ir ketvirtajame rungtynių kėlinyje sporto centro auklėtiniams buvo pavykę rezultatą sumažinti iki dvejų taškų, tačiau puikiai žaidę sugintiškiai neleido varžovams perimti rungtynių iniciatyvos. Sugintiškiai iškovojo antrąją pergalę 90 – 98.
Sporto centro komandos žaidėjas Arminas Žukauskas: rungtynės tikrai buvo įdomios. Sekėsi gana neblogai, susirinkome daugiau atkovotų kamuolių, nei ankstesnėse varžybose, nors oponentai ir turėjo ūgio pranašumą. Deja, nepataikėme kelių svarbių metimų ir neatstovėjome gynyboje — tai ir lėmė pralaimėjimą. Iš priešininkų komandos kažkurio vieno žaidėjo neišskirčiau, bet visi tikrai žaidė gražų krepšinį. Žinoma, padarysime viską, kad patektume į kitą etapą. Jeigu atiduosime visas jėgas — viskas įmanoma.
Suginčių komandos žaidėjas Mantas Marcinkevičius: Rungtynės sekėsi neblogai. Po praeitų varžybų pagerėjo pataikymo procentas, susižaidimas bei pavyko deriniai. Tai atsispindėjo galutiniame rezultate. Sunkiausia buvo apginti Sporto centro lyderį G. Petkevičių, kuris puikiai įvaldęs žaidimą kaire ranka. Ačiū varžovams už puikų žaidimą. Stengsimės laimėti likusias varžybas bei tikimės išeiti iš grupės pirmi.
Suginčiai: I. Šeikis – 18, E. Leišis – 14, M. Marcinkevičius – 13 taškų
Sporto centras: G. Petkevičius – 26, G. Pumputis – 20 taškų.

Lapkričio 3 diena įvyko dvejos rungtynės, kuriose pergalės iškovojo „Banginiai‘ ir „Žiuko įmonė“. Gausiai susirinkę „Blue white soldiers“ krepšininkai kovingai pradėjo rungtynes. Po pirmo kėlinio 17 – 21 „Banginiai“ pirmavo. Antrajame rungtynių kėlinyje „BWS“ puolimas pradėjo strigti, o „Banginių“ lyderiai lengvai rinko taškus. Po dvejų kėlinių 30 – 46 solidi „Banginių persvara“. Trečiajame ir ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Banginiai“ dar padidino savo pranašumą ir į savo „sąskaita“ įsirašė antrąją pergalę rezultatu 82 – 60.

„BWS“ komandos žaidėjas Justas Sirutis: Rungtynės nebuvo labai sėkmingos, tačiau sukurdavome tikrai gerų atakų tik reikėjo šiek tiek agresyvumo ir labiau kovoti dėl kamuolių tiek gynyboje tiek puolime, taigi manau pilnai galėjome pasipriešinti. Turime ne visai pilną, atsinaujinusią ir dar nelabai susižaidusią komanda taigi kol kas dar nerodome kokybiškesnio krepšinio. Pagrindiniai kriterijai kurie lėmė rungtynių rezultatą, tai puikus varžovų susižaidimas bei pataikymas ir mūsų nesusikalbėjimas puolime bei gynyboje. Iš priešininkų komandos išskirčiau Igną Kerą, bet kiti žaidėjai ne ką mažiau prisidėjo prie pergalės. Mano manymu šansai patekti į kitą etapą yra labai menki, nes kolkas turime tik vieną pergalę, o sužaisti liko tik vienerias varžybas.

Banginių komandos žaidėjas Sirvydis Adomėnas: Rungtynes vertinu tikrai gerai, kadangi tiek gynyboje, tiek puolime žaidėme komandišką krepšinį. Pirmajame rungtynių kėlinyje strigome, tačiau geros gynybos dėka sugebėjome atitrūkti. Varžovų komandoje nebuvo vieno iš komandos lyderių, kuris „vestu“ komandą į priekį. Varžovų komanda žaidė komandiškai, tad vieno žaidėjo išskirti būtų sunku. Galimybės patekti i sekanti etapą vertinu gana atsargiai, kadangi pirmos dvejos varžybos nesusiklostė dėsningai ir teko patirti pralaimėjimus.

