Nuostatai,  Susitikimų grafikas, rezultatų lentelės, paraiška

Balandžio 14 dieną Molėtų sporto centro salėje vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių I lygos finalai. Mažajame finale, dėl trečios vietos susitiko: „Žiuko įmonė“ – „Dvaras“. Rungtynes geriau pradėjo dvariškiai pirmąjį rungtynių kėlinį pirmavo. Antrajame kėlinyje geriau žaidė „Žiuko įmonės“ krepšininkai. Po dvejų kėlinių 40 – 35. Trečiasis rungtynių kėlinyje sustygavę savo žaidimą dvariškiai įsiveržė į priekį. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 59 – 53 „Dvaras“ pirmavo. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje vyko atkali kovo, tačiau susikrauta persvarą dvariškiai išsaugojo ir nugalėjo rezultatu 76 – 66. “Žiuko įmonės” gretose išsiskyrė Karolis Vaicekauskas – 15 taškų, kuris tai pat buvo pripažintas naudingiausių „Žiuko įmonės“ komandos turnyro žaidėju. „Dvaro“ gretose Nedas Petniūnas – 19 taškų, jis pat buvo pripažintas naudingiausių „Dvaro“ komandos turnyro žaidėju.
Didžiajame finale dėl pirmosios vietos vyko ne ką prastesnė kova. „Virgio vairavimo mokyklos“ komanda kovėsi su „Molėtų kuopas“ krepšininkais. Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygiai. Komandos kovėsi taškas į tašką. Pirmoje kėlinio antroje puse „VVM“ sugebėjo susikrauti septynių taškų pranašumą. Po pirmo kėlinio 24 – 17. Antrajame rungtynių kėlinyje “Molėtų kuopos” krepšininkai atsitiesė, sugebėjo rezultatą sulyginti. Po dviejų kėlinių, lygybė 39 – 39. Trečiajame rungtynių kėlinyje komandos neleido varžovams susikrauti didesnės persvaros. Po trijų kėlinių minimalią persvara 60 – 59 pirmavo „VVM“. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje aikštelėje situacija nesikeiti komandos kovėsi taškas į tašką. Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje „Molėtų kuopos“ krepšininkai pradėjo trukti jėgų, tuo pasinaudoję „VVM“ surengė keletą greitų kontoraatakų. Rezultatu 95 – 86 “VVM” iškovojo nugalėtojų taurę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Tautvydas Vyšniauskas – 35 taškai, kuris tai pat buvo pripažintas naudingiausių „Virgio vairavimo mokyklos“ turnyro žaidėjų. „Molėtų kuopos“ gretose M. Valkauskas – 26 taškai, M. Žala – 25, kuris tai pat buvo pripažintas naudingiausių „Molėtų kuopos“ komandos turnyro žaidėjų. Molėtų sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas komandai nugalėtojai įteikė sporto centro įsteigtus prizus. Molėtų sporto centras dėkoja visiems prisidėjusiems prie šio turnyro vykdymo. Foto

Balandžio 6 dieną, Molėtų sporto centro salėje vyko rajono vyrų krepšinio pirmenybių II – lygos finalai. Mažajame finale susitiko „Kiemas“ – „5Ozer“. Pirmojoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova. Tiek viena, tiek kita komanda neleido varžovams susikrauti dviženklės taškų persvaros. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus: 35 – 35. Galingai trečiąjį rungtynių kėlinį sužaidę „Kiemo“ krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje susikrauta persvarą išsaugojo ir nesunkiai nugalėjo. Nugalėtoje gretose išsiskyrė: Marius Bareišis – 24 taškai ir Andrius Vasaravičius – 20 taškų, kuris buvo pripažintas naudingiausias „Kiemo“ komandos turnyro žaidėjas.„5Ozer“ gretose Simonas Kildišius – 12 taškų. ‚5Ozer“ gretose naudingiausias turnyro žaidėjas buvo pripažintas – Paulius Malinauskas.
