Nuostatai,  Paraiška, susitikimų tvarkaraštis, rezultatų lentelės

Gegužės 7 dieną sporto centro salėje vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių didysis finalas. Jame susitiko Virgio vairavimo mokykla ir Žiūko įmonė. Rungtynės prasidėjo atkakliai, kovingai. Pirmąją rungtynių pusė puikiai sužaidė Virgio mokyklos komandos auklėtiniai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Trečiajame rungtynių vyko kova, tačiau rezultatas žymiai nesikeitė. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 69 – 54 „VVM“ priekyje. Ketvirtasis rungtynių kelinys buvo tik formalus. Virgio vairavimo mokyklos auklėtiniai rezultatu 93 – 64 iškovojo čempionų titulą. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo T. Vyšniauskas – 30 ir T. Markevičius – 26 taškai. „Žiūko įmonės“ gretose: R. Badikonis – 13, D. Verikas – 13 taškų. Prizus įteikė Molėtų vicemeras Mindaugas Kildišius ir kūno kultūros ir sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas. Komandos buvo apdovanotos medaliais, nugalėtojų taurėmis, tai pat buvo renkami geriausi turnyro komandos žaidėjai. „Virgio vairavimo mokyklos“ gretose juo tapo Tautvydas Vyšniauskas, „Žiūko įmonės“ gretose Karolis Vaicekauskas. Molėtų sporto centro dėkoja visiems prisidėjusiems prie šio turnyro vykdymo. Foto

Balandžio 28 dieną, penktadieni sporto centro salėje vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių mažasis finalas, kuriame susitiko „Kiementas“ ir „Atsipūtę“. Kaip buvo galima tikėtis rungtynės buvo kovingos. Jose netruko puikių emocijų, gražaus krepšinio ir techninių pražangų. Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką, nei viena komanda neleido varžovams susikraut didesnės taškų persvaros. Antrajame rungtynių kėlinyje geriau kovojo „Kiementas“ ir po dvejų kėlinių rezultatas buvo 50 – 44. Trečiajame rungtynių dar padidinę rungtynių tempą „Kiementas“ susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Atsipūtę“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienaženklio taškų pranašumo. Iniciatyvos ėmėsi ‚Kiemento“ žaidėjas Justas Sakalauskas, smeigė keturis tolimus tritaškius ir rungtynių pabaiga buvo tik formalumas. Rezultatu 107 – 86 trečiąją vietą iškovojo „Kiementas“.
Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas komandai nugalėtojai įteikė sporto centro įsteigtais prizus. Geriausi komandų žaidėjai buvo pripažinti “Kiemento” komandoje Justas Sakalauskas, „Atsipūtusių” komandos gretose – Juozas Simuntis.

Balandžio 18 dieną, Molėtų sporto centro salėje vyko rajono krepšinio pirmenybių II – lygos mažasis finalas. Jame dėl trečios vietos susitiko ‚Molėtų kuopa“ ir „Bekupė“. Galingai sužaidę pirmąjį rungtynių kėlinį „Bekupės“ krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antrąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidė ‚Molėtų kuopos “krepšininkai sumažino persvarą iki vienaženklės. Trečiajame rungtynių kėlinyje vyko atkali kova, tačiau susikrauta persvara nesikeitė. Po trijų kėlinių, Rezultatu 63 – 53 pirmavo „Bekupė“. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje puikiai kovėsi „Molėtų kuopos“ krepšininkai, tačiau iki pergalės šiek tiek pritrūko. Pergalė ir trečiąją vieta iškovojo „Bekupė“ krepšininkai. Nugalėtojų gretose nesulaikomi buvo V. Beneš – 19 ir G. Mečkauskas – 17 taškų. „Molėtų kuopos“ gretose M. Kildišius – 27, R. Bistrickas – 20 taškų. Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas komandas apdovanoja sporto centro įsteigtais prizais - medaliais, taurėmis, tai pat buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai juo tapo: "Bekupės" komandoje V. Beneš, "Molėtų kuopos" R. Bistrickas. 'Bekupės žaidėjas G. Mečkauskas buvo apdovanotas specialiuoju prizu, kaip taikliausias rungtynių snaiperis.