„Blue white soldiers“ M. Pranskūnas – 12, E. Pliuška – 10 taškų.
„Banginiai“ I. Keras – 16, E. Jakovlevas – 14 taškų

Antrose rungtynėse „Molėtų kuopa“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą nusileisdami „Žiuko įmonės“ krepšininkams. Šiose rungtynėse išsiskyrė tiek vienos, tiek kitos komandos indivualūs žaidėjo pasirodymai. „Žiuko įmonė“ gretose 8 tolimus metimus pataikęs ir 30 taškų surinkęs Aistis Juočepis ir Molėtų kuopos gretose tai pat 8 tolimus metimus pataikęs ir 37 taškus pelnęs Modestas Mackevičius. Puikiai rungtynės pradėjo „Žiuko įmonės“ snaiperiai, kurie jau per pirmąjį rungtynių kėlinį pataikė 5 tolimus metimus. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19 – 8. Antrajame rungtynių kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Modestas Mackevičis (Molėtų kuopa), kuris puikiai atakavo tiek iš artimos tiek iš tolimos distancijos. Po dviejų kelinių 34 – 22. Trečiame ir ketvirtajame rungtynių kėlinyje iš esmes žaidymas nesikeitė, nors kuopos krepšininkams buvo pavykę rezultatą sumažinti iki 4 taškų, bet iškovoti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 84 -70. Molėtų kuopa jau yra sužaidusi visas 4 savo rungtynės ir iškovojusi 3 pergales ir patyrusi tik vieną pralaimėjimą.
Žiuko įmonės komandos žaidėjas Aistis Juočepis: Rungtynės buvo sunkios ir kovingos, kad kažkas labai sekėsi nepasakyčiau, nes nepataikėme daug metimų būdami laisvi prieš varžovų zoninę gynybą. Pirmą kartą kaip ir visi buvome susirinkę, tai dar ne visi atradome savo vietą aikštelėje ir pradžioje trūko susižaidimo, tačiau svarbiausia laimėjome. Tikiuosi gerinsim savo komandinį žaidimą ir būsim pasiruošę svarbiausioms varžyboms kai to reikės labiausiai. Rezultatą lėmė manau, kad mūsų buvo dvigubai daugiau susirinkę ir geresnį žaidimą pademonstravome su savo kovingumu po krepšiu. Išskirčiau kuris pelnė daugiausiai taškų.
Molėtų kuopos komandos žaidėjas Mindaugas Paulavičius: Šios dienos varžybose prieš Žiuko įmonės komanda, mums pritrūko rotacijos, o jų atvirkščiai buvo pilna sudėtis, plius varžovai labai gerai pataikė tritaškius, todėl buvo labai sunku perlaužti rungtynes. Atrodo jau beveik rezultatą sulyginam, bet varžovai vis atitrukdavo. Ketvirtam rungtynių kėlinyje negalėjo gintis visa jėga, trys žaidėjai turėjo keturias asmenines. Iš priešininkų komandos išskirčiau Aistį, kuris sužaidė fantastines rungtynes, net jo 30 taškų neatspindi, kiek jis mums problemų pridarė, nes kur dar atkovoti, perimti kamuoliai, gynyba. Na ir Dovydą norėčiau išskirti, jo irgi nesustabdėm. Norėčiau pasveikinti varžovus su pergalę, palinkėti gerai užbaigti grupės varžybas, na ir tikiuosi sulauksim šių komandų revanšo dar šioje Vilnies taurėje. P. S pažadu susirinksim gausiau.
Molėtų kuopas: M. Mackevičius – 37, E. Čaikauskas – 10 taškų
Žiuko įmonė: A. Juočepis – 30, D. Verikas – 21 taškas.