Dėl I – vietos susitiko „Banginiai: ir ‚BWS“. Šios rungtynės buvo permainingos ir emocingos. Pirmajame rungtynių kėlinyje kovo vyko taškas į tašką. Antrąjį geriau sužaidę „Banginiai“, susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Trečiajame rungtynių kėlinyje situacija apsivertė. „BWS“ demonstravo puikia gynyba leido varžovams įmesti tik 5 taškus, patys pelnydami 22. Ketvirtasis rungtynių kėlinys prasidėjo nervingai ir atkakliai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis kelinio minutėmis. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą ‚BWS“ krepšininkai iškovojo čempionų taurę. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Vidas Braziulis pelnęs 45 taškus, kuris buvo išrinktas naudingiausiu „BWS“ komandos turnyro žaidėju. .Banginių“ gretose išsiskyrė: Ignas Keras – 28 taškai, kuris tai pat buvo išrinktas naudingiausių „Banginių“ komandos turnyro žaidėjų Komandos prizininkės buvo apdovanotos sporto centro įsteigtais prizais.

Kovo 9 – 11 dienomis rajono vyrų krepšinio pirmenybėse įvyko treji susitikimai. Kovo 9 dieną, penktadieni susitiko pirmos lygos komandos: „Molėtų kuopa“ ir „Dvaras“. Rungtynės prasidėjo kovingai. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi lygiosios. Antrąją geriau žaidė „Dvaro“ krepšininkai ir po dvejų kėlinių rezultatas buvo 44 – 38. Trečiajame rungtynių kėlinyje geriau sužaidė „Molėtų kuopos“ krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 59 – 59. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje sprendėsi rungtynių nugalėtojas. Puikiai sužaidę ketvirto kėlinio antrąją puse „Molėtų kuopos“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę. „Dvaro“ gretose išsiskyrė: Nedas Petniūnas – 23 taškai. Nugalėtojų gretose: Martynas Žala – 32 taškai.
Kovo 11 tąją, sekmadieni įvyko dvejos rajono vyrų krepšinio pirmenybių rungtynės. Pirmose rungtynėse „VVM‘ iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų. Virgio vairavimo mokyklos auklėtiniai įveikė „Žyny“. Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi „VVM“ krepšininkams. Po Dvejų kelinių rezultatas buvo 43 – 32. Antroje rungtynių pusėje situacija aikštelėje nesikeitė. Nesunkiai pergalę iškovojo „VVM“. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo: Tautvydas Vyšniauskas – 44 taškai. „Žynio“ gretose: Nojus Vaikšnoras – 25 taškai. Antrose rungtynėse kovėsi II – lygos komandos. „BWS“ iškovojo užtikrintą pergalę nugalėdami „Bekupė“. Puikiai rungtynes pradėjo Ruslano Kozlovskio vadovaujama „BWS“ komanda. Pirmojoje rungtynių pusėje demonstravę kietą gynyba ir gerą puolimą susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje dar padidinę savo pranašumą iškovojo pergalę, rezultatu 103 – 72. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Vidas Braziulis pelnęs 54 taškus. „Bekupės” gretose išsiskyrė Marius Maišelis – 23 taškai.
Primename, kad sekantis rajono vyro krepšinio pirmenybių susitikimai vyks kovo 16 dieną, penktadieni 18:30 susitinka “Bekupė” – “Arinas“. Kovo 17 dieną 18:00 val. Susitinka “Sporto centras” – “Kiemas”. Kovo 18 dieną, sekmadieni 15:30 val. susitinka „BWS“ - „5Ozer“, 17:00 val. „VVM“ – „Dvaras“. Foto

Kovo 2 – 4 dienomis rajono vyrų krepšinio pirmenybėse įvyko ketveri susitikimai. Penktadieni susitiko pirmos lygos komandos: „Molėtų kuopa“ ir „Žynys“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova. Po dvejų kėlinių, rezultatu 47 – 43 pirmavo „Molėtų kuopa“. Trečiajame rungtynių kėlinyje demonstravę puikų puolimą „Molėtų kuopos“ krepšininkai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalus. Rezultatu 110 – 74 trečiąją pergalę iškovojo „Molėtų kuopos“ krepšininkai. „Žynių“ tai buvo antrasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų. Nugalėtojų gretose: Mindaugas Kildišius – 28 taškai. “Žynio” gretose: Nojus Vaikšnoras ir Tautvydas Jurgilas po 19 taškų.
