2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimų tvarkaraštis. rezultatai. nuostatai.

  Balandžio 5-7 d. po įspūdingų ir intrigos nestokojusių batalijų baigėsi  Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybės II lygoje, kurioje varžėsi daugiausiai – 10 komandų. Pusfinalio rungtynėse  „Sporto centras“ rezultatu 58:53 nugalėjo „Kiementą“,  o  šiemet  be pralaimėjimų rungtyniavusi „Bekupės“ komanda nesuklupo ir pusfinalyje, rezultatu 86:79 įveikusi „Želvos“ komandą.   Finalas prasidėjo kova dėl III vietos, kurioje susitiko „Želvos“ ir „Kiemento“ komandos.  Apylygėje kovoje po trijų kėlinukų pirmavo  Giedraičių „Kiemento“ kaimynai, tad paskutiniame rungtynių ketvirtyje kiementiečiai pakilo į žūtbūtinę kovą ir išsiveržė į priekį. Didžiausia intriga tapo tai, kad tuo metu,  „Kiementas“ buvo „ant bangos“,  jų žaidėjus  pradėjo „skinti“  surinktos penkios pražangos. Likus žaisti 3 minutes kiementiečiai žaidė keturiese,  trise ir  net buvo likę dviese. Tačiau dovanojamos pergalės „Želvos“ ekipa nesugebėjo priimti ir patyrė  pralaimėjimą 71:74. „Kiemento“ komandai daugiausia taškų  pelnė J. Sakalauskas, o „Želvai“ – P. Drobužas. Dėl pirmosios vietos rungtynės tarp „Sporto centro“ ir „Bekupės“ prasidėjo Giedraičių seniūnijos komandos aktyviu žaidimu ir  pranašumu, kurio Molėtų komanda nesugebėjo įveikti.   Po įspūdingo pasirodymo šių metų pirmenybėse, palaikoma savo bendruomenės,  II lygos nugalėtojų taurę rezultatu 81:54 iškovojo „Bekupė“. Finalinėje kovoje bekupiečių komandoje  rezultatyviausiai žaidė G. Petrikas (25 tšk.)  ir R. Mečkauskas (19 tšk.) „Sporto centrui“ daugiausia taškų pelnė V.Valiukas (19 tšk.) ir K. Pumputis (14 tšk.).    I – III vietų komandoms įteiktos taures,  diplomai ir medaliai,  prizais buvo apdovanoti naudingiausi  žaidėjai – G. Petrikas („Bekupė“), V.Valiukas („Sporto centras“), J. Sakalauskas  („Kiementas“), ir J. Naruševičius („Želva“). Šiuo kartu finalo rungtynės sulaukė ir didelio komandų sirgalių palaikymo  - iš Želvos atvykta dviem autobusais, gausūs sirgaliai palaikė  bekupiečius, giedraitiškius ir Molėtų  komandą. Vilnies informacija. Fotoreportažas čia vlf.lt  

  2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių antros lygos pusfinalių susitikimų tvarkaraštis: balandžio 5d. 18:30 - "Sporto centras" - "Kiementas", 20:00 val. "Bekupė" - "Želva", balandžio 7 d. finalai. 15:00 val. dėl trečios vietos susitinka komandos pusfinalio susitikimuose patyrusios pralaimėjimus. 16:30 val. dėl pirmos vietos rungtyniauja komandos - pusfinalių kovų laimėtojos.