Primename, kad sekantys „Vilnies“ krepšinio taurės susitikimai vyks;
Lapkričio 7 d. 19:00 val. „Žiuko įmonė“ – „Augiesa“
Lapkričio 8 d. 18:30 val. „Arinas“ – „Suginčiai“
Lapkričio 8 d. 20:00 val. „Žynys“ –„Žiuko įmonė“
Lapkričio 9 d. 18:30 val „5Ozer“ – „Sporto centras“

Gražią spalio 27 dieną „Vilnies laikraščio krepšinio taurėje“ vyko trys atkaklios krepšinio rungtynės, kuriose pergalės iškovojo jau prieš rungtynes laikyti dvikovų favoritai. Be pralaimėjimų žengiantys „Molėtų kuopos“ krepšininkai iškovojo jau trečiąją pergalę. Kaip jau darosi įprasta šį sezoną, kovingai nusiteikę „Molėtų kuopos“ krepšininkai rungtynių baigtį nusprendžia jau per pirmąjį rungtynių kėlinį. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 31 – 8. Antrajame rungtynių kėlinyje Pakalnių „BC Žynys“ dar bandė „kabintis į rungtynes“, tačiau „Molėtų kuopos“ lyderis Edvinas Čaikauskas neleido varžovams įsibėgėti. Šiose rungtynėse Edvinas buvo nesulaikomas: draskė varžovų gynybą aštriais prasiveržimais baudos aikštelėje, taikliai „šaudė“ trijų taškų vertus metimus, kurių pataikė net devynis, pelnė net 38 taškus ir padėjo savo komandai iškovoti trečiąją pergalę.
„Molėtų kuopa“: E. Čaikauskas – 38 tšk., M. Kildišius – 20 tšk., R. Bistrickas – 15 tšk.
Pakalnių „BC Žynys“: N. Vaikšnoras – 23 tšk., R. Puodžiukas – 18 tšk., I. Jackevičius – 13 tšk.
„Molėtų kuopos“ komandos lyderis Edvinas Čaikauskas: kadangi nuo pat pirmos minutės pabėgome, varžybos buvo tikrai neblogos. Buvo šiokių tokių duobių, bet galiausiai vėl susigrąžindavome turėtą pranašumą. Didelį pranašumą šiose varžybose lėmė puiki komandinė gynyba, kadangi visi puikiai žinodavo kur reikia padėti, kur rizikuoti ir t.t. iš varžovų išskirčiau Rytį Puodžiuką, nes jo atletiškumas sukeldavo problemų ginantis ir puolant.
Pakalnių „BC Žynio“ komandos lydeis Nojus Vaikšnoras: rungtynes vertiniu blogai. Pirmąjį rungtynių kėlinį nežaidėme, o vaikščiojome. Pradėjome žaisti kažką panašaus į krepšinį tik antrajame rungtynių kėlinyje. Praeitose rungtynėse prieš „Augiesos“ komanda tikrai žaidėme geriau nei šiandien. Na, bet turim tą, ką turim. Mūsų komandos žaidymas nėra geras. Norėtųsi, kad jis gerėtų, tačiau kai pataikai du metimus iš dešimties, tai sunku padaryti. Iš priešininkų komandos išskirčiau Edviną Čaikauską, kuris taikliai pelnydavo taškus tiek iš artimos, tiek iš tolimos distancijos.
Antrose sekmadienio rungtynėse komanda „Banginiai“ nesunkiai įveikė „5Ozer“ krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę šių metų sezone. Pranašumą nuo pat pirmųjų rungtynių minučių rodę „Banginai“ lengvai rinko taškus priešininkų baudos aikštelėje, o pirmojo kelinio pabaigoje „iššovę“ „Banginių“ snaiperiai trimis tolimais metimais tik dar labiau padidino komandos persvarą. Rankų nenuleidžiantys „5Ozer“ žaidėjai antrajame rungtynių kėlinyje dar bandė susigrąžinti prarastus taškus bei sugebėjo persvarą sumažinti 27 – 31. Trečiajame kėlinyje „5Ozer“ pradėjo strigti „Banginių“ gynybos gniaužtuose, o patys tuo tarpu varžovai lengvai rinko taškus. Ketvirtajame ketvirtyje situacija aikštėje nesikeitė. „Banginiai” susikrautą persvarą išsaugojo ir iškovojo pergalę.
