MOLĖTŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRO 2011 M. BALANDŽIO MĖN.

RENGINIŲ PLANAS

 

Eil. Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Data Laikas

Dalyvauja

Atsakingas

1.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės 2 lygos finalas

Molėtų SA

02

16.00 Dėl 3- 4 v.

18.00 Dėl 1-2 v.

K.Purvys

2.

Molėtų rajono salės futbolo 5x5 varžybos FINALAS

Molėtų SA

03    12.00

Futbolo komandos

A.Čiža    St. Šanteriovas

3.

Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės FINALAS

Visaginas SA

03
 

Krepšinio komandos

V.Valiukas

4.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos

Molėtų SA

05    14.00

Molėtų SC – Kaunas      1996 m.g. merg.

R.Bimbirienė

5.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionato rungtynės

Molėtų SA

05    19.00

„Ežerynas-karys –Plungė

SK „Ežerūnas“  M.Kildišius

6.

Seminaras „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“

Vilnius

07

Papildomo ugdymo pedagogai

R.Bimbirienė

7.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos

Molėtai

08    15.00

Šalčininkai - Molėtų SC 1996 bern..

R.Bimbirienė

8.

Tradicinis bėgimas „Berčiūnai - Panevėžys“

Panevėžys

09

Respublikos bėgikai

G.Keliuotienė

9.

Rajoninės rankinio pirmenybės pusfinalis

Molėtų SA

10

16.00 Molėtukas–Rinktiniai 17.30 Komanda A- Spyglys

St. Šanteriovas

10.

LSFS mokymai „Sporto vadybininkų ir sporto organizacijų vadovų gebėjimų ir kompetencijų tobulinimas“

Utena

13

Treneriai


 

11.

OS Kopija

Bebrusai
 

14

orientacininkai

OS “Klajūnas A.Kraujelis

12.

OS Rajoninės mokinių OF orientavimosi sporto varžybos

Bebrusai

14

Mokyklų OS komandos

OS “Klajūnas A.Kraujelis

13.

2011 m. Lietuvos jaunių rankinio pirmenybių FINALAS

Šiauliai

15-17

Molėtų SC 1994 m .g. vaikinai

R.Bimbirienė

14.

Utenos apskrities 2011 m. moksleivių teniso varžybos

Molėtų SC

16   9.00-18.00

Vaikai 10 m.

A.Šėža

15.

Utenos apskrities 2011 m. moksleivių teniso varžybos

Molėtų SA

17   9.00-15.30

Jaunučiai 12 m.
 

A.Šėža

16.

Rajoninės rankinio pirmenybės finalas

Molėtai SA

17         16

Rankinio komandos
 

St. Šanteriovas

17.

Utenos apskrities 2011 m. moksleivių teniso varžybos

Utena

18

Jaunučiai 14 m.

A.Šėža

18.

Utenos apskrities 2011 m. moksleivių teniso varžybos

Molėtai SA,SC

19   9.00-18.00

Jauniai 16 m.

A. Šėža

19.

Rankinio turnyras „Molėtų pavasaris-2011“

Molėtai

20

1996,1999 m.g. mergaičių komanda

R.Bimbirienė

20.

Seminaras „Turizmo renginių organizatorių mokymas ir atestavimas“

Molėtų PG

19


 

 

21.

Rajoninės mokinių OF stalo teniso ir šaškių varžybos

Molėtų PG

19   9.00

Mokyklų komandos (amžius neribotas)

K.Purvys

22.

Rajoninės mokinių OF krepšinio varžybos

Molėtų PG

20     9.00

Mokyklų komandos 1997 m. g. berniukai

K.Purvys

23.

OS Luknos taurės varžybos

Lukna

25

orientacininkai

OS “Klajūnas A.Kraujelis

24.

Seminaras „Mokyklos veiklos planavimas“

Molėtai

26

Mokyklų vadovai

G.Keliuotienė

25.

Rajoninės mokinių OF kalnų dviračių varžybos

Molėtai

26    12.00

1997 m. g ir jaunesni

K.Purvys

26.

Rajoninės mokinių OF pavasario kroso varžybos

Molėtai

28    10.30

Pagal nuostatus

K.Purvys 

         Renginių planą sudarė  pavaduotoja G. Keliuotienė