 Kovo 22 ir 24 dienomis Molėtų sporto arenoje nestigo žiūrovų ir  sirgalių,  atėjusių į Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybes, kuriose buvo žaidžiamos finalinės rungtynės pirmojoje ir trečiojoje lygose. Šiemet pirmą kartą suformuotoje III lygoje varžėsi 6 komandos. Dėl III vietos penktadienio vakarą rungtyniavo „Dubingiai“ ir „Bijutiškis“. Ypač nesėkmingai rungtynes pradėję bijutiškiečiai, per pirmą kėlinuką tepelnė 8 taškus, o tuo tarpu varžovai  - net 26... Ir toliau sėkmingai rungtyniavę dubingiškiai šventė įtikinamą pergalę  82:65. Dėl III lygos nugalėtojų vardo rungtyniavo „Be aido“ ir „Giedraičių“ komandos. Pergalę rezultatu 92:79 iškovojo „Be aido“ komanda. I - III vietas užėmusioms komandoms buvo įteiktos taurės ir medaliai taip pat buvo apdovanoti naudingiausi žaidėjai -  Aras Bražiūnas („Be aido“), Žilvinas Ivanauskas („Giedraičiai“),  Arnoldas Mateika („Dubingiai“). Sekmadienį finalinės kovos vyko pajėgiausioje – I lygoje. Dėl III vietos rungtyniavo „Staigmena“ ir „Atsipūtę“. Po labai atkaklių trijų kėlinukų,  paskutiniame rungtynių ketvirtyje perėmę iniciatyvą pergalę (84:78) šventė   alantiškiai „Atsipūtę“. Dėl I vietos dvikova vyko tarp „Ežerūno“ ir „Virgio vairavimo mokykla1“ („VVM1“) komandų. Beje, „VVM1“ komanda  finalinėms rungtynėms pasipuošė nauja sportine apranga... Ežerūniečiai nuo varžovų atsiliko tik pirmame kėlinuke, tačiau vėliau dominavo aikštelėje bei šventė pergalę 79:49...  Įteikus apdovanojimus -  taures ir medalius, prizai išdalinti  geriausiems žaidėjams – Eimantui Narušiui („Ežerūnas“), Mariui Valkauskui („VVM1“), Mantui Juočepiui („Atsipūtę“) ir Mantui Petkevičiui (“Staigmena“). Vilnies informacija. Fotoreportažas čia www.vlf.lt

 Kovo 15-17 dienomis vyko Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Penktadienį be didesnio vargo III lygoje pergalę iškovojo „Dubingiai“. Šiuo kartu dubingiškiai rezultatu 82:51 nugalėjo „Jungtinį Girsteitiškį“. I lygoje staigmeną pateikė „Staigmenos“  žaidėjai, kurie rezultatu 91:82 įveikė „Ežerūno“ ekipą.  Šeštadienį I lygoje buvo sužaistos pusfinalio rungtynės. Nuo pirmo kėlinuko įsibėgėjusios „Virgio vairavimo mokyklos 1“ žaidėjų neįstengė sulaikyti alantiškiai „Atsipūtę“,  patyrę pralaimėjimą rezultatu 52:108. Antrame pusfinalyje „Ežerūnas“ rezultatu 75:59 nugalėjo „Staigmeną“. Svarbias rungtynes II lygoje žaidė „Želvos“ ir “Žaugėdų begemotai“ komandos. Susitikimą laimėjo (66:53) „Želvos“ komanda.Penktadienį vyks III lygos komandų finalas. 18.30 val. dėl III vietos susitiks „Dubingiai“ ir „Bijutiškis“. O 20 val. Dėl I vietos rungtyniaus „Giedraičiai“ ir „Be aido“. Sekmadienį  -  I lygos finalas. 14 val. Dėl III vietos rungtyniaus „Staigmena“ ir „Atsipūtę“. O 15.30 val. dėl I vietos susitiks „Ežerūnas“ ir „Virgio vairavimo mokykla 1“.  

 Per ilgąjį savaitgalį, kovo 8-11 d. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos septynerios rungtynės. III lygos  komandų „Giedraičių“ ir „Verbiškių“ rungtynėse pergalę rezultatu 94:51 iškovojo giedraitiškiai. Ši komanda taipogi rezultatu 81:61 nugalėjo ir „Jungtinį Girsteitiškį“.  I lygos rungtynėse tarp „Melingos kelių“ ir „Virgio vairavimo mokyklos1“ („VVM1“) komandų vyko  įtempta kova. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę melingiečiai, paskutiniame rungtynių ketvirtyje nesugebėjo užsitikrinti pergalingos persvaros. Mat  iki rungtynių pabaigos likus žaisti  5 sekundėms „VVM1“ žaidėjas D. Verikas rezultatą išlygino ir išplėšė pratęsimą, kuris ir buvo palankesnis kovingai „VVM1“ komandai, šventusiai pergalę 102:92. III lygos lyderiai komanda „Be aido“  po pergalingų rungtynių prieš „Verbiškes“ (75:60), šioje lygoje užsitikrino teisę kovoti dėl I vietos.  III lygos rungtynėse  „Dubingiai“ rezultatu 83:23  sutriuškino bijutiškiečius. Labai svarbios rungtynės vyko tarp I lygos komandų – Atsipūtę“ ir „Staigmena“. Rungtynes (82:72)  laimėjo ir į tolimesnį etapą pateko „Atsipūtę“.  II lygos A pogrupio lydere tapusi  bei be pralaimėjimų žaidžianti  „Bekupės“ komanda įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę, rezultatu    75:60 nugalėjusi „Jamam“ komandą.