Kovo 4 dieną, sekmadieni įvyko treji susitikimai. Atkakliausia kovo vyko tarp “VVM” ir “Atsipūtusių”. Puikiai rungtynes pradėjo „Atsipūtę“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo. Po dvejų kėlinių rezultatas buvo 53 – 36, pirmavo „Atsipūtę“. Trečiajame rungtynių kėlinyje „VVM“ rezultatą sušvelnino. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje atsipūtusių puolimas pradėjo strigti, tuo pasinaudojo „VVM“ sugebėjo rezultatą išlyginti. Rungtynių nugalėtoje sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Fortūną šypsojosi „Virgio vairavimo mokyklos komandai. Tolima metimą su sirena pataikęs Dovydas Prušinskas padėjo „VVM“ iškovoti trečiąją pergalę. „VVM“ turi tris pergales ir nepatyrę nei vieno pralaimėjimo. Atsipūtusiems tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų. Nugalėtoju gretose nesulaikomas buvo Tomas Markevičius – 32 taškai. „Atsipūtusių“ gretose: Arturas Leščinskas - 31 taškas. Kitose to vakaro rungtynės kovėsi antros lygos komandos. „Banginiai“ rezultatu 74 – 59 įveikė „5Ozer“ krepšininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek galimų. 5Ozer“ krepšininkams tai buvo antrasis pralaimėjimas. Nugalėtojų gretose: Ignas Keras – 20 taškų. „5Ozer“ gretose išsiskyrė Arnoldas Andrikonis – 17 taškų. Trečiose to vakaro rungtynėse „BWS“ iškovojo pergalę. Rezultatu 106 – 82 įveikė “Kiemą” Nugalėtoju gretose nesulaikomas buvo Vidas Braziulis pelnęs net – 57 taškus. „Kiemo“ gretose“ Andrius Vasaravičius – 35 taškai. Kiemui tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų. ‚BWS“ turi dvi pergales ir vieną pralaimėjimą.
Primename, kad sekantis rajono vyrų krepšinio susitikimai vyks penktadienį, Kovo 9 diena 18:30 val. „Molėtų kuopa“ – „Dvaras“. Sekmadieni, Kovo 11 diena 16:00 val. “VVM” – “Žynys“. 17:30 val. „BWS“ - „Bekupė“.

Vasario 16 – 18 dienomis Molėtų rajono krepšinio pirmenybėse vyko penki susitikimai. Vasario 16 dieną „Arinas“ iškovojo antrąją pergalę įveikdami „ 5Ozer“ krepšininkus. Rungtynės buvo permainingos. Pirmasis rungtynių kėlinys pasibaigė lygiosiomis. Antrajame rungtynių kėlinyje puikiai sužaidė „5Ozer“ komandos krepšininkas A. Tručinskas pelnęs 15 taškų ir po dviejų kėlinių 43 – 31 “5Ozer” pirmavo. Trečiajame rungtynių kėlinyje aikštelėje vyko arši kova. Ariniečiams pavyko rezultatą sušvelninti. Ketvirtajame kėlinyje “prabilo “Arino” snaiperiai, kurie pataikė net septynis tolimus metimus ir „Arinas“ iškovojo pergalę rezultatu 82 – 79. „Arino“ gretose išsiskyrė broliai A ir D Mateikos kartų pelnę 47 taškus.“5Ozer“ gretose: A. Tručinskas – 21 taškas.
Vasario 17 dieną, šeštadieni įvyko vienerios rungtynės. „Kiementas“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Juos įveikė ‚Molėtų kuopa“. „Kiementas“ pirmus tris kėlinius demonstravo puikų puolimą. Po trijų kėlinių 70 – 55 pirmavo „Kiementas“. Ketvirtajame kėlinyje „Kiemento“ puolimą pradėjo strigti, tuo pasinaudoja „Molėtų kuopos krepšininkai gan netikėtai iškovojo pergalę rezultatu 82 – 76. Nugalėtoje gretose nesulaikomas buvo M. Valkauskas – 28 taškai. „Kiemento“ gretose: A. Putna – 19 taškų.