„Banginiai“: I. Keras – 18 tšk., S. Adomėnas ir V. Stankevičius po 12 tšk.
„5Ozer“: A. Andrikonis – 15 tšk., A. Tručinskas – 12 tšk., S. Kildišius – 9 tšk.
„5Ozer“ komandos žaidėjas Arnoldas Andrikonis: šios dienos rungtynės nesusiklostė taip, kaip tikėjomės, neįvertinom priešininko, sunkiai sekėsi apsiginti, visiškai nekrito tritaškiai metimai. Priešininkų gretose negalėčiau išskirti vieno žaidėjo, jie žaidė puikų komandinį krepšinį, nuostabiai dalinosi kamuoliu, ko pasekoje ir iškovojo pergalę.
Vienas iš komandos „Banginių“ lyderių Ignas Keras: rungtynes buvo sunkios, nelabai gausiai susirinkom, bet vykdėme žaidybinį planą. Žinojome, kaip norim atakuoti varžovų krepšį ir kaip gintis nuo varžovų atakų. Labai gerai dalinomės kamuoliu ir visai pavyko sumesti tai, ką susikurėme. Varžovai bandė žaisti vienas prieš vieną ir jiems retkarčiais pavyko pelnyti taškus. Su kiekvienomis varžybomis žaidžiame ir jaučiamės aikštelėje vis geriau. Iš varžovų komandos išskirčiau Arnoldą Andrikonį, Justą Rinkevičių ir Arminą Tručinską.
Trečiose vakaro rungtynėse didelės kovos nebūta. „Arinas“ „nušlavė“ nepilnos sudėties į rungtynes atvykusią „BWS“ komandą ir iškovojo antrąją pergalę. Nuo pat rungtynių pradžios „Ariniečiai“ buvo nesustabdomi- lengvai rinko taškus, o „BWS“ sunkiai sekėsi įridenti kamuolį į krepšį. Jau pirmajame rungtynių kėlinyje „Ariniečiai“ susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Rungtynių eigoje, su kiekvienu kėliniu, savo persvarą aikštelėje vis didinusi „Arino“ komanda, užbaigė dvikovą truškinamą pergalę 99 – 51.
„Arinas“: G. Šerėjus – 20 tšk., Ž. Zaremba – 16 tšk., A. Mateika – 14 tšk.
„BWS“: Š. Bražėnas - 15 tšk., A. Klimas – 11 tšk.
„BWS“ komandos žaidėjas Šarūnas Bražėnas: rungtynės- tragiškos, kaip ir komandos žaidimas šiandien. Nėra čia ką komentuot. Rezultatas toks, nes ,,naujokai" neįsipaišė šiandien, nebuvo ir kai kurių žaidėjų. Puikiai pasirodė priešininkų komandos žaidėjas G. Šerėjus, nes tiesiog darė tvarką tiek po savo, tiek po mūsų krepšiu.
Arino komandos žaidėjas Tadas Maculiavičius: manau, rungtynėse nuo pat pradžių turėjome kontrolę. Savo komandos žaidimą vertinu gerai. Aiškų galėtume sumažinti klaidų skaičių, o priešininkai nebuvo stiprūs, tai ir rezultatą atspindėjo.
Primename, kad kiti „Vilnies laikraščio krepšinio taurės“ susitikimai vyks jau šį ilgąjį savaitgalį.
Lapkričio 2 dieną 18:30 val. pasigrožėję nacionalinės krepšinio lygos kovomis į aikštelę išbėgs: „Suginčiai“ – „Sporto centras“.