  Pagal sužaistų rungtynių skaičių  Molėtų rajono krepšinio pirmenybės įpusėjo. Kovo 1-3 dienomis  beveik visos sužaistos rungtynės  išsiskyrė kontrastingais rezultatais.  „Be Aido“ žaidėjai  pergalę prieš „Dubingius“ šventė rezultatu 104: 57. Du pralaimėjimus patyrusi „Virgio vairavimo mokykla1“ jokių šansų nepaliko „Staigmenai“, nugalėdama varžovus 113:64. Nuo pat rungtynių pradžios pranašumą įgiję „Bekupės“ žaidėjai „Sporto centrą“ įveikė rezultatu 92:45. Taip pat visas rungtynes pirmavo  ir „Ežerūno“ komanda, kurios varžovais buvo „Atsipūtę“ žaidėjai.  Trečią pergalę „Ežerūnas“  iškovojo rezultatu 93:69.  Permainingos, bet žiūrovams  įdomios  rungtynės vyko tarp „Inturkės“ ir „Kiemento“ komandų. Lūžis lygiaverčių varžovų dvikovoje įvyko įpusėjus paskutiniam  rungtynių ketvirčiui.  Puikiai sužaidus kiementiečiui J. Sakalauskui jo komanda šventė pergalę 79:65. Ilgąjį savaitgalį  rajono vyrų krepšinio pirmenybėse bus sužaistos  septynerios rungtynės. Penktadienį  (kovo 8 d.) 18. 30 val. rungtyniaus „Staigmena“ ir „Ežerūnas“, o 20 val. - “Virgio vairavimo mokykla1“ ir „Melingos keliai“. Sekmadienį (kovo 10 d.)  14 val. rungtyniaus „Be Aido“ ir „Verbiškės“. 15.30 val.  susitiks „Bijutiškis“ ir „Dubingiai“, o 17 val. - „Staigmena“ ir „Atsipūtę“. Pirmadienį (kovo 11 d.) 18 val. numatytos rungtynės tarp „Jungtinio Girsteitiškio“ ir „Giedraičių“, o 19. 30 val.  - tarp „Bekupės“ ir „Jamam“.

 Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse  vasario 24 d. buvo sužaistos trejos rungtynės. Pirmąsias rungtynes žaidė  I lygos komandos  „Atsipūtę“ ir   „Melingos keliai“.  „Melingos keliai“ rungtynes  laimėjo 87:71.  Kitas dvejas rungtynes žaidė II lygos komandos. Taškas į tašką  besiklosčiusi rungtynių eiga tarp „Pavadinimo“ ir „Inturkės“ komandų po keturiasdešimties žaidimo minučių baigėsi lygiosiomis 59:59. Pratęsimo metu Gyčio Vercinsko vadovaujama  „Pavadinimo“ komanda,  į savo krepšį nepraleidusi nei vieno metimo, šventė pergalę 72:59.  Įdomi kova klostėsi tarp „Kiemento“ bei „Žaugėdų begemotai“  komandų. Tris kėlinius  pirmavę giedraitiškiai ketvirtame kėlinyje neatsilaikė prieš  Joniškio seniūnijos žaidėjus, iškovojusius pergalę 64:59.

Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse vasario 14 - 17 dienomis buvo sužaistas rekordinis rungtynių skaičius – įvyko septyni susitikimai. II lygos rungtynėse tarp „Sporto centro“ ir „Virgio vairavimo mokykla2“ komandų pranašesni buvo „Sporto centro“ žaidėjai, varžovus nugalėję 73:66. III lygos rungtynėse be pralaimėjimų rungtyniaujanti „Be aido“ komanda 87:50 nugalėjo „Bijutiškį“. „Jungtinis Girsteitiškis“  rezultatu 69:45 nugalėjo „Verbiškes“.  Labai įtemptos rungtynės klostėsi tarp „Žaugėdų begemotų“ ir Pavadinimo“ komandų. Nerezultatyviose  ir abiems   komandoms „sunkiose“ rungtynėse dviejų  taškų persvara 56:54 pergalę iškovojo „Žaugėdų begemotai“. Sekmadienį buvo sužaistos  trejos rungtynės. Pirmosios į aikštelę išbėgo „ Virgio vairavimo mokykla1“ ir alantiškių „Atsipūtę“ komandos. Beje, alantiškiai žaidėjai  nustebino ne tik gražiu žaidimu, bet ir nauja  sportine apranga. Be žaidžiančio traumuoto trenerio A. Leščinsko rungtyniavę alantiškiai rezultatu 76:73 sugebėjo įveikti patyrusius „Virgio vairavimo mokykla1“ žaidėjus.  Du kėlinius vyko lygi kova tarp „Melingos keliai“ ir „Ežerūno“ komandų. Tačiau antrojoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidė „Ežerūnas“, iškovojęs pergalę rezultatu 79:57. Įdomi dvikova vyko tarp „Želvos“ ir „Kiemento“ komandų. Gražią  antrą pergalę pirmenybėse  rezultatu 73:61 šventė kiementiečiai.