Balandžio 14 dieną, Molėtų sporto centro salėje vyko rajono krepšinio pirmenybių II – lygos finalas. Jame dėl pirmos vietos susitiko Mariaus Valkausko treniruojama ”Sporto centro“ komanda ir R. Kozlovskio vadovaujama „Blue white soldiers“. Puikiai pradėjo rungtynes “Sporto centro” auklėtiniai išsiveržė į priekį. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 26 – 19. Antrajame rungtynių kėlinyje “BWS” puikiai kovėsi ir sugebėjo rezultatą sumažinti. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 42 – 39. Trečiajame rungtynių kėlinyje “BWS” sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir susikrauti 8 – taškų pranašumą, tačiau „Sporto centro“ auklėtiniai nepasidavė, neleido varžovams atitrūkti. Taiklus tolimas T. Maculevičiaus metimas paskutinė trečiojo kėlinio sekundėmis grąžino minimalią persvarą sporto centro auklėtiniams. Kaip buvo tikėtasi ketvirtajame rungtynių kėlinyje vyko arši kova. Po taiklaus „BWS“ komandos žaidėjo R. Vitkevičiaus tolimo tritaškio metimo rezultatas tapo lygis 61 – 61. Iniciatyvos ėmėsi vienas iš “Sporto centro” komandos lyderių R. Šilinskas, kuris per ketvirtąjį rungtynių kėlinį pelnė – 15 taškų ir padėjo savo komandai iškovoti čempionų titulą. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo R. Šilinksas – 29 ir G. Petkevičius – 21 taškai. “BWS” gretose: V. Braziulis – 22 ir R. Vitkevičius – 17 taškų.
Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas komandas apdovanoja sporto centro įsteigtais prizais - medaliais, taurėmis, tai pat buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai “Sporto centro” komandoje geriausiu turnyro žaidėjų buvo pripažintas Redas Šilinskas, “Blue white soldiers” komandos gretose - Vidas Braziulis.

Kovo 31 dieną, Molėtų sporto centro salėje įvyko vienerios rajono vyrų krepšinio pirmenybių rungtynės. Jose susitiko: „ Sporto centras“ – „5 Ozior”. Galingai rungtynes pradėjo „Sporto centro“ krepšininkai. Jie per pirmąjį rungtynių kėlinį savo varžovams neleido įmesti nei taško, patys pelnydami trisdešimt. Toliau rungtynės klostėsi pagal „Sporto centro“ scenarijų. Pasibaigus rungtynių laiko rezultatas švieslentėje rodo: 90 – 45 „Sporto centras“ iškovojo trečiąją pergalę ir likus dar vienom rungtynėm užsitikrino pirmąją vieta grupėje.
Sekmadieni įvyko trejos I – lygos rungtynės. Staigmenų jose nebuvo. „Kiementas“ po atkaklios kovos įveikė „Ritaugos“ krepšininkus. Rungtynės prasidėjo apylygiai, nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės taškų persvaros. Po dviejų vienų tašku pirmavo svečių komanda iš Utenos. Trečiajame rungtynių kėlinyje svečiai sugebėjo susikrauta persvara padidinti iki 16 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Kiementas“ sugebėjo perinti iniciatyva ir iškovoti penktąją pergalę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: A. Putna – 27 taškai. ‚Ritaugos gretose: E. Bartaševičius – 19 taškų. Antrose rungtynės „Žiūko įmonė iškovojo penktąją pergalę įveikdama „Dvarą“. Nuo pat rungtynių pradžios „Žiūko įmonės“ krepšininkai įsiveržė į priekį ir susikrovę solidų dviženklį taškų pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje „Dvaras“ persvarą sumažino ir po dvejų kėlinių rezultatas buvo 42 – 36 „Žiūko įmonė vis dar priekyje. Trečiajame rungtynių kėlinyje „Dvaras“ kovėsi ir po trijų persvara sumažėjo iki minimalios. Ketvirtąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidė „Žiūko įmonės“ krepšininkai iškovojo penktąją pergalę. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo: D. Verikas – 20 taškų. „Dvaro“ gretose, net 43 taškus pelnė N. Petniūnas. Trečiose tos dienos rungtynės „VVM“ iškovojo penktąją pergalę įveikdama „Žynį“. Galingai pradėjo rungtynės „VVM‘ krepšiniai susikrovė dviženklį taškų pranašūmą. Toliau rungtynės vyko apylygiai. Pasibaigus rungtynių laikui rezultatas švieslentėje rodė 101 – 75, pergalę iškovojo „VVM“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: T. Vyšniauskas – 37 taškai. „Žynio“ gretose: N. Vaikšnoras – 26. Foto