Norime informuoti, kad lapkričio 3 dieną rungtynės vyks adresu Statybininkų g. 9, Molėtai kur jau 14:00 val. jėgas surems „BWS“ – „Banginiai“, o 15:30 „Molėtų kuopa“ – „Žiuko įmonė“.
Jau spalio 11 – 13 dienomis startuoja 28-oji „Vilnies laikraščio krepšinio taurė“, kurioje jėgas išbandys vienuolika krepšinio komandų. Nuo šiol kiekvieną savaitę pristatysime po keletą komandų.
Ši komanda tikriausiai visiems puikiai žinoma, turnyro senbuvė - „Banginiai“. Nėra net abejonių, kad geriausiai komandą žino ir pažįsta komandos vadovas. Tad trumpai pakalbinkime žaidžiantįjį trenerį Mindaugą Umbrasą.
Mindaugai, pristatyk savo komanda. Komanda turnyre ruošiasi dalyvauti šeštąjį kartą iš eilės. Komandos pagrindą sudaro gimę ir čia užaugę molėtiškiai.
Kaip atsirado komandos pavadinimas? Pavadinimas iš pradžių kelis kartus keitėsi, bet po epitetų ieškojimo savam žaidimui bei ežeringam kraštui apibūdinti ir linksmų diskusijų apsistojome ties „Banginiais“.
Kokie šio sezono tikslai ? Laimėti norisi visada, bet „Vilnies“ turnyruose kalnų nenuvertėme, tad ir aukštų tikslų nekeliame. Tai nebloga galimybė išsijudinti po vasaros ir šiek tiek susižaisti prieš Molėtų II lygos varžybas, kurios startuoja kiekvienų metų pradžioje.
Komandos sudėtis: naujokai ir netektys ? Komandos sudėtis daugiau mažiau nusistovėjusi, nors eksperimentų būta visokių. Šiuo metu visi yra iš Molėtų, bet dauguma dirba ir gyvena Vilniuje. Dėl šių ir kitų aplinkybių nėra lengva į varžybas atvykti visos sudėties. Krepšinio turnyrai tapo tradicija -susibėgti ir nepamiršti gimtojo Molėtų miesto. Deja, šį sezoną dėl įvairių priežasčių komandai negalės padėti keli žaidėjai.
Dėkojame Mindaugui už išsamius atsakymus ir linkime žaidėjams ir toliau taiklių mėtymų jau greitai startuojančiame „Vilnies laikraščio krepšinio taurės“ turnyre.
Pristatome dar vieną daugumai gerai žinomą, savo kovingumu išsiskiriančią krepšinio komandą „Suginčiai“. Šnekiname komandos kapitoną Ernestą Leišį.
Ernestai, kokie pagrindiniai tikslai keliami šiame sezone? Tikslai kaip ir visada išlieka aukšti, tik gaila, kad retai pavyksta juos pasiekti. Šį sezoną pavyko pastiprinti sudėtį, bet nepavyko išvengti praradimų.
Komandos sudėtis: naujokai bei netektys? Džiaugiamės, kad pavyko sustiprinti silpniausią mūsų komandos grandį- „po krepšiu“. Prie komandos prisijungė du buvę „Virgio vairavimo mokyklos“ žaidėjai: Dovydas Prušinskas ir Andrius Banevičius. Taip pat į komandą sugrįžo Gediminas Rackevičius. Deja, bet praradome Domantą Peteraitį, kuriam neaišku ar pavyks sudalyvauti turnyre. Turime traumuotų žaidėjų, kurie tikimės prisijungs jau kitame turnyre.
Kaip atsirado komandos pavadinimas? Pasirinktas toks komandos pavadinimas, nes didžioji dalis žaidėjų buvo iš Suginčių seniūnijos, taip pat seniūnija vis prisideda prie komandos startavimo įvairiuose turnyruose.
Ačiū Ernestai už skirtą laiką! Linkime „Sugintiškiams“ kuo didžiausios sėkmės.
Stebėjusiems pernai metais vykusį „Vilnies laikraščio krepšinio taurė“ turnyrą, šios komandos pavadinimas turėtų būti puikiai žinomas- „Blue white soldiers“. Prakalbiname komandos įkūrėją, stretegą Ruslaną Kozlovskį.
