MOLĖTŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS

2011 m. SAUSIO MĖN. RENGINIŲ PLANAS

 

Eil.

Nr.

Renginio pavadinimas


 

Vieta

Data

Dalyvauja

Atsakingas

1.

Rajoninės mokinių OF krepšinio varžybos

Molėtų

SA

4

9.00

Mokyklų komandos (1991 m.g. ir jaunesni)

K.Purvys

2.

MKL jaunių „B“ krepšinio čempionatas

Vilnius

5

12.00

Vilniaus KM II -Molėtų SC

G .Keliuotienė

3.

Lietuvos RKL 2010/2011 metų čempionatas

Širvintos

8

Širvintų „LSG-ALEKNIŠKIS“ Molėtų „Ežerūnas-Karys“

SK „Ežerūnas“

M. Kildišius

4.

Tradicinis naujametinis bėgimas „Kėdainiai 2011“

Kėdainiai

8

Respublikos bėgikai

G.Keliuotienė

5.

Tarptautinės varžybos „Sprinto diena Panevėžyje“

Panevėžys

8

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai

S.Bimbiris

7.

2011 m. Lietuvos mokinių OF kaimo vietovių mokyklų zoninės kvadrato varžybos

Musninkai

(Širvintų raj.)

8

11.00

Giedraičių ir Joniškio mokyklų komandos (1998-99 m. g.)

J. Ilgevičius

S.Bimbiris

8.

Teniso dvejetų turnyras HODA taurei laimėti

Molėtų SA

Pagrindinė m.

8-9

Respublikos teniso žaidėjai

A.Šėža

9.

XX tradicinis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

Vilnius

9

Respublikos bėgikai

G.Keliuotienė

10.

Lietuvos RKL 2010/2011 metų čempionatas

Elektrėnai

9

Elektrėnų „CENTAURAS“-

Molėtų „Ežerūnas-Karys

SK „Ežerūnas“

M. Kildišius

11.

2010/11 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Šalčininkai

9

Šalčininkų „Sokol“- Molėtai SC

SK Molėtai

S. Šanteriovas

12.

Rajoninės mokinių OF krepšinio varžybos

Molėtų

SA

11

17.00

Mokyklų komandos

(1991 m. g. ir jaunesni)

K. Purvys

13.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių zona

Vilnius

11,13

Molėtų SC 1999 m. g. berniukų komanda

St. Šanteriovas

14.

2010/11 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Vilnius

13

VGTU –SM Tauras- Molėtai SC

SK Molėtai

S. Šanteriovas

15.

Vilniaus miesto atviras čempionatas

Vilnius

13-14

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai

S.Bimbiris

16.

Lietuvos RKL 2010/2011 metų čempionatas

Raseiniai

 

14

18.00

Raseiniai „Rasai“

-Molėtų“ Ežerūnas -karys“

SK „Ežerūnas“

M. Kildišius

17.

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunučių čempionatas

Panevėžys

14-15

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai

S.Bimbiris

18.

2011 m. Lietuvos vaikų rankinio pirmenybių zona

Vilnius

14,15

Molėtų SC 1998 m. g. berniukų komanda

St. Šanteriovas

19.

Bėgimas aplink Želvos ežerą

Suginčiai

15


 

Respublikos bėgikai

SK „Klajūnas“

A.Kraujelis

20.

Lietuvos RKL 2010/2011 metų čempionatas

Molėtų

SA

15

14.00

Molėtų „ Ežerūnas -karys“-Biržų Rinkuškių alus“

SK „Ežerūnas“

M. Kildišius

21.

Atviras jaunučių teniso turnyras

Molėtai

15-16

Teniso grupės auklėtiniai

A.Šėža


 

22.


 

MKL vaikų berniukų „A“ krepšinio čempionatas

„ KARŪNA“

Molėtų

SA

15

 

1997/98 m.g. m. Molėtų SC-

Biržų SM II

V. Valiukas

23.

MKL vaikų berniukų „A“ krepšinio čempionatas „ KARŪNA“

Utena

16

Molėtų SC- Utenos KKSC

1997/98m. g.

V.Valiukas

 

24.

2011 m. Molėtų raj. vyrų krepšinio pirmenybės

Molėtų

SA

16

Pagal atskirą tvarkaraštį

K.Purvys

25.

2010/11 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Molėtų

SA

16

12.00

Molėtų SC- Vilniaus „Bičiuliai“

SK Molėtai

S. Šanteriovas

26. MKL vaikų berniukų „A“ krepšinio čempionatas „ KARŪNA“

Molėtų

SA

18

14.30
 

Molėtų SC- Saulė-Šiauliai

1997/98m. g.

V.Valiukas

27.

Seminaras „Organizmo atsigavimas po fizinių ir psichinių krūvių“

Molėtai

Pradinė m.

20

12.00

Kūno kultūros mokytojai, treneriai

G.Keliuotienė

28.

Lietuvos RKL 2010/2011 metų čempionatas

Panevėžys

21

18.00

Panevėžio „Bangenė AIVERA-Molėtų „ Ežerūnas -karys“-

SK „Ežerūnas“

M. Kildišius

29.

Lietuvos jaunučių pirmenybės

Panevėžys

21-22

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai

S.Bimbiris

30.


 

2011 m. Lietuvos jaunių rankinio pirmenybių zona

Utena

21-23

Molėtų SC 1994 m. g. vaikinų komanda

R.Bimbirienė


 

31.

OS Lunatikų žygis

Mindūnai

(Molėtų raj.)

22

Respublikos orientacininkai

SK „Klajūnas“

A.Kraujelis

32.

MKL jaunių „B“ krepšinio čempionatas

Molėtų

SA

22

Molėtų SC - Vilniaus Sostinės KM

G.Keliuotienė

33.

Lietuvos RKL 2010/2011 metų čempionatas

Molėtai

SA

22

14.00

Molėtų „ Ežerūnas -karys“-

Šiaulių Grafu baldai-Kristalai

SK „Ežerūnas“

M. Kildišius

34.

2010/11 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Molėtų

SA

23

Molėtai SC -ABIPA Tauras

SK Molėtai

S. Šanteriovas

35.

2011 m. Lietuvos mokinių OF mokyklų zoninės kvadrato varžybos

Širvintos

 

22

 

Mokyklų komandos

(1998 m.g.)

K.Purvys

36.

LR jaunių ir jaunių ir jaunučių pirmenybės

Kaunas

28-29

Molėtų SC imtynių skyriaus auklėtiniai

I.Šulskytė

I.Turkov

37.


 

2010/11 m. Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Molėtų

SA

29

Molėtai SC - Kauno SM „Gaja“

SK Molėtai

S. Šanteriovas

38.

MKL vaikų berniukų „A“ krepšinio čempionatas „ KARŪNA“

Molėtų

SA

30

 

Molėtų SC- Anykščių SC

1997/98m. g.

K.Purvys

39.


 

MKL jaunių „B“ krepšinio čempionatas

Molėtai

SA

30

 

Molėtų SC - Visagino SC

G.Keliuotienė


 

40.

2011 m. Lietuvos mokinių OF mokyklų zoninės stalo teniso varžybos

Širvintos

30

Balninkų mokyklos komanda

K.Purvys


 

                Sudarė G. Keliuotienė 8-383-51479