MOLĖTŲ KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRO 2011 M. VASARIO MĖN.

RENGINIŲ PLANAS

 

Eil. Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Data Laikas

Dalyvauja

Atsakingas

1.

Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

01 19.00

Molėtų SC krepšinio - Zarasų komandos

V.Valiukas

2.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas

Molėtų SA

02 11.00

Molėtų Gimnazijos- Ignalinos mokyklų merginų komandos

I.Vaicekauskienė K.Knezienė

3.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionato rungtynės

Molėtų SA

04 19.00

„Ežerynas-karys“- Raseinių Rasai

SK „Ežerūnas“ M.Kildišius

4.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionato rungtynės

Biržai

05

Biržų „Rinkuškių alus“-„Ežerynas-karys“

SK „Ežerūnas“ M.Kildišius

5.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų

SA

05

16.00 Dvaras - Kiementas        17.30 Išjunk šviesą – Atsipūtę  19.00 Premjera - Dubingiai

K.Purvys

6.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

06

14.00 Melinga – SC                  15.30 Toliejai -Bekupė             17.00 VVM - Žaugėdai

K.Purvys

7. Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės

Molėtų  SA

8 19.00

Molėtų SC- Ignalina

V.Valiukas

8.

OK Klajūnas „Snaigė“

Bebrusai

10

Klubo nariai

S.K.“Klajūnas“ A.Kraujelis

9.

2010 metų MKL „Manija“ krepšinio čempionatas

Ignalina

10 12.00

Molėtų Gimnazijos- Ignalinos vaikinų komandos

V.Valiukas A.Gražys

10.

2010/11 m. m. respublikinės OF zoninės mokinių rankinio varžybos

Utena

10-11

Molėtų pg. mok. merginų ir vaikinų komandos (1995 m.g.)

K.Purvys R.Bimbirienė

11.

2011 m. jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė“ II etapas

Panevėžys

11

Molėtų SC l. atletikos grupės auklėtiniai

S.Bimbiris

12.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionato rungtynės

Molėtų SA

11 19.00

„Ežerynas-karys“- Panevėžio „Bangenė Aivera“

SK „Ežerūnas“ M.Kildišius

13.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybės

Jurbarkas

11-14

Imtynių skyriaus auklėtiniai

I.Turkov I.Šulskytė

14.

2011 m. Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

12

16.00 Suginčiai – Pavadinimas  17.30 Dubingiai – Bijutiškis      19.00 Atsipūtę -Girsteitiškis

K.Purvys
 

15.

TK „VEJA“ Vienetų turnyras

Molėtai

12-13

Geriausi jaunieji tenisininkai

A.Šėža

16.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionato rungtynės

Šiaulių raj.

12

Šiaulių raj. „Grafų baldai-Kristaas“-„Ežerūnas-karys „

SK „Ežerūnas“ M.Kildišius

17.

2011 metų Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Vilnius

13

VGTU – SM Tauras - Molėtų SC

S.K. „Molėtai“ St. Šanteriovas

18.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

13

14.00 Hronas – Išjunk šviesą  15.30 Kiementas - Žaugėdai    17.00 Inturkė -Savanoris

K.Purvys

 

19. Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

15 19.00

Užpaliai-Molėtų SC

V.Valiukas

20.

Edukacinė išvyka „Žiemos sporto integravimas į ugdymo procesą“

Anykščiai

15

Kūno kultūros mokytojai ir treneriai

I.Vaicekauskienė

21.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

16

16.00 SC - Kiementas               17.30 VVM - Melinga               19.30 Toliejai- Premjera

K. Purvys

22.

Tradicinis bėgimas „“Pabaiskas – Ukmergė“

Pabaisko m.

16 12.00

Respublikos bėgikai

G. Keliuotienė
 

23.
 

2011 m. vaikų rankinio pirmenybių zoninės varžybos

Utena

18-20

Molėtų SC 1996 m. g. bern. ir mergaičių komandos

R .Bimbirienė

24.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

19
 

18.30 Bekupė – Dubingiai        20.00 Žaugėdai - Dvaras

K.Purvys

25.

2011 metų Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Molėtų SA

20 12.00

Molėtų SC – Kauno SM „Gaja“

S.K. „Molėtai“ St. Šanteriovas

26.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų

SA

20

14.00 Išjunk Šviesą –  Girsteitiškis                             15.30 Hronas - Inturkė           17.00 Savanoris - Atsipūtę

K.Purvys

27.

Tradicinės vaikų l. atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“

Šiauliai
 

23

Molėtų SC l.atletikos grupės auklėtiniai “

S.Bimbiris

28.

2011 m .Lietuvos dziudo čempionatas

Kaunas

25-26

1992-96 m. g. imtynių grupės auklėtiniai

I.Turkov

29.

Lietuvos Regionų krepšinio lygos 2010/2011 m. čempionatas – atkintamosios rungtynės

Molėtų  SA

25

„Ežerūnas-karys“-

SK „Ežerūnas“ M.Kildišius

30.

 

2011 m. jaunių rankinio pirmenybių pusfinalio varžybos


 

25-27

1993-94 m. g. vaikinų komanda

R.Bimbirienė

31.
 

OK „ Klajūnas“ Žygis slidėmis

Molėtai

26
 

Klubo nariai

S.K.„ Klajūnas“ A.Kraujelis

32.

2010/11 m. m. respublikinės OF Finalinės mokinių slidinėjimo varžybos

Ignalina

26

Molėtų pg. mokyklos mokiniai

I.Vaicekauskienė

33. Kovos menų turnyras Molėų SA      26 Respublikos sportininkai SK "Igoramas"

34.

2011 metų Lietuvos vyrų rankinio pirmenybės

Molėtų  SA

27 12.00

Molėtų SC – KTU -Kaunas

S.K. „Molėtai“ St. Šanteriovas

35.

2011 metų Molėtų rajono krepšinio pirmenybės

Molėtų SA

27

14.00 Premjera - Suginčiai       15.30 Bijutiškis – Toliejai         17.00 Girsteitiškis – Savanoris

K. Purvys

36.

Molėtų rajono mokyklų mokinių krepšinio varžybos.

Molėtų SA

02 mėn.

Mokyklų berniukų komandos(1995 m. g. ir j.) Pagal atskirą tvarkaraštį.

K .Purvys

37.

Utenos apskrities vyrų krepšinio pirmenybės

Visaginas

28 14.30

Visagino SC- Molėtų SC

V.Valiukas


 

Renginių planą sudarė

Pavaduotoja G. Keliuotienė