MOLĖTŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRO 2011 M. KOVO MĖN.

RENGINIŲ PLANAS

Eil.

Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Data

Laikas

Dalyvauja

Atsakingas

1.

Edukacinė išvyka „Žiemos sporto integravimas į ugdymo procesą“

Anykščiai

01

Kūno kultūros mokytojai

R.Kazlauskienė

2.

Rajoninės mokinių OF šaudymo varžybos

Alanta

     02       9.00

Mokyklų komandos

K.Purvys

3.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos

Molėtų SA

   02    15.00

Molėtų SC – Varėnos SM1999 m.g. bern.

St. Šanteriovas

4.

Molėtų rajono salės futbolo 5x5 varžybos

Molėtų PG

02   19.00

Futbolo komandos

A.Čiža

5.

Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės

Visaginas SA

03   19.00

Visaginas - Molėtų SC krepšinio komandos

V.Valiukas

6.

2011 m .Lietuvos mokinių OF mokyklų tarpzoninės rankinio varžybos

Kaunas

03

Kauno „Žiburio“v.m .-Molėtųp.m. merginų komandos

R.Bimbirienė I.Vaicekauskienė

7.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos

Varėna

04

Varėnos SM- Molėtų SC –1999 m.g. bern.

St. Šanteriovas

8.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionato rungtynės

Molėtų SA

04   19.00

„Ežerynas-karys –Šiaulių „Saulė-Aukštabalis“

SK „Ežerūnas“ M.Kildišius

9.
 

2011 m. Mažų Miestelių Krepšinio Lyga  

Molėtų SA

05    16.00

Kiementas - Kupiškio Subačius


 

10.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų

SA

05

18.30 Inturkė- Išjunk šviesą                                   20.00  Melinga -Žaugėdai

K.Purvys

11.

Lietuvos vaikų l. atletikos pirmenybės

Panevėžys
 

05

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai “

S.Bimbiris

12.

Molėtų rajono salės futbolo 5x5 varžybos

Molėtai SC

05   13.00-16.00

Futbolo komandos

A.Čiža

13.

Molėtų rajono vyrų rankinio pirmenybės

Molėtų SC

05    17.00

Jauniai-Rinktiniai

St. Šanteriovas

14.

Rankinio turnyras

Pasvalys

5-6

Molėtų SC 1996 m.g. mergaičių komanda

R.Bimbirienė

15.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

06

14.00 Dvaras - SC               15.30 Atsipūtę-Hronas       17.00 Kiementas -VVM

K.Purvys

16.

Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės

Utena

08   20.00

Utenos policija- Molėtų SC

V.Valiukas

17.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos

Molėtų SA

09   15.00

Molėtų SC – Varėnos SM 1998 m.g. bern.

St. Šanteriovas

18.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

11

15.30 Savanoris - Honas     16.30 Suginčiai- Bijutiškis    19.00 Pavadinimas -Premjera

K.Purvys

19.

Molėtų rajono salės futbolo 5x5 varžybos

Molėtų SC

12  13.00-17.00

Futbolo komandos

A.Čiža

20.

„Oranžinio korto varžybos“

Molėtai

12-13

Molėtų SC teniso grupės auklėtiniai

A.Šėža

21.

2010 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

13

14.00 A2 – B3                       15.30 B2 – A3                      17.00 Dubingiai-Toliejai 

K.Purvys
 

22.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos

Varėna

15
 

Varėnos SM- Molėtų SC –1998 m.g. bern.

St. Šanteriovas

23.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Molėtų SA

16      16.00

Molėtų gimnazija-Švenčionių Z.Žemaičio gimnazija(vaikinai)

A.Gražys V.Valiukas

24.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Panevėžys

17    16.00

Panevėžio Minties g.- Molėtų g.(vaikinai)

V.Valiukas  A.Gražys

25.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Vilnius

17

Vilniaus Žirmūnų gimnazija-Molėtų gimnazija(merginos)

I.Vaicekauskienė K.Knezienė

26.

Molėtų rajono salės futbolo 5x5 varžybos

Molėtų SC

19  13.00-17.00

Futbolo komandos

A.Čiža

27.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

19

17.00 Bijutiškis – Pavadinimas  18.30 Bekupė - Suginčiai

K.Purvys

28.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

20

14.00 A2 - B3 nugalėtoja-B1 -pusfinalis                              15.30 B2-A3 nugalėtoja –A1-pusfinalis

K. Purvys

29.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Molėtų SA

23

Molėtų gimnazija-Ukmergės Smetonos gimnazija(vaikinai)

V.Valiukas A.Gražys

30.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Ignalina

24    16.00

Ignalinos gimnazija - Molėtų gimnazijos(vaikinai)

V.Valiukas A.Gražys

31.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Molėtų SA

24

Molėtų gimnazija- Ukmergės J.Basanavičiaus g.(merginos)

I.Vaicekauskienė K.Knezienė

32.

Molėtų rajono salės futbolo 5x5 varžybos

Molėtų SC

26 15.00-17.00

Futbolo komandos

A.Čiža

33.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

26
 

17.00 Premjera – Bijutiškis 18.30 Suginčiai – Dubingiai  19.00 Pavadinimas - Bekupė

K.Purvys

34.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

27

14.00 Finalas 3 v.                 16.00 Finalas 1v.

K.Purvys

35.

Molėtų r. atviras dziudo turnyras „Alanta-2011“

Alanta

26   12.00

1998 m. g. ir jaunesni moksleiviai

I.Šulskytė I.Turkov

36.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas
 

Molėtų SA

30

Molėtų gimnazija-Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus g.(vaikinai)

A.Gražys V.Valiukas

37.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas III etapas

Rokiškis

30

Rokiškio J.Tūbelio g.-Molėtų gimnazija-(merginos)

I.Vaicekauskienė K.Knezienė

 

Renginių planą sudarė

Pavaduotoja G. Keliuotienė