2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių savaitgalio susitikimų tvarkaraštis:  vasario 14  d. ketvirtadienį 19:45 val. "Sporto centras" - "VVM2", 15 d. penktadienį 20:00 val. ''Bijutiškis" - "Be Aido", 16 d. šeštadienį 19:30 val. "Pavadinimas" - "Žaugėdai", sekmadienį 17 d. 14:00 val. "VVM1" - "Atsipūtę" 15:30 val. "Melingos keliai" - "Ežerūnas" 17:00 val. "Kiementas" - "Želva".

  Intensyviai vyksta Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose praėjusį savaitgalį, vsasrio 8-10 d. buvo sužaistos šešerios rungtynės.  III lygos komandų „Be aido“ ir „Giedraičiai“ rungtynėse žymiai pranašesni buvo „Be aido“ žaidėjai, kurie rezultatu 115:64 sutriuškino giedraitiškius. Pastarieji po nesėkmės penktadienį sugebėjo atsitiesti  ir šeštadienio rungtynėse ir rezultatu 71: 58 įveikė „Bijutiškio“ komandą. Alantiškių „Dvaro“ komanda  rezultatu 63:54 nugalėjo „Virgio vairavimo mokykla2“ krepšininkus. I lygos komandų „Staigmenos“ ir „Melingos keliai“ rungtynės baigėsi K. Keliuotienės treniruojamos „Staigmenos“ komandos  pergale 79:67. Įdomiai klostėsi ir  kitų dviejų I lygos komandų dvikova. „Virgio vairavimo mokykla1“ tik paskutinėmis rungtynių minutėmis kluptelėjo ir rezultatu 69:76 nusileido „Ežerūnui“ . Paskutinėse savaitgalio  rungtynėse tarp II lygos komandų jau  antrą pergalę iškovojo „Želva“, rezultatu 72:51 nugalėjusi „Pavadinimą“.

2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių savaitgalio susitikimų tvarkaraštis:  vasario 8 d. penktadienį 20:00 val. "Be Aido - Giedraičiai", šeštadienį 9 d. 18:00 val. ''Bijutiškis" - "Giedraičiai", 19:30 val. "VVM2" - "Dvaras", sekmadienį 10 d. 14:00 val. "Staigmena" - "Melingos keliai" 15:30 val. "VVM1" - "Ežerūnas" 17:00 val. "Pavadinimas" - "Želva".

 Įvykusių rungtynių vasario 1/3 d. rezultatai:   "Dubingiai" - "Verbiškis" 71:54 ,  "Želva" - "Inturkė" 75:62, "Dvaras" - "Bekupė" 64:84,  "Jamam" - "Sporto centras" 59:78.

 2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių savaitgalio susitikimų tvarkaraštis:           Vasario 1 d.  20:00 val. "Dubingiai" - "Verbiškis", Vasario 3 d. 14:00 "Želva" - "Inturkė", 15:30 val. "Dvaras" - "Bekupė", 17:00 val. "Jamam" - "Sporto centras"

 Įvykusių rungtynių sausio 25/27 d. rezultatai: "Dubingiai" - "Giedraičiai" 50:54, "Bijutiškis" - "Jungtinis Girsteitiškis" 55:48, "Bekupė" - "VVM2" 83:62, "Jamam" - "Dvaras" 74:72.

 2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių savaitgalio susitikimų tvarkaraštis: Sausio 25 d. 20:00 val. rungtyniaus "Dubingiai" - "Giedraičiai", sausio 27 d. 14:00 "Bijutiškis" - "Jungtinis Girsteitiškis", 15:30 val. "Bekupė" - "VVM2", 17:00 val. "Jamam" - "Dvaras".

 Įvykusių rungtynių sausio 18/20 d. rezultatai: "Pavadinimas" - "Kiementas" 47:80, "Inturkė" - "Žaugėdų begemotai" 47:82, "Bijutiškis" - "Verbiškis" 50:43, "Jungtinis Girsteitiškis" - "Be Aido" 47:85.

Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse:  naujas formatas ir naujos komandos. Molėtų sporto centre įvyko pasitarimas dėl šių metų Molėtų rajono vyrų  krepšinio pirmenybių vykdymo. Gausiai atvykusių komandų atstovus sveikinęs Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas pasidžiaugė, jog po labai gražaus ir įtempto  „Vilnies“ taurės krepšinio turnyro, komandos aktyviai pateikė paraiškas dalyvauti rajono vyrų krepšinio pirmenybėse.  „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre dalyvavo 15 komandų, o pirmenybėse panoro dalyvauti net 20 komandų. Beje,  pirmenybėse dalyvaus ir „Želvos“ komanda iš kaimyninio Ukmergės rajono. Mat pernai „Želvos“ komandai dalyvavimas pirmenybėse paliko didžiulį įspūdį, tad komanda iš kaimyninio  Ukmergės rajono  pateikė prašymą  Molėtų rajono krepšinio  pirmenybių batalijose dalyvauti ir šiais metais. Reikia paminėti, jog kaimyninių rajonų komandos kone kas metai prašosi dalyvauti „Vilnies“ taurės krepšinio turnyre bei pirmenybėse, kadangi juos vilioja galimybė pasivaržyti su pajėgiomis komandomis bei  itin patinka nepriekaištinga  bei aukšto lygio varžybų organizacija...

  Šių metų Molėtų rajono  vyrų krepšinio pirmenybių naujove tapo jau daugelį metų puoselėta idėja leisti komandoms varžytis ne dviejose,  o trijose lygose pagal komandų meistriškumą... Juolab, kad pajėgiausioje – I lygoje  norinčių kovoti komandų vis mažėja. Šių metų  pirmoji lyga sudaryta iš keturių komandų. Joje varžysis  „Ežerūnas“ „Virgio vairavimo mokykla 1“, „Melingos keliai“ ir  trenerės G. Keliuotienės auklėtinių komanda „Staigmena“. II lygoje rungtyniauti panoro 10 komandų, kurios pirmiausia varžysis dviejuose pogrupiuose. Į A pogrupį burtų tvarka pateko  ir daugiausia diskusijų sukėlė „Sporto centro“ komanda. III vietą „Vilnies“ taurės turnyre užėmusios „Sporto centro“ komandos treneris Valentas Valiukas paaiškino, kad  komanda apsisprendė žaisti ne I, o II lygoje todėl, kad norisi, jog  į aikštelę  išbėgti turėtų galimybę  visi žaidėjai. Taip pat A pogrupyje varžysis girsteitiškiečiai nauju pavadinimu “Jamam“, „Virgio vairavimo mokykla 2“ ir alatiškiai -“Dvaras“. B pogrupyje burtai lėmė rungtyniauti „Želvai“, „Pavadinimui“, „Žaugėdų begemotams“, „Kiementui“ ir „Inturkei“.   Ir naujoje  - III lygoje  kovos atnaujinta „Bijutiškio“ komanda,  trys naujai susibūrusios  komandos  -  „Jungtinis Girsteitiškis“,  „Be Aido“ ir  jaunimo komanda „Giedraičiai“. Taip pat III lygoje jėgas išbandys  atnaujintos sudėties, prisijungus joniškiečiams, komanda  „Dubingiai“ ir „Verbiškės“. III lygoje bus sužaista 17 rungtynių, II lygoje 24 rungtynės ir I – 14 rungtynių...   Pagal „Vilnies“ informaciją

  2013 m. Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių savaitgalio susitikimų tvarkaraštis: Sausio 18 d. 20:00 val. rungtyniaus "Pavadinimas" - "Kiementas", sausio 20 d. 14:00 "Inturkė" - "Žaugėdų begemotai", 15:30 val. "Bijutiškis" - "Verbiškis", 17:00 val. "Jungtinis Girsteitiškis" - "Be Aido".  

  Kviečiame komandas registruotis į 2013 m. Molėtų r. vyrų krepšinio pirmenybes. Vardines paraiškas pateikiamos iki 2013 m. sausio 11 d. dienos 16 val., Molėtų kūno kultūros ir sporto centrui adresu Ąžuolų g. 10, Molėtai, el. paštu: sportas@moletai.lt (pasiteirauti galima tel. 8-383-51479). Komandų vadovų pasitarimas Molėtų kūno kultūros ir sporto centre dėl turnyro eigos vyks sausio 16 dieną (trečiadienį)16 val. Pirmenybių organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti pasitarime ir bendrų sprendimų dėka pasistengti, kad varžybos būtų patrauklios ir įdomios visoms komandoms ! Pageidaujame kad visų komandų atstovai dalyvautų pasitarime.