Kokie šio sezono tikslai? Vilnies taurėje startuojame jau penktąjį kartą. Dar nepavyko įveikti grupės barjero, tad šių metų pagrindinis tikslas perkopti į atkrintamasiąs kovas. Šiame sezone kiekvienos rungtynės mums- kaip finalas ir jose kovosime tik dėl pergalės.
Kaip atsirado komandos pavadinimas? Komandos pavadinimas ir klubo kilmė yra: Molėtų krepšinio komandos „Ežerūnas“ sirgalių klubas „Blue White Soldiers“ (Mėlinai balti kariai).
Komandos sudėtis: naujokai ir netektys ? Komanda neteko dviejų lyderių Juliaus Repečkos ir Mariaus Bareišio. Jie nutarė šį sezoną žaisti priešininkų komandoje „Žiuko įmonė“. Mums šių žaidėjų labai truks, tačiau bent kokiu atveju, tiek Juliui, tiek Mariui linkime sėkmės ir lauksime sugrįžtančių pas mus. Pozicijos tuščios neliko. Užpildėme trimis buvusiais komandos „Kiemas“ žaidėjais: A.Vasaravičiumi, Š. Bražėnu bei J. Siručiu. Iš šių vaikinų laukiu gero žaidimo, tikiuosi toks ir bus. Mums „Vilnies taurė“ bus gera repeticija prieš Molėtų lygos čempionatą. Linkiu sėkmės visoms komandoms.
Dėkojame Ruslanui bei visiems skaičiusiems. Už lango vis labiau rudenėjant, primename, kad jau spalio 11-13 d. labai lauksime jūsų visų Molėtų sporto centre, kur startuoja labai laukiama 28-oji „Vilnies laikraščio krepšinio taurė“. Iki susitikimo tribūnuose!

Šios savaitės skiltyje “ Vilnies krepšinio komandos“ kviečiame susipažinti su dar trejomis šio turnyro komandomis. Pirmoji- viena iš seniausių, žaidžiančių šioje lygoje krepšinio komandų- „Dvaras“. Trumpai kalbiname komandos kapitoną Nedą Petniūną:
Nedai, gal pamenate kelintus metus dalyvaujate šiame turnyre?
„Dvaras“ viena ilgiausiai rungtyniaujančių komandų Molėtų lygose. Iš likusių komandų, gal tik ,, Kiementas" panašų laiką rungtyniauja Molėtuose.
Kokie yra numatomi tikslai šiame sezone bei ar turėsite pakeitimų sudėtyje?
Į šį sezoną žengiame identiška sudėtimi kaip ir praeitais metais. Komandos branduolys nusistovėjęs, tai turėtų padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus. Tikslai kaip ir kiekvienais metais- aukščiausi.
Dėkojame Nedui už pasidalintas mintis. Antroji, bet tikrai neprastesnė, šiemet čempionų titulą apsiginti bandysianti „Kiementas“ krepšinio komanda. Bene didžiausias pasikeitimas šį sezoną: jie keičia komandos pavadinimą! Nuo šiol su pavydu į juos žvelgsime ir vadinsime „Augiesa“. Būtinai turime pakalbinti ilgametį žaidėją, komandos senbuvį Lauryną Putną:
Laurynai, gal pamenate kelintus metus jau dalyvaujate šiame turnyre?
Pavasarį, persisotinę krepšiniu, mėgstame pabambėti kiek gi mums galima žaisti per tiek „frontų“ ir tiek lygų, bet mes vėl čia - „Vilnies“ pirmenybėse. Sunku atsekti tikslų skaičių, bet mažiausiai jau 15-tąjį kartą. Šio sezono tikslas akivaizdus - apginti pernai gruodį iškovotą „Vilnies laikraščio turnyro“ nugalėtojų titulą bei reabilituotis po bronzinio finišo rajono pirmenybėse pavasarį.
