Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liepos 30 diena „Ežerų šventė Mindūnuose“ metu vyko Mišrių komandų 3×3 tinklinio ir vyrų 7×7 futbolo turnyrai. Tinklinio turnyre varžėsi 5 komandos. Po atkaklių kovų turnyro nugalėtojais tapo komanda „Ešerys“(Dovydas Prušinskas, Lina Umbrasitė, Justas Čimbaras). Antroji vieta atiteko komandai „Tiesiai per aplinkui“( Korolis Čereška, Monika Latovskytė, Marius Gurskas). Trečioji vieta iškovojo komanda „Taip lengvai ir nesunkiai“ (Adrijus Sabaliauskas, Elijus Vidžiūnas, Paulius Rakauskas, Rita Rakauskienė).

Futbolo turnyro nugalėtojais tapo „FK Molėtai“, kurie po permainingos kovos įveikė komanda „Žirmūnai“.

Turnyro prizininkai nugalėtojai buvo apdovanoti kaimiškosios sporto asociacijos – Nemunas įsteigtais prizais taurėmis ir medaliais. FOTO