Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovo 12 dieną vyko „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato kovos. A divizione buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose antrąją pergalę iškovojo svečiai iš Utenos „Honolulu“ komandos krepšininkai. Uteniškiai po atkaklios kovos įveikė „Molėtų kuopa“ krepšininkus. „Molėtų kuopos“ krepšininkams tai buvo antrasis pralaimėjimas. Kaip buvo tikėtasi, rungtynės buvo permainingos ir atkaklios. Didžiąją rungtynių dalį „Molėtų kuopa“ pirmavo, tačiau taiklūs uteniškių tritaškiai metimai, bei agresyvus žaidimas prie krepšio neleido varžovams susikrauti solidesnės