Kovo 27 dieną, Molėtų sporto centro salėje vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimai. Pirmajame susitikime „Kiementas“ įveikė „Dvarą“. Rungtynės buvo atkaklios. Prabėgus trims kėliniams rezultatas buvo lygos. Ketvirtąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidė „Kiemento“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė - Š. Putna pelnęs 23 taškus. „Dvaro“ gretose nesulaikomas buvo N. Petniūnas pelnęs – 34 taškus. Antrose rungtynėse „Atsipūtė“ įveikė „Žynį“ ir užsitikrino kelialapį į sekanti etapą. Rungtynės prasidėjo apylygiai. Antrajame rungtynių kėlinyje atsiputusių krepšininkai demonstravo puikią gynybą, to pasėkoje sugebėjo susikrauti dviženklį taškų pranašumą. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje dar padidinę savo panašumą nesunkiai nugalėjo rezultatu 47 – 74. Nugalėtojų gretose: D. Michnevičius – 15, J. Simuntis – 16 taškų. “Žynio” gretose: N. Vaikšnoras – 23, A. Jankauskas – 10 taškų. Trečiose rungtynėse vyko II lygos kova. Jose ketvirtąją pergalę iškovojo „Molėtų kuopa“, įveikdama „Ariną“. Puikiai pradėja rungtynes „Molėtų kuopos“ krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Visas rungtynes diktavę rungtynių tempą pergalę šventė „Molėtų kuopos“ krepšininkai. Nugalėtojų gretose puikiai žaidė R. Bistrickas ir M. Kildišius kartu pelnę – 62 taškus. „Arino“ gretose: V. Andrukonis – 20 taškų. Foto

Kovo 17 – 19 dienomis, vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimai. Penktadieni susitiko „Bekupė“ ir „Dubingiai“. Rungtynės prasidėjo kovingai. Pirmojoje rungtynių pusėjo vyko įtempta kova. Po dvejų kėlinių, rezultatu 40 – 34 pirmavo „Dubingiai“. Trečiajame kėlinyje dubingiškiai dar padidino savo persvarą. Ketvirtąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidusi „Bekupės“ komandą sugebėjo perimti iniciatyvą ir iškovojo trečiąją pergalę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: J. Bistrickas – 22 ir D. Maišelis – 14 taškų. „Dubingių“ gretose: P. Kaminskas – 16, M. Liuima – 13 taškų.
Sekmadieni įvyko trys rungtynės. „Sporto centras“ , „Atsipūtę‘ ir „VVM“ iškovojo pergales. Gražiausios ir atkaklios sekmadienio dienos rungtynės vyko tarp: „Atsiputusių“ ir „Ritaugos“. Rungtynėse buvo ne tik gražaus krepšinio, bet ir puikių emocijų.
Nuo pat rungtynių pradžios „Atsipūtė‘ išsiveržė į priekį. Po dvejų kėlinių rezultatu 40 – 28 pirmavo ‚Atsipūtę“. Trečiajame rungtynių kėlinyje svečiai iš Utenos puikiai kovėsi, tačiau „Atsipūtę‘ nepasidavė. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje susikrautą persvarą išlaikė ir rezultatu 84 – 69 iškovojo antrąją pergalę. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo M. Juočepis – 29 taškai, J. Simuntis pridėjo – 15. “Ritaugos” gretose: R. Vasiliūnas – 19 taškų. Kitose rungtynėse: „Sporto centras“, net 47 taškų skirtumu sutriuškino „Draugus“. Sporto centro gretose išsiskyrė: G. Petkevičius – 21 ir M. D. Stankevičius - 20 taškų. “Draugų” gretose: T. Viburys – 14 ir V. Stankevičius – 11 taškų. Trečiose rungtynės „VVM“, nugalėjo „Dvarą“, „VVM“ gretose: T. Vyšniauskas – 38 ir T. Markevičius – 21 taškas. “Dvaro“ gretose N. Petniūnas - 33 ir A. Lesnikauskas – 12 taškų.

Rajono vyrų krepšinio pirmenybėse savaitgalyje buvo sužaistos ketverios rungtynės. Šeštadienį susitiko „Suginčiai“ ir „Banginiai“. Šį kartą „Banginiai“ žaidė be vieno iš komandos lyderių I. Kero. Tik pirmąjį rungtynių kėlinį vyko lygi kova. Antrajame „Suginčiai“ spurtavo ir susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje vis didinę savo persvarą sugintiškiai nesunkiai varžovus nugalėjo (79:52). Nugalėtojų gretose išsiskyrė E. Leišis (22 tšk.) ir D. Peteraitis (13 tšk.). „Banginių“ gretose rezultatyviausiai žaidė M. Juška (17 tšk.) ir S. Adomėnas (12 tšk.).
Sekmadienį įvyko trys susitikimai. Pergalingai rungtyniaujantis „Kiementas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą prieš „Žiuko įmonę“. Kaip ir buvo tikėtasi, rungtynės vyko atkakliai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame rungtynių kėlinyje. Puikiai sužaidusi rungtynių pabaigą rezultatu 83:73 nugalėjo „Žiuko įmonė“. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo A. Juočepis, pelnęs 34 taškus iš kurių net - 18 ketvirtajame rungtynių kėlinyje, D. Verikas pridėjo 24 taškus. „Kiemento“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė L. Putna (16) ir A. Putna (15 tšk.). Penktą pergalę iškovojo „Blue white soldiers“ (BWS), net 63 taškų skirtumu sutriuškindami „Kiemą“ (117:54). Nugalėtojų gretose išsiskyrė E. Pliuška (25 tšk.) ir M. Pranskūnas (21 tšk.). „Kiemo“ gretose V. Pertyla surinko 23 ir A. Vasaravičius – 13 taškų. Trečiose rungtynėse susitiko „Ritaugą“ ir „Dvaras“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, komandos kovėsi taškas į tašką. Po dvejų kėlinių nežymiai pirmavo uteniškiai, kurie antroje rungtynių pusėje jau dominavo aikštelėje ir šventė pirmąją pergalę 69:59. „Ritaugai“ daugiausia taškų pelnė R. Vasiliūnas (19) ir Š. Veteikis (15) „Dvaro“ gretose vėl rezultatyviausiu buvo N. Petniūnas (25 tšk.) ir J. Šeikis (20 tšk.).

