MOLĖTŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRO 2011 M. GEGUŽĖS MĖN. RENGINIŲ PLANAS

 

Eil.

Nr.

Renginio pavadinimas

 Vieta

Data

Laikas

Dalyvauja

Atsakingas

1.

Molėtų rajono mokytojų ir švietimo darbuotojų varžybų 1-as turas

Joniškis(Molėtų r.)

05-02

Rajono pedagogai

K.Purvys

2.

2011 m. Lietuvos  kaimo  mokyklų  mokinių OF krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos

Rokiškis

05-02

Alantos gimnazija

V.Šerelis

3.

Rankinio turnyras „Vėjas“

Molėtų    SA

05-05

11.00

Kviestinės 1998 m. g. berniukų komandos

St. Šanteriovas

4.

Rajoninės  mokinių   OF l. atletikos keturkovės  varžybos

Molėtai

 

05-05

11.00

Mokyklų komandos

K.Purvys

5.

Rajoninės mokinių OF šaškių varžybos

Molėtai

05-05

Mokyklų komandos

K.Purvys

6.

2011 m. Lietuvos  mokyklų mokinių   OF tarpzoninės krepšinio varžybos

Molėtų SA, PG

05-06

12.00

Mokyklų komandos

K.Purvys

7.

Molėtų rajono seniūnijų varžybos –tinklinis, šachmatai

Molėtų SA

05-06

Seniūnijų komandos

K.Purvys

 

8.

Doc. A. Vietrino bėgimo taurės varžybos

Kaunas

05-07

Respublikos bėgikai

G.Keliuotienė

9.

Tarptautinis ½   maratono bėgimas

Druskininkai

05-08

Respublikos bėgikai

G. Keliuotienė

10.

Molėtų rajono mokytojų ir švietimo darbuotojų varžybų 2-as turas

Alanta

05-09

Rajono pedagogai

K.Purvys

11.

Rajoninės mokinių OF kalnų dviračių varžybos

Molėtai

05-10

10.00

Mokyklų komandos

K. Purvys

12.

Lengvosios atletikos vaikų, jaunučių, jaunių varžybos Utenos KKSC taurei laimėti

Utena

 

05-11

Respublikos lengvaatlečiai

S.Bimbiris

 

13.

OS Molėtų  čempionatas

Anykščiai

05-12

Klubo ir respublikos orientacininkai

OS „Klajūnas“ A.Kraujelis

14.

Rankinio turnyras „Vėjas“

Molėtų  SA

05-12

12.00

Kviestinės 2000-2001 m. g. mergaičių ir berniukų komandos

Z. Liegienė

15.

Rajoninės mokinių OF l. atletikos varžybos

Molėtai

05-12

Vidurinių mokyklų komandos

K. Purvys

16.

2011 m. Lietuvos  mokyklų  mokinių OF keturkovės  tarpzoninės   varžybos

Pasvalys

05-13

Komanda  nugalėtoja

K. Purvys

17.

Jaunučių  ir vaikų „Aukštaitijos taurė -2011“  III etapas

Pasvalys

 

05-14

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai

S. Bimbiris

 

18.

2011 m. Lietuvos  mokyklų  mokinių OF kalnų  dviračių  finalinės  varžybos

Ignalina

05-14

Komanda nugalėtoja

K.Purvys

19.

2011 m. Lietuvos  mokyklų  mokinių OF sportinės aerobikos  finalinės  varžybos

Kaunas

05-14

Alantos gimnazija

J.Petrauskienė

20.

Rajoninės mokinių l. atletikos  keturkovės varžybos

Molėtai

05-17

Pagrindinių mokyklų komandos

K.Purvys

21.

Molėtų rajono mokytojų ir švietimo darbuotojų varžybų 3-as turas

Molėtai

05-17

Rajono pedagogai

K.Purvys

22.

Rajoninės mokinių OF l. atletikos varžybos

Molėtai

05-19

Pagrindinių mokyklų komandos

K.Purvys

23.

Molėtų rajono seniūnijų varžybos – futbolas

Molėtai

05-20

Seniūnijų komandos

K.Purvys

24.

2011 m. Lietuvos  mokyklų  mokinių OF  teniso  finalinės  varžybos

Ignalina

05-20

Molėtų pagrindinė mokykla

mok.A.Kraujelis

tren. A.Šėža

25.

2011 m. Lietuvos  mokyklų  mokinių OF l. atletikos  finalinės  varžybos

Šiauliai

05-20

Komanda  nugalėtoja

K.Purvys

26.

Lietuvos vaikų pirmenybių zoninės  varžybos

zonose

05-21

Molėtų SC l. atletikos auklėtiniai

S.Bimbiris

27.

2011 m. Lietuvos  mokyklų  mokinių OF šaškių finalinės  varžybos

Kaunas

05-21

Komanda  nugalėtoja

K. Purvys

28.

OS Molėtų  taurės  2011 finalai

Mindūnai

(Molėtų r.)

05-25-26

Klubo ir respublikos orientacininkai

OS „Klajūnas“ A.Kraujelis

29.

 

Sporto festivalis „Sportas  visiems“

 

Palanga

05-27-29

Rajono sportininkai

G.Keliuotienė

30.

2011 m. Utenos apskrities vasaros jaunių 18 m. pirmenybės

Utena

05-30

Molėtų SC teniso grupių auklėtiniai

A.Šėža

31.

2011 m. Utenos apskrities vasaros jaunių 16 m. pirmenybės

Utena

05-31

Molėtų SC teniso grupių auklėtiniai

A.Šėža

     Renginių planą sudarė Pavaduotoja G. Keliuotienė