Vasario 18 dieną, sekmadieni įvyko trejos rungtynės. Vienos gražiausių ir įdomiausių rungtynių vyko tarp praeitų metų finalininkų „VVM“ ir „Žiuko įmonės“ krepšininku. Visas rungtynes vyko atkakli kova . Po dviejų kelinių nežymiai pirmavo „Žiuko įmonė“ Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „VVM“ iškovojo pergalę rezultatu 82 – 74. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo T. Vyšniauskas – 27 taškai. „Žiuko įmonės“ gretose D. Verikas – 22 taškai. Antrose to vakaro rungtynėse „Arinas“ iškovojo trečiąją pergalę įveikdami „BWS“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygi kova. Po dvejų kėlinių 38 – 34 pirmavo “Arinas”. Antroje rungtynių pusėje dar padidinę susikrauta persvarą nesunkiai nugalėjo 84 – 73. „Arino“ gretose nesulaikomas buvo D. Mateika – 30 taškų. „BWS“ gretose: V. Braziulis – 37 taškai. Trečiose rungtynėse „Kiemas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dubingius“. 76 – 51. Nugalėtojų gretose: M. Bareišis – 27 taškai. „Dubingių“ gretose: D. Kaminskas – 38 taškai.
Primename, kad sekantis rajono vyrų krepšinio susitikimai vyks Vasario 23 dieną, penktadieni 20:00 val. “5Ozer” - “Banginiai”. Vasario 25 dieną, sekmadienį 16:00 val. „Kiementas“ – „VVM“, 17:30 val. „Sporto centras“ – „Bekupė“, 19:00 val. „Atsipūtę“ – „Žiuko įmonė“. Foto

Vasario 2 – 4 dienomis, Molėtų sporto centro salėjo vyko keturi rajono vyrų krepšinio pirmenybių susitikimai. Penktadieni varžėsi antros lygos komandos. „Banginiai“ įveikė „Bekupė“ ir iškovojo pirmąją pergalę. Rungtynės buvo atkaklios, kovingos. Nuo pat rungtynių pradžios „Banginiai“ išsiveržė į priekį. Nežymiai visas rungtynes pirmavę iškovojo pergalę. Banginių gretose nesulaikomas buvo Ignas Keras pelnęs net 30 taškų. Bekupės gretose: Romualdas Dainys ir Daumantas Maišelis po – 20 taškų. Kitose to vakaro rungtynėse „5ozer” įveikė “Kiemą”. Rungtynės buvo permainingos. Pirmoje rungtynių pusėje puikų žaidimą demonstravo „Kiemas“ ir po dvejų kėlinių rezultatus buvo 42 – 35. Trečiajame rungtynių kėlinyje „5Ozer“ krepšininkai perėmė iniciatyvą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje buvo lygi kovo. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą pirmąją pergalę iškovojo „5Ozer”. Nugalėtojų gretose A. Tručinskas – 20 taškų. „Kiemo“ gretose A. Vasaravičius – 27 taškai.
Sekmadieni vyko dveji pirmos lygos susitikimai. Rungtynės buvo skirtingos. Pirmoje „Dvaras“ susitiko su „Kiementu“ Rungtynės buvo atkaklios. Tiek viena, tiek kita komanda demonstravo puikų krepšinį. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje užvirė atkakli kovą ir pagrindinio rungtinio laiko komandos nepakako. Po keturiasdešimt minučių kovos rezultatas švieslentėje buvo 63 – 63. Pratesime rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėje kėlinio sekundėje. Metimą su sirena pateikė „Dvaro“ komandos krepšininkas Nedas Petniūnas. „ Dvaras“ iškovojo antrąją pergalę. Nugalėtoju gretose: N. Petniūnas – 26 taškai. “Kiemento” gretose: J. Sakalauskas – 21 taškas. Antrose rungtynėse „Žiuko įmonė“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Molėtų kuopa“. Kuopos krepšininkai tik pirmoje rungtynių pusėje kovėsi kaip lygus su lygiais. Antroje rungtynių pusėje „Žiuko įmonės“ krepšininkai padidinę rungtynių tempą nesunkiai nugalėjo, rezultatu 87 – 60. Nugalėtojų gretose D. Verikas ir J. Narušis po 16 taškų. „Molėtų kuopos“ gretose M. Žala – 13 taškų.
Primename, kad sekantis rajono vyro krepšinio pirmenybių susitikimai vyks vasario 2 dieną, penktadieni 20:00 val. “Kiemas” – “Banginiai”. Vasario 3 dieną, šeštadieni 18:30 val. “Sporto centras” – “BWS”. Vasario 4 dieną, sekmadieni 14:00 val. “5ozer” – “Bekupė, 15:30 val. “Žynys” – “Dvaras”, 17:00 val. “Atsipūtę” – “Molėtų kuopa”

Kviečiame komandas registruotis į 2018 m. Molėtų r. vyrų krepšinio pirmenybes. Vardinės paraiškos pateikiamos iki 2018 m. sausio 18 d. dienos 13 val., Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centrui adresu Ąžuolų g. 10, Molėtai, el. paštu: sportas@moletai.lt (pasiteirauti galima tel. 8-383-51479). Komandų vadovų pasitarimas Molėtų kūno kultūros ir sporto centre dėl turnyro eigos vyks sausio 19 dieną (penktadienį) 15.30 val. Kviečia aktyviai dalyvauti pasitarime ir bendrų sprendimų dėka pasistengti, kad varžybos būtų patrauklios ir įdomios visoms komandoms !

Sausio 26-28 dienomis, Molėtų sporto centro salėje prasidėjo Molėtų rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Jose dalyvauja penkiolika komandų. Pirmoje lygoje varžosi septynios komandos: „Virgio vairavimo mokykla“, „Žiuko įmonė“, “Kiementas‘, „Atsipūtę“, „Žynys“, „Dvaras“ „Molėtų kuopa“. Antroje lygoje dalyvauja aštuonios komandos: „Sporto centras“ „BWS“, „Bekupe“, „Kiemas“, „5Ozer“, „Banginiai“, „Dubingiai‘, „Arinas“. Pirmuosiuose etapuose komandos varžysis rato sistema.
Pirmose rungtynėse susitiko praeitų metų antros lygos nugalėtojai: „Sporto centras“ ir „Arinas‘. Rungtynės buvo atkaklios, kovingos. Pirmojoje rungtynių pusėja „Arino“ krepšininkai susikrovė septinių taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje situacija nesikeiti, tačiau sporto centro auklėtiniai kovėsi, nepasidavė. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Sporto centro“ auklėtiniams pavyko rezultatą sulyginti, tačiau ariniečiai nepasidavė, pelnė keletą taškų be atsako. Rezultatų 77 – 67 šventė pergalė. Šiose rungtynės nesulaikomas buvo „Sporto centro“ žaidėjas Marius Gurskas – 27 taškai. „Arino“ gretose: Arnoldas Mateika – 22 taškai.
Sekmadieni įvyko du susitikimai. Pirmajame susitiko I – lygos komandos. „Dvaras“ ir „Atsipūtę“. Kova vyko tik pirmajame rungtynių kėlinyje, kuri rezultatų 21 – 16 laimėjo „Dvaras“. Sekančiuose keliniuose dvariškiai tik didinę savo pervarą nesunkiai nugalėjo, rezultatu 69 – 50. „Dvaro“ gretose išsiskyrė: Nedas Petniūnas – 18 taškų. „Atsipūtusių“ gretose: D. Michnevičius – 13 taškų. Antrajame sekmadienio dienos susitikime „Dubingiai“ įveikė „BWS“. Rungtynės buvo nerezultatyvios, tačiau atkaklios. Pirmąjį rungtynių kėlinį 12 – 10 laimėjo „BWS“ Antrajame rungtynių kėlinyje aikštėje vyko atkakli, lygi kova ir po dvejų kėlinių rezultatas buvo 28 – 28. Trečiąjį rungtynių kėlinį geriau sužaidė „BWS“ sugebėjo susikrauti septinių taškų pranašumą. Ketvirtajame rungtynių dubingiškiai sustiprinę savo gynybą, leido varžovams įmesti tik šešis taškus, patys įmesdami septyniolika. Rezultatu 58 – 53 „Dubingiai“ įsirašė pirmąją pergalę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė broliai P. ir D Kaminskai kartu pelnė – 28 taškus. „BWS“ gretose Mindaugas Černiauskas – 24 taškai.
Primename, kad sekantis rajono vyro krepšinio pirmenybių susitikimai vyks vasario 2 dieną, penktadieni 18:30 val. „Kiemas“ – 5Ozer” , 20:00 val. “Bekupė” – “Banginiai”. Vasario 4 dieną, sekmadienį 16:30 val. „Kiementas“ – „Dvaras“, 18:00 val. „Žiuko įmonė“ – „Molėtų kuopa“.