Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovo 31 d. Molėtų sporto centre vyko rajono mokinių 9 – 12 klasių sporto žaidynių krepšininko 5×5 varžybos. Kuriose varžėsi 4 rajono mokyklų krepšinio komandos. Varžybos vyko taurės principu. Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į du pusfinalius. Pirmajame pusfinalyje susitiko: Molėtų gimnazija „Atsigavę“ – „Giedraičių gimnazija“. Rungtynės buvo atkaklios ir kovingos. Rungtynių nugalėtas sprendėsi paketinėmis kelinio minutėmis, kur gėriau sekėsi Molėtų gimnazijos komandai „Atsigavę“ 53:50. Antrajame pusfinalyje taip vyko atkakli kovo, tačiau joje stipresni buvo alantiškiai 42:41. Mažajame finale dėl trečiosios vietos Molėtų gimnazijos „Pagonys“ nesunkiai nugalėjo Giedraičių gimnazijos krepšininkus 46:29. Didžiajame finale dėl pirmosios vietos susitiko Alantos gimnazija su Molėtų gimnazijos „Atsigavę“. Alantos gimnazijos krepšiniai visas rungtynes pirmaudami nesugebėjo iškovoti pergales. Likus žaisti dviems minutėmis Alantos gimnazijos komandos lyderis Kristupas Petronys gavo 5 asmeninę pražangą. Tuo pasinaudoję varžovai iškovojo netikėtą pergalę rezultatu 52:42. FOTO

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti sporto centro įsteigtais medaliais.