Susitikimų tvarkaraštisRezultatai,  Facebook paskyra ,,Molėtų krepšinis"

   Dalis molėtiškių savaitgalį gyveno krepšinio aistromis
Rodos dar taip neseniai susirinkę į sporto centrą krepšinio komandų vadovai aptarinėjo rajono vyrų krepšinio pirmenybes, strategavo jų eigą, kūrė vizijas, kad jos būtų patrauklesnės ir žaidėjams, ir žiūrovams.
   Sekmadienį, balandžio12 dieną Molėtų sporto centro arenoje vyko Molėtų rajono krepšinio pirmenybių "Didžiosios taurės" finalinės varžybos.
Dėl III vietos Giedraičių "Kiementas" susitiko su "Ežerūno" krepšininkais. Šiose rungtynėse jau nuo pat pradžių buvo jaučiamas „Ežerūno“ pranašumas. Galutinis rungtynių rezultatas 102:76.
  Prieš rungtynes dėl pirmosios vietos ir rajono krepšinio čempionų taurės, buvo surengtas tritaškių metimų konkursas, jame varžėsi 14 dalyvių. Jį laimėjo Aistis Juočepis finale pelnęs 17 taškų. Antras buvo Marius Valkauskas - 15, trečias - Eimantas Narušis - 6. Aplodismentais buvo palydimas kiekvienas sėkmingas tritaškio metimas, pelnytas jauniausiojo konkurso dalyvio- dešimtmečio Kristupo Kildišiaus. Jis pataikęs 7 kartus nebuvo paskutinis tarp suaugusiųjų konkurso dalyvių, kurie už jį ne tiki ūgiu gerokai didesni, bet ir jėga nesulyginamai stipresni.
   Dėjimų į krepšį konkurse dalyvavo 4 krepšininkai norintys pademonstruoti savo galimybes, tačiau nevisiems su kiekvienu „dėjimu“ pavyko susidoroti. Konkursą laimėjo Artūras Malychinas, šiame sezone žaidęs „Giedraitiškio“ komandoje.
   Finale dėl "Didžiosios taurės" susikovė "Virgio vairavimo mokykla" ir "Žiuko įmonės" (praeitų metų rajono čempionai) krepšininkai. Pirmasis kėlinukas buvo sėkmingesnis VVM krepšininkams, kurie taikliau atakavo, mažiau darė klaidų - 28:23, jie triuškinančiai laimėjo ir antrąjį - 24: 13. Išeidami poilsio kai tablo buvo 52:36, tikriausiai VVM krepšininkai jau mintimis buvo patikėję, kad pavyks pakartoti šiemetinio „Vilnies“ krepšinio finalą, kai jie finale buvo nugalėję Žiuko įmonės komandą. Trečiąjį kėlinuką sukaupę jėgas ir patirtį (komandoje žaidė Kęstutis Šeštokas, broliai Narušiai) pavyko šešiais taškais laimėti praeitų metų analogiškų pirmenybių čempionams - „Žiuko įmonės“ krepšinio komandai - 20: 14. Kaip vėliau parodė rungtynių eiga, tai jau buvo „Žiuko įmonės“ bandymas išgelbėti rungtynes, arba bent ne taip triuškinančiai pralaimėti finale. Kai kurie sirgaliai jau savo mintyse matė VVM su čempionų taure. Tačiau ne veltui sakoma, kad sportinė fortūna, lyg kamuolys - nežinai į kurią pusę pasisuks, kuriai komandai nusišypsos. Šių rungtynių ketvirtasis kėlinukas buvo dramatiškas, pilnas sportinio pykčio, kurį kartais žaidėjai net ne visai sportiškai bandė išreikšti. Tačiau krepšinio aikštelėje reikia kovoti iki galo rungtynių - koks rezultatas bebūtų...
   „Žiuko įmonės“ krepšinio komanda pergalės šiose rungtynėse siekė iki pat rungtynių pabaigos, neprarasdama vilties ir jai nusišypsojo laimė - ne tik sumažinti skirtumą, bet ir laimėti ketvirtą kėlinuką 29:15. Galutinis finalinių rungtynių rezultatas 85: 81 „Žiuko įmonės“ krepšinio komandos krepšininkų naudai. Molėtų sporto centro direktorius dėkojo komandoms už gražų žaidimą, už tai, kad sportininkai mėgėjai padovanojo nemažai malonių (kartais ir ne labai) akimirkų krepšinio mylėtojams. Komandų palaikytojų netrūko per visą čempionatą. Krepšinio finalines rungtynes stebėjo ir gerėjosi jomis rajono meras Stasys Žvinys, prisimindamas metus, kai pats išbėgdavo su oranžiniu kamuoliu į krepšinio aikštelę.   J. Bareikis
 

    Balandžio 12 d. Molėtų sporto centro arenoje vyks rajono vyrų krepšinio pirmenybių finalinės rungtynės.14:00 val. Rungtynės dėl III vietos: Ežerūnas - Kiementas, 16:30 val. Rungtynės dėl I vietos: VVM - Žiuko įmonė, 18:00 val. Rungtynės dėl Mažosios taurės III vietos, susitinka: Molėtų SC - Želva LT.
 

   Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybėse paaiškėjo Mažosios taurės laimėtojai, dėl jos varžėsi pirmosios lygos antrojo ketverto komandos. Finalinėje kovoje susirungus Alantos krašto komandoms - „Dvarui“ ir „Atsipūtę“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova. Puikiai „Atsipūtę“ komandai sužaidus trečią kėlinį, o ketvirtajam pasibaigus lygiosiomis, rezultatu 75:62 mažosios taurės laimėtojais tapo „Atsipūtę“ komanda. Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Otas Majeras (31) ir Artūras Leščinskas (19). „Dvaro“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 18 taškų pelnęs Nedas Petniūnas ir 14 taškų – Edvinas Baušys. Įteikus iškovotas taures bei medalius, buvo apdovanoti geriausi žaidėjai - „Atsipūtę“ komandoje šis prizas atiteko žaidžiančiam treneriui Artūrui Leščinskui, o "Dvaro" komandoje - Edvinui Baušiui. Mažosios taurės finale dar liko nesužaistos rungtynės dėl III vietos tarp Molėtų SC ir „Želva LT“ komandų. Rungtynės atidėtos vėlesniam laikui, dėl Molėtų SC komandos žaidėjų ligos.          Jono Breikio nuotrauka.

   Įvyko pasitarimas dėl Molėtų rajono krepšinio pirmenybių
Penktadienį, sausio 9 d. Molėtų sporto centre ilgokai diskutuota ir tartasi dėl šių metų Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių. Į pasitarimą komandų vadovus sukvietęs Molėtų sporto direktorius Kęstutis Vaicekauskas ne tik pristatė visas komandas, jų paraiškas dėl lygų, bet ir atsižvelgė į dalyvių siūlymus. Iš viso šių metų pirmenybėse norą dalyvauti pareiškė 19 komandų. Lengviausiai sudėliota II lygos rungtynių tvarka - pirmame etape rato sistema rungtyniaus šešios komandos - „Dubingiai“, Blue White Soldiers“, „Pet Ozer“, „Rinktiniai“ , „Giedraitiškis“ ir „Suginčiai“. Kadangi pajėgiausių lygoje norą dalyvauti pareiškė tik keturios komandos, tad nutarta  rungtyniauti vienoje lygoje. 13 komandų pirmame etape varžysis 2 pogrupiais. A pogrupyje  rungtyniaus „Žiuko įmonė“, „Melingos keliai“, „Atsipūtę“, „Kiementas“ , „Dvaras“, „Pasirašom“. Į B pogrupį pateko „VVM“, „Ežerūnas“, „Sporto centras“, „Želva LT“, „Bekupė“ , „Arinas“ ir uteniškiai „Ritauga“. Visų komandų atstovai pageidavo, kad būtų kuo daugiau sužaista rungtynių, tad preliminariai iš viso vyks per 60 susitikimų, o pirmenybės, prasidėsiančios jau šį savaitgalį, planuojamos baigti balandžio mėnesį. Pritarta „VVM“ komandos vadovo Virgilijaus Andrukonio siūlymui per I lygos komandų finalą surengti tritaškių ir dėjimo į krepšį konkursus.

 Kviečiame komandas registruotis į 2015 m. Molėtų r. vyrų krepšinio pirmenybes. Vardines paraiškas pateikiamos iki 2015 m. sausio 7 d. dienos 16 val., Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui adresu Ąžuolų g. 10, Molėtai, el. paštu: sportas@moletai.lt (pasiteirauti galima tel. 8-383-51479). Komandų vadovų pasitarimas Molėtų kūno kultūros ir sporto centre dėl turnyro eigos vyks sausio 9 dieną (penktadienį)16 val. Pirmenybių organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti pasitarime ir bendrų sprendimų dėka pasistengti, kad varžybos būtų patrauklios ir įdomios visoms komandoms ! Pageidaujame kad visų komandų atstovai dalyvautų pasitarime.