Komandos sudėtis šiame sezone: ar yra pasikeitimų? Naujokų? Netekčių?
Komandoje išliko visas čempioniškas aštuonetas bei dar keliais centimetrais ūgtelėjome - prie kolektyvo prisijungė Karolis Staniokas. Komandos nariams jis gerai pažįstamas, todėl tikimės, kad įvesti naujoką į sistemą neužtrūks. Vienintele netektimi galima laikyti tai, kad pasenome dar vieneriais metais.
Kodėl nebe „Kiementas“?
Kadangi nutrūko vietos bendruomenės parama reprezentacinei Giedraičių komandai, „Kiemento“ pavadinimas išeina pailsėti. Šiame turnyre vadinsimės „Augiesa“ - įmonės, remiančios visą mūsų komandos veiklą, vardu.

Esame dėkingi Laurynui už pasidalintas mintis bei tikimės, kad ir „Augiesos“ komandos vardas dažnai skambės tarp turnyro lyderių. Kviečiame trumpai peržvelgti BC Pakalnių „Žynys“ kapitono Aido Jankausko mintis apie šių metų sezono lūkesčius bei naujienas komandoje.
Aidai, pristatyk savo komanda?
„Pakalnių Žynio" kolektyvas savo kelią pradėjo dar 2012 metais, kai visa komanda buvo studentai ir mokiniai. Visi siekė žinių, iš šito bendro intereso ir kilo pavadinimas "Žynys". Jau 8-tąjį sezoną pradėsime turnyruose Utenoje ir Molėtuose.
Kokia yra aukščiausia vieta iškovota turnyre?
Kalbant apie „Vilnies laikraščio krepšinio“ turnyrą, aukščiausias pasiekimas: 2016-tais metais iškovota trečioji vieta.
Koks šio sezono tikslas?
Tikslai, kuriuos keliame „Vilnies“ turnyrui, yra kaip ir kasmet. Kad miesto pirmenybėse startuotume pasiruošę, po tarp sezoninio ne žaidimo pertraukos atstatyti sportinę formą ir apmažinti nealkoholinio "alaus presus". Tikimės, kad šiemet savo centimetrų po krepšiu trūkumą prieš aukštesnius varžovus, pagaliau, pavyks paversti mobilumo pranašumu. Ir jeigu į komandą sėkmingai įsilies naujokai, "Žynys" šiame sezone gali pateikti ne vieną staigmeną.
Galima pasidžiaugti, kad po stipraus 17-18 m. starto MML pirmenybėse, vėliau prasidėjusios traumų virtinės, kai sezoną baigėme praktiškai 5-iese, visgi pavyksta išlaikyti komandos branduolį. Pastaruosius du sezonus vertėmės be sunkias traumas besigydančių priekinės linijos žaidėjų: A. Durasevičiaus, T. Jurgilo ir J. Abaravičiaus. Šį sezoną dėl traumos, ko gero praleis ir komandos senbuvis P. Vaičius. Reaguodami į pokyčius rotacijoje, stiprinamės naujokais. Šių metų naujienos komandos sudėtyje: Ignas Jackevičius , Martynas Liuima. Numatomas starto penketas: Nojus Vaikšnoras, Rytis Puodžiukas, Ovidijus Kriaunaitis, Aurimas Guiga, Ignas Jackevičius.
Primename, kad artimiausi „Vilnies laikraščio krepšinio taurės“ susitikimai vyks spalio 18 d.. Jau 18:30 val. ant parketo žengs „Suginčiai“ –„Banginiai“, o 20:00 val. Pakalnių „Žynys‘ – „ Augiesa“. Spalio 19 d. stebėjusius NKL varžybas kviečiame pasilikti ir 18:30 val. kartu stebėti „Sporto centro“ – „Arino“ dvikovą. Spalio 20 d. 14:00 val. aikštelėje jėgas išbandys „5Ozer“ – „BWS“ žaidėjai, o 15:30 val. „Molėtų kuopa“ – „Dvaras“.