Kovo 3 – 5 dienomis rajono vyrų krepšinio pirmenybėse įvyko penki susitikimai. Penktadieni pirmose rungtynėse „Arinas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Kiemą“. Nuo pat rungtynių pradžios „Arinas“ išsiveržė į priekį. Visas rungtynes diktavę rungtynių tempą nesunkiai nugalėjo - rezultatu 69 – 57. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Ž. Bukovskis – 24 ir D. Aidietis – 18. „Kiemo“ gretose nesulaikomas buvo A. Vasaravičius – 29 ir V. Pertylą – 16. Antrose rungtynėse susitiko „VVM“ ir „Žiūko įmonė“. Rungtynės prasidėjo atkakliai. Demonstravę puikų puolimą „Žiūko įmonės“ krepšininkai išsiveržė į prieki. Po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 28 – 17. Po dviejų kėlinių 51 – 38 vis dar pirmavo „Žiūko įmonė. Trečiajame kėlinyje po taiklaus „VVM“ žaidėjo T. Vyšniausko dvitaškio rezultatas tapo lygus. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje aikštelėje vyko tikra kova. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą nugalėjo „VVM“.
Šeštadieni įvyko vienerios rungtynės. „ Banginiai“ iškovojo pirmąją pergalę. Jie įveikė „Ariną“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 34 – 34. Po trijų kėlinių, nedidele persvarą pirmavo „Banginiai“. Ketvirtajame kėlinyje susikrautą persvarą išsaugojo ir nugalėjo rezultatų 70 – 62. Nugalėtojų gretose nesulaikomi buvo: I. Keras – 25 ir E. Jakovlevas – 18 taškų. „Arino“ gretose išsiskyrė: D. Aidietis – 15 ir V. Andukonis – 14 taškų.
Sekmadieni įvyko trejos rungtynės. Antroje lygoje žaidžiantis „BWS“ iškovojo ketvirtą pergalė iš eilės ir likus dar vienoms grupės rungtynėms užsitikrino pirmąją vieta „B“ pogrupyje. Antroje vietoje esanti „Molėtų kuopa“ su šešiais taškais, taipogi turi kelialapį i sekanti etapą. „BWS‘ ir „Suginčių“ rungtynėse intrigos nebuvo „BWS“ nesunkiai įveikė sugintiškius rezultatu 93 – 67. “BWS” gretose nesulaiko buvo broliai V ir A Braziuliai kartų įtemę 46 taškus. „Suginčių“ gretose išsiskyrė P. Sugintas – 14 ir D. Peteraitis – 13 taškų. Antros ir trečiose rungtynėse susitiko I lygos komandos. „Atsipūtę“ ir „Žynys“ iškovojo pirmąsias pergales. „Atsipūtę“ įveikė „Dvarą“, o „Žynys“ „Ritauga“. Rungtynėse tarp atsiputusių ir „Dvaro“ intrigos netrūko. Pirmoje rungtynių pusėje vyko įtempta kova. Komandos kovėsi taškas į tašką. Po dviejų kėlinių rezultatu 39 – 37 pirmavo „Dvaras“. Trečiajame kėlinyje dar padidinę tempą „Dvaro“ krepšininkai susikrovė šešių taškų persvarą. Ketvirtajame rungtynių kėlinį „Atsipūtę“ demonstravo puikia gynyba, leido varžovams įmesti tik septynis taškus. To pasekoje pergalė iškovojo „Atsipūtę“. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: M. Juočepys – 19 ir D. Zoruba – 15 taškų. „Dvaro“ gretose nesulaikomi buvo N. Petniūnas ir J. Šeikis kartu įmetę – 56 taškus. Paskutinėse rungtynėse „Žynys“ nesunkiai nugalėjo „Ritauga“. Rungtynėse intrigos nebuvo. Nuo pat rungtynių pradžios „Žynio“ krepšininkai turėjo iniciatyva savo rankose. Puikiai atakavę iš tolėliau nesunkiai nugalėjo rezultatu 94 – 80. Nugalėtojų gretose nesulaikomi buvo: R. puodžiukas ir N. Vaikšnoras kartu pelnė net 69 taškus. „Ritaugos“ gretose: P. Katinas – 20 ir E. Bartaševičius – 17 taškų.
Įpusėjus rajono vyrų krepšinio pirmenybių grupės varžyboms. Pirmoje lygoje. Pirmoje lentelės vietoje, nei vieno pralaimėjimo neturintis “Kiementas“ . Antrąją, trečiąją vietą dalinasi po tris pergales ir po vieną pralaimėjimą patyrę: „VVM“ ir „Žiūko įmonė“. Ketvirtą penktą, šeštą vietą dalinasi po vieną pergalę iškovoję; „Žynys“, „Dvaras“ ir „Atsipūtę“. Septintoje vietoje nei vienos pergalės neturinti švenčių komanda iš Utenos „Ritauga“. Antroje lygos „A“ pogrupyje situacija neaiški, o „B“ pogrupyje, kaip ir minėjau ankščiau pirmąją vietą užsitikrino „BWS“, o antrąją „Molėtų kuopa“.

