Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tęsdama pasiruošimą naujajam rankinio sezonui, Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro 2008-09 m. g. komanda, treniruojama trenerės R. Bimbirienės dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre “Polva cup-2022”.

Savo amžiaus grupėje molėtiškiai pasirodė puikiai. Pirmą turnyro dieną Molėtų rankininkai  susitiko su savo nuolatiniu varžovu ,Panevėžio SC komanda ir ją nugalėjo rezultatu 18:13. Antrose rungtynes molėtiškiai žaidė su Ludzos (Latvija) komanda ir ją nugalėjo rezultatu 28:25. Antrą varžybų dieną  Molėtų rankininkai susitiko su turnyro šeimininkais, Polva SK (Estija) komanda ir po atkaklios kovos jai nusileido rezultatu 14:17. Antras ir labai svarbias rungtynes tos dienos rungtynes, kurių baigtis lėmė trečios vietos laimėtoją, Molėtų KKSC rankininkai žaidė su Tapa SK\TVSK (Estija). Molėtiškiai į aikštelę išbėgo nusiteikę tik pergalei ir nepalikę priešininkams jokių šansų, užtikrintai nugalėjo rezultatu 23:16. Paskutine rungtynes Molėtų  komanda žaidė su Talino rankinio akademijos komanda, kurią sudaro visos Estijos stipriausi rankininkai. Nuovargis, įtampa, daug  klaidų  padarė savo, rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 9:22. Molėtų KKSC komanda iškovojusi trečią vietą, buvo apdovanota taure , žaidėjai medaliais. Komandoje rezultatyviausiai žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas Erikas Putna, jam talkino Joris Sabaliauskas, Airidas Krivičius, Arminas Motiejūnas, Titas Kulionis, Aironas Pranskūnas, Justas Ilgevičius, Matas Dirma, Titas Dragūnas, Joris Vytas. Užtikrintai komandos vartu gynė Nojus Navikas ir Deimas Paškevičius.

                      Pakalbinta trenerė džiaugėsi pasiektai rezultatais. Sudalyvauta dvejuose tarptautiniuose turnyruose: Panevėžyje antra vieta, Polvoje trečia. Tiek komanda ,tiek trenerė gavome daug pamokų, įgijome dar daugiau patirties, nors į Estiją važiavome be dviejų pagrindinių žaidėjų. Spalio mėnesį startuosime Lietuvos U-15 jaunučių rankinio čempionate, laukia daug įdomių rungtynių ir turnyrų. Trenerė dėkoja vaikams už puikų žaidimą, tėveliams už sudarytas sąlygas išvykti į turnyrą, kur kviečiamos stipriausios Estijos, Latvijos ir Lietuvos komandos.

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.