2009 m.  vyrų krepšinio rajono pirmenybių rezultatai

                                            Pirma lyga

Eil. Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

Įmesta/praleista

    

Vieta

Taškai

1

Hronas

 

 67 : 83

1

 93:64

    2

 83:92

    1

 81:71

    2

 86:67

    2

 95:73

    2

505/450

1,12

3

 10

2

Melinga

 83 : 67

2

 

 80:65

    2

 53:69

    1

 112:58

    2

 65:74

    1

 66:64

     2

459/397

1,15

2

 10

3

Sporto centras

 64:93

    1

 65:80

    1

 

 81:85

    1

 114:72

    2

73:66

    2

84:65

2

481/461

1,04

4

 9

4

Savanoris

 92:83

    2

 69:53

    2

 85:81

    2

 

107:54

     2

 93: 83

2

 76:73

    2

522/427

1,22

1

 12

5

Širvintos

 71:81

    1

 58:112

    1

 72:114

    1

54:107

     1

 

 

 65:90

    1

 65:81

    1

385/585

0,66

7

 6

6

Molėtai

 67:86

    1 

 74:65

    2

66:73

      1

 83 : 93

1

 90:65

    2

 

 91:95

    1

471/477

0,99

 

6

 8

7

VVM

 73:95

    1

 64:66

     1

 65 : 84

1

 73:76

    1

 81:65

    2

 95:91

    2

 

451/477

0,95

5

 8

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

                                                    

 

   Antra lyga

   A pogrupis

Eil. Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

Įmesta/praleista

     Santykis

Vieta

Taškai

1

Atsipūtę

 

 71:58

     2

 63:80

    1

 79:76 

    2

83:58

    2

296/272

   1,08

1

 7

2

Bijutiškis

 58:71

    1

 

 81:77

    2

 84:60

    2

 67:52

    2

290/260

   1,11

2

 7

3

Kiementas

 80:63

    2

 77:83

    1

 

 56:59

     1

 87:49

    2

300/254

   1,18

3

 6

4

Toliejai

 76:79

    1

 60:84

    1

59:56

    2

 

 54:62

    1

249/281

    0,89

4

 5

5

Dubingiai

 58:83

    1

 52:67

     1

 49:87

    1

 62:54

    2

 

 

221/291

    0,76 

5

 5

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

   B pogrupis

  

Eil. Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

Įmesta/praleista

    Santykis

Vieta

Taškai

1

BC statyba

 

83:76

2

 92:77

    2

 69:70

    1

 73:58

    2

317/281

   1,13

1

 7

2

Grizliai

 76:83

1

 

 60:59

    2

 80:62

    2

 80:70

    2

296/274

    1,08

2

 7

3

Žaugėdai

 77:92

    1

 59:60

    1

 

 59:44

    2

 80:43

    2

275/239

   1,15

3

 6

4

Virusas

 70:69

    2

 62:80

    1

 44:59

    1

 

 81:72

    2

257/280

    0,92

4

 6

5

Kiemas

 58:73

    1

 70:80

     1

 43:80

    1

 72:81

    1

 

 

243/314

    0,77   

5

 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   C pogrupis

Eil. Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

Įmesta/praleista

   Santykis

Vieta

Taškai

1

Inturkė

 

 96:51

    2

 85:52

    2

 95:76

    2

 91:78

367/257

   1,43

1

 6

2

Dvaras

 51:96

     1

 

 49:47

    2

 103:87

    2

69:71

    1

272/301

    0,9

2

 6

3

Joniškio velniai

 52:85

    1

 47:49

    1

 

 47:93

    1

 53:65

    1

199/292

   0,68

5

 4

4

Infera

 76:95

    1

 87:103

    1

 93:47

    2

 

 65:53

    2

321/298

   1,08

3

 6

5

Gristeitiškis

 78:91

71:69

     2

 65:53

    2

 53:65

    1

 

 

267/278

   0,96  

4

 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       2009 m. rajono krepšinio pirmenybių tvarkaraštis

Komandų  klasifikacija dėl pogrupio 2-4 vietų išaiškinimo:

 

Kadangi trys komandos surinko po vienodą kiekį taškų, skaičiuojame trijų komandų

tarpusavio susitikimų taškus ir tarpusavio susitikimų įmestų/praleistų taškų santykį:

Eil. Nr.

Komanda

2

4

5

Santykis

Taškai

Vieta

2

Dvaras

 

 103:87

    2

69:71

    1

172/158

    1,09

 3

     2

4

Infera

 87:103

    1

 

 65:53

    2

152/156

    0,97

 3

     3

5

Girsteitiškis

71:69

     2

 53:65

    1

 

 

124/134

    0,93

 3

      4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           2  LYGOS  Komandų reitingavimas:

                 KOMANDA         TAŠKAI     SANTYKIS

1.     D1    INTURKĖ                   8 t.        

2.     D2    BC STATYBA            7 t.            1,13

3.     D3    ATSIPŪTĘ                  7 t.            1,09

4.     D4    BIJUTIŠKIS                7 t.            1,12

5.     E1    GRIZLIAI                    7 t.            1,08

6.     E2    DVARAS                     6 t.             0,90

7.     E3    KIEMENTAS              6 t.            1,18

8.     E4    ŽAUGĖDAI                 6 t             1,15

9.            INFERA                         6 t.            1,08

 

          Antrajame etape susitinka:

1       D1 – E 4                    INTURKĖ  -  ŽAUGĖDAI

2       D2 – E 3          BC STATYBA  -  KIEMENTAS              

3       D3 – E 2                ATSIPŪTĘ  -  DVARAS

4       D4 – E 1             BIJUTIŠKIS  -  GRIZLIAI

 

 2009 03 22 D.  SEKMADIENĮ 17oo val.  ŽAIDŽIA:  ATSIPŪTĘ – DVARAS (D3-E2)

                            MOLĖTŲ RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS

                                             2009 M. VYRŲ KREPŠINIO PIRMENYBĖS

 

                                      PROGRAMA - NUOSTATAI

 

1. TIKSLAS UŽDAVINIAI

-   plėtoti kūno kultūros ir sporto masiškumą rajono gyventojų tarpe;

- populiarinti krepšinio žaidimą, kelti komandų meistriškumą ir išaiškinti pajėgiausius žaidėjus ir komandas.

 

2. VADOVAVIMAS

Varžybas vykdo Molėtų sporto centro sudaryta teisėjų kolegija.

 

3. DALYVIAI

Leidžiama dalyvauti visoms rajono vyrų komandoms, laiku  pateikusioms vardines paraiškas su gydytojo leidimais sportuoti. Komandos sudėtis rungtynėms 12 žaidėjų. Sportininkams leidžiama dalyvauti tik tos komandos paraiškoje, kurioje yra įrašyti. Leidžiama registruoti 3 nevietinius žaidėjus, rungtynėse gali žaisti tik 2 ir pirmajame etape turi sužaisti bent 50%  rungtynių. Pirmoje lygoje bendru komandų sutarimu leidžiama dalyvauti Širvintų miesto komandai.

 

4. VIETA IR LAIKAS

Varžybos vykdomos sausio - balandžio mėnesiais, Molėtų sporto centro salėse, pagal sudarytą išankstinį rungtynių tvarkaraštį. Esant svarioms priežastims organizatoriai pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.

 

5. VYKDYMO TVARKA

Pirmoje lygoje startuoja :

1.     Hronas

2.     Melinga

3.     Sporto centras

4.     Savanoris

5.     Širvintos

6.     Molėtai

7.     Virgio vairavimo mokykla

 

Pirmas etapas – žaidžiama  vieno rato sistema;                                  

Antras etapas – pusfinaliai : poros 1 - 4 ir 2 – 3;

TREČIAS ETAPAS – FINALAS, pusfinalių nugalėtojai rungtyniauja dėl I vietos, pralaimėtojai – dėl  III vietos.

 

Antroje lygoje startuoja 15 komandų, pagal pajėgumą ir burtų keliu  suskirstytos į 3 grupes:

             A                                                                              B

1.  Atsipūtę                                                       BC Statyba

2.   Bijutiškis                                                     Grizliai

3.   Kiementas                                                   Žaugėdai

4.   Toliejai                                                        Virusas

5.   Dubingiai                                                   Kiemas

                                                                              C

                                                             1. Inturkė

                                                             2. Dvaras

                                                             3. Joniškio velniai

                                                             4. Girsteitiškis

                                                             5. Infera

 

Pirmas etapas – žaidžiama  vieno rato sistema visose grupėse;

Antras etapas -  žaidžia poros :

D1 -  E4;

D2 -  E3;

D3 -  E2;

D4 -  E1,

  D1, D2, D3 – pogrupių A, B, C pogrupių komandos, užėmusios pirmąsias vietas pogrupiuose po pirmojo rato ir reitingavimo būdu pagal geresnį komandos rezultatą sustatytas į eilę.

D4, E1, E2 – analogiškai sureitinguotos pogrupių antrosios komandos.

E3 ir E4  -  geriausios 2 iš trijų pogrupių trečiųjų komandų;

TREČIAS ETAPAS – PUSFINALIS

1. D1 – E 4 ir D3 – E2  porų nugalėtojai;

2. D2 – E3 ir  D4 – E1  porų nugalėtojai

KETVIRTAS ETAPAS –  FINALAS:

 dėl 3 vietos – pusfinalio pralaimėjusios komandos;

 dėl 1 vietos – pusfinalio laimėjusios komandos.

Visos rungtynės žaidžiamos pagal oficialias tarptautines krepšinio taisykles.

Žaidėjai, rungtynių metu gavę diskvalifikacines nuobaudas už nesportišką elgesį, praleidžia sekančias komandos rungtynes.

 

6. FINANSAVIMAS

I  Išlaidas, susijusias su turnyro organizavimu, padengia Molėtų sporto centras, rėmėjai.

 

7. APDOVANOJIMAS

Komandos nugalėtojos ir prizininkės, pirmos ir antrosios lygos, apdovanojamos taurėmis. 1 - 3 vietos komandų nariai - diplomais. Geriausi žaidėjai - atminimo dovanėlėmis.