Vasario 24 dieną įvyko vienas rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimas. „Molėtų kuopa“ įveikė suginčius. Rungtynės prasidėjo kovingai. Pirmajame rungtynių kėlinyje „Molėtų kuopa“ įsiveržė į priekį, tačiau dviženklės persvaros susikrauti nepavyko. Antrajame kėlinyje situacija nepasikeitė. Trečiąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidė „Molėtų kuopos“ komandos lyderis R. Bistrickas. Jis jame pelnė 11 taškų, to pasiekoje, persvarą padidino iki dvylikos taškų. Ketvirtajame kėlinyje susikrauta persvarą išlaikė ir šventė pergalę rezultatu 76 – 67. “Molėtų kuopos” gretose išsiskyrė: M. Jusis – 28, R. Bistrickas – 26. “Suginčių” gretose: E. Leišis – 17, A. Sugintus – 14.
Sekmadieni įvyko du susitikimai. Pirmame „Dvaras“ po labai atkaklios kovos įveikė „Žynį“. Pirmąjį rungtynių kėlinį puikiai sužaidė „Žynys“. Antrajame iniciatyvos ėmėsi „Dvaro“ komandos lyderis N. Petniūnas. Po dviejų kėlinių rezultatu 42 – 35 pirmavo „Dvaras“. Trečiajame ir ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Dvaro“ krepšininkai sugebėjo susikrauta persvarą išlaikyti. Rezultatu 76 – 65 iškovojo pirmą pergalę. Antrajame susitikime „Kiemas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Juos įveikė „Molėtų kuopa“. Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus. Sekančiose kėliniuose „Kiemas“ nesugebėjo pasipriešinti, puikiai žaidusiai „Molėtų kuopai“. Rezultatu 77 – 58 “Molėtų kuopa” iškovojo trečiąją pergalę. Nugalėtojų gretose puikiai žaidė M. Kildišius – 24 ir R. Bistrickas – 19 taškų. „Kiemo“ gretose išsiskyrė: A. Jurka – 22 ir V. Petryla – 13 taškų.

Vasario 19 dieną, sekmadienį vyko trys rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimai. “Žiūko įmonė“ „5 Ozior”, ir “Kiementas” iškovojo pergales. Pirmajame susitikime į aikštelę išbėgo „Žiūko įmonė“ ir „Atsipūtę“. Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodė „Žiūko įmonės“ krepšininkai.“ Po dviejų kėlinių 37 – 20 jie buvo priekyje. Po pertraukos trečiajame kėlinyje puikiai sužaidę „ Atsipūtę“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsiligino ir rezultatas tavo lygus. Nugalėtoją lėmė paskutinės kėlinio minutės, kuriose geriau sukovojo „Žiūko įmonės“ krepšininkai šventė pergalę 70 – 69. Nugalėtojų gretose išsiskyrė J. Narušis – 20 ir E. Liutkevičius – 16. “Atsipūtusių“ gretose nesulaikomi buvo M. Juočepys – 25 ir D. Michnevičius – 20 taškų.
Antrose rungtynėse netikėtai „Dubingiai“ pralaimėjo „5 Ozior“ krepšininkams. Puikiai pradėję rungtynės „ 5 Ozior” krepšininkai susikrovė solidžią taškų persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46 – 28. Trečiajame rungtynių kėlinyje pademonstravę puikią gynybą ir gerą puolimą „Dubingiai“ sugebėjo rezultatą išliginti. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 55 – 55. Ketvirtajame kėlinyje „5 Ozior“ sugebėjo susigražinti iniciatyva ir šventė pergalė rezultatu 77 – 69. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: A. Juočepys – 24, S. Kildišius – 21. “Dubingių“ gretose: D. Kaminskas – 23 ir R. Sinkevičius – 23 taškai.
Trečiose rungtynėse puikiai žaidęs „Kiementas“ iškovojo trečiąją pergalę jie įveikė „VVM“. Rungtynės prasidėjo atkakliai, nei viena komanda neleido varžovams susikrauti didesnės taškų persvaros. Toks rungtynių scenarijus vyko iki ketvirto kėlinio atros pusės. Ketvirto kėlinio antroje pusėje „Kiementas“ spurtavo susikrovė dešimties taškų persvarą ir šventė pergalė rezultatu 86 – 76. “Kiemento” gretose nesulaikomi buvo: Š. Putna – 26 ir A. Putna – 12 taškų. „VVM“ gretose: T. Vyšniauskas – 23 ir M. Kraujelis – 15 taškų. Foto

Vasario 10 – 12 dienomis vyko keturi rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimai. Penktadieni „Kiemas“ įveikė „Banginius“ 82 – 74. Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo lygus. Antrajame kėlinyje geriau žaidė „ Kiemas“. Po dviejų kėlininių rezultatas buvo 45 – 39 laiminėjo “Kiemas’. Trečiąjį rungtynių kėlinyje puikiai sužaidė “Banginiai” sugebėjo persverti rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje užvirė tikra kova, komandos kovėsi taškas į tašką. Geriau sužaidė rungtynių pabaigą “Kiemas” įsirašė antra pergalę. “Kiemo“ gretose nesulaikomi buvo A. Vasaravičius – 31 ir tolimais metimais stebinęs savo varžovus Š. Bražėnas – 22 taškai. „Banginių“ gretose: E. Jakovlevas – 27 taškai.
Sekmadienį vyko tris susitikimai. Pirmame susitikime „Suginčiai“ iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Ariną“. Pirmąjį rungtynių kėlinį „Arinui“ niekaip nepavyko pralaužti „Suginčių“ gynybos. Puikiai gynėsi sugintiškiai leido varžovams įmesti tik du taškus, patys pelnydami penkiolika. Antrajame ir trečiajame kėlinyje geriau žaidė „Arinas“. Jie sugebėjo perimti iniciatyvą ir įsiveržė į priekį. Po trijų 43 – 45 priekyje buvo ”Arinas”. Ketvirtajame kėlinyje „Suginčiai“ sugebėjo atsitiesti ir nugalėjo rezultatu 64 – 55. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: D. Peteraitis – 23 ir M. Marcinkevičius – 20 taškų. „Arino“ gretose: D. Aidietis – 22 taškai. Antrose rungtynėse susitiko: „Kiementas“ ir „Atsipūtę“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko įtempta kova. Nei viena komanda neleido varžovams susikrauti didesnės persvaros. Po dviejų kelinių minimalia persvarą pirmavo „Kiementas“. Trečiąjį rungtynių kėlinyje puikiai sužaidė „Atsipūtusių“ komandos žaidėjas M. Juočepys, truktelėdamas komandą į priekį. Po trijų 59 – 52 pirmavo „Atsipūtę“. Ketvirtajame kėlinyje po „Kiemento“ krepšininko J. Sakalausko tolimo, tritaškio mėtimo rezultatas tapo lygus. Aikštelėje užvirė tikra kova, rungtynės vyko taškas į tašką. Minimalia persvarą, rezultatu 76 – 75 nugalėjo „Kiementas“. Nugalėtojų gretose: A. Putna – 22 ir J. Sakalauskas – 15 taškų. „Atsipūtusių“ gretose išsiskyrė: A. Leščinskas – 24 ir M. Juočepys – 23 taškai.
Trečiose rungtynėse antrąją pergalę iškovojo „Žiuko įmonės“ komandą, jie įveikė „Žynį“. Šį kartą „Žynio“ krepšininkai žaidė be komandos lyderio N. Vaikšnoro. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi lygiai 15 – 15. Antrajame kėlinyje „Žiuko įmonės“ krepšininkai susikrovė dievinių taškų persvarą. Po ilgos pertraukos trečiajame rungtynių kėlinyje sugebėjo persvarą išlaikyti, o ketvirtajame dar padidinę nesunkiai nugalėjo 77 – 61. Nugalėtojų gretose: N. Narušis ir A. Juočepis po – 20 taškų. „Žynio“ gretose: A. Jankauskas – 21 ir R. Puodžiukas – 20 taškų.

Vasario 3 – 5 dienomis, vyko penkerios rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Penktadieni susitiko „Ritauga“ – „Žiūko įmonė“. Pirmajame kėlinyje geriau atrodė „Ritaugos“ krepšininkai. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėme „Žiūko įmonė“. Po dvejų kėlinių rezultatas buvo 48 – 51. Trečiajame ir ketvirtajame rungtynių kėlinyje dar padidinę varžybų tempą nuo varžovų atitruko „Žiuko įmonės“ krepšininkai šventė pergalė 97 – 82. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo A. Žiukas – 28, J. Narušis pridėjo – 18 taškų. „Ritaugos“ gretose: K. Baltuška – 19, Š. Veteikis – 16 taškų.
Šeštadienį susitiko: „BWS“ – „Molėtų kuopa“. Nuo pat rungtynių pradžios „BWS“ išsiveržė į priekį, susikrovė dešimties taškų persvarą. Po dvejų kėlinių jau 18 taškų pirmavo „BWS“. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje susikrautą persvarą išlaikė ir nesunkiai nugalėjo rezultatu 84 – 65. Nugalėtojų gretose išsiskyrė M. Pranskūnas – 19 taškų. „Molėtų kuopos“ gretose 35 taškus pelnė: R. Biskrickas, M. Paulavičius pridėjo 15.
Sekmadienį buvo sužaistos trys rungtynės. Po pergalės iškovojo: „Kiementas“, „Bekupė“ ir „BWS“. Pirmose vakaro rungtynėse susitiko „Kiementas“ – „Žynys“. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir lygiai. Pirmasis rungtynių kėlinys varžybų favorito neparodė. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Antrajame rungtynių kėlinyje „Kiementas“ leido varžovams įmesti tik septynis taškus, patys įmesdami aštuoniolika. Trečiajame kėlinyje „Kiemento“ krepšininkai susikrautą persvarą išlaikė. Ketvirtajame kėlinyje susikrauta persvarą padidino ir nesunkiai nugalėjo. Nugalėtojo gretose išsiskyrė; Š. Putna – 23 ir E. Čaikauskas – 12 taškų. „Žynio“ gretose: N. Vaikšnoras – 28, R. Puodžiukas – 14 taškų. Antrose rungtynėse „Bekupė“ nesunkiai nugalėjo „5 Ozior“ krepšininkus. „Bekupė“ nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį. Kiekviename kėlinyje nugalėdami savo varžovus nesunkiai nugalėjo, rezultatu 75 – 54. Nugalėtojų gretose: D. Maišelis – 18, V. Beneš – 13 taškų. „5 Ozior“ gretose: A. juočepys – 23 taškai. Trečiose rungtynėse susitiko: „Arinas“ ir „BWS“ . rungtynes geriau pradėjo „BWS“ išsiveržė į priekį. Pirmoje rungtynių pusėje susikrovė nemažą taškų pranašumą. Po dvejų kėlinių 45 – 28 „BWS“ priekyje. Trečiajame kėlinyje padėtį aikštelėje sušvelnino „Arino“ krepšininkai, tačiau po trijų vis dar pirmavo „BWS“. Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi „Arino“ žaidėjas D. Aidietis pataikęs trys tolimus metimus ir „BWS“ persvarą buvo ištirpusi iki vieno taiklaus metimo. „BWS“ nepasidavė ir nugalėjo „Ariną“ rezultatu: 68 – 63. Prie pergalės prisidėjo: R. Vitkevičius – 21 ir M. Bareišis – 21 tašku. ”Arinos” gretose: D. Aidietis – 27 ir A. Mateika – 15 taškų.
Primename, kad sekantis rajono vyro krepšinio pirmenybių susitikimai vyks penktadieni vasario 10 dieną 20:00 val. „Banginiai“ – „Kiemas“. Sekmadienį vasario 12 dieną 14:00 val. „Arinas“ – „Suginčiai“, 15:30 val.”Kiementas” – “Atsipūtę“, 17:00 val. “Žiūko įmonė“ – „Žynys“.

Sausio 27-29 dienomis įvyko penki Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimai. Pirmasis vyko penktadieni. Jame susitiko „Sporto centras“ ir „Bekupė“. Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo „Sporto centras“. Po pirmo kėlinio nežymiai pirmavo, rezultatu 16 – 14. Antrajame kėlinyje geriau atrodė „Bekupė“. Po dvejų kėlinių rezultatas buvo 32 -25 ‘Bekupė” priekyje. Po pertraukos „Sporto centras“ perėmė iniciatyva ir nesunkiai nugalėjo, rezultatu 81 – 61. “Sporto centro” gretose išsiskyrė: R. Šilinskas ir G. Petkevičius po 18 taškų. „Bekupės“ gretose: D. Maišelis – 18, R. Mečkauskas – 13.
Šeštadienį vyko vienos rungtynės. Jose susitiko „Banginiai“ ir „Molėtų kuopą“. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržė „Molėtų kuopos“ krepšininkai. Visas rungtynes diktavę varžybų tempą - nugalėjo. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: R. Bistrickas – 21 ir komandos naujokas M. Paulavičius – 18 taškų. “Banginių” gretose: E. Jakovlevas – 16 taškų.
Sekmadienį įvyko trys susitikimai. „Kiemas“ įveikė „Suginčius“, „Dubingiai“ nugalėjo „Draugus“, „VVM“ iškovojo antrą pergalę įveikdami „Atsipūtusius“. Pirmose rungtynėse tarp „Suginčių“ ir „Kiemo“ kovos buvo daug. Rungtynės vyko atkakliai. Pasibaigus rungtynių laikui rezultatas švieslentėje buvo 62 – 57 nugalėjo „Kiemas“. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo A. Vasaravičius – 27 taškai. „Suginčių“ gretose: P. Sugintas – 24 taškai. Antrose rungtynėse „Dubingiai“ įsirašė pirmąją pergalę įveikdami „Draugus“. „Dubingių“ gretose išsiskyrė: A. Klimas – 14 taškų. „Draugų“ gretose: V. Stankevičius – 24, V. Klimovas – 11 taškų. Trečiose rungtynės taipogi intrigos nebuvo. „“VVM“ nesunkiai nugalėjo „Atsipūtusius“. ‚VVM‘ gretose nesulaikomas buvo: T. Vyšniauskas – 59 ir M. Valkauskas – 25 taškai. “Atsipūtusių” gretose išsiskyrė: D. Michnevičius – 24 ir A. Leščinskas – 22 taškai.

Sausio 22 dieną sekmadienį prasidėjo rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Šiais metais pirmenybėse startuoja dvi lygos. Pirmoje lygoje - septynios komandos: „Dvaras“, „Ritauga“, „Žynys“, „Atsipūtę“, „VVM“, „Kiementas“, „Žiuko įmonė“. Antroje lygoje - vienuolika komandų, du pogrupiai. A. Pogrupis – „Dubingiai“, „Sporto centras“, „5 Ozior“, „Draugai“, „Bekupė“. B. Pogrupis – „Molėtų kuopa“, „BWS“, „Suginčiai“, „Kiemas“, „Arinas“, „Banginiai“.
Pirmose rungtynėse pirmoje lygoje susitiko praeitų metų vicečempionai „VVM“ ir svečių komanda iš Utenos „Ritauga“ Rungtines geriau pradėjo „Ritauga“. Po pirmojo kėlinio pirmavo 26 – 22. Po dvejų kėlinių vis dar minimalia persvarą, rezultatu 44 – 43 laiminėjo “Ritauga”. Trečiajame rungtynių kėlinyje spurvatę „VVM“ krepšininkai susikrovė dešimties taškų persvarą. Ketvirtajame kelyje „Ritaugos“ krepšininkai visai palūžo ir rungtynes laimėjo „VVM“. Nugalėtojų gretose 37 taškus pelnės komandos naujokas T. Vyšniauskas, M. Valkauskas pridėjo 26. ”Ritaugos” gretose Ž. Bareikis pelnė 13 taškų. Antrose rungtynėse susitiko antros lygos komandos „5 Ozior“ ir „Draugai“. Nuo pat rungtynių pradžios „5 Ozior“ krepšininkai išsiveržė į priekį. Visas rungtynęs tempą diktavę, nesunkiai nugalėjo rezultatu 94 – 59. Nugalėtojų gretose: A. Tručinskas – 29, A. juočepys – 21. “Draugų” komandos gretose išsiskyrė V. Stankevičius – 25 taškai.

Kviečiame komandas registruotis į 2017 m. Molėtų r. vyrų krepšinio pirmenybes. Vardinės paraiškos pateikiamos iki 2017 m. sausio 13 d. dienos 13 val., Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui adresu Ąžuolų g. 10, Molėtai, el. paštu: sportas@moletai.lt (pasiteirauti galima tel. 8-383-51479). Komandų vadovų pasitarimas Molėtų kūno kultūros ir sporto centre dėl turnyro eigos vyks sausio 13 dieną (penktadienį) 15.30 val. Kviečia aktyviai dalyvauti pasitarime ir bendrų sprendimų dėka pasistengti, kad varžybos būtų patrauklios ir įdomios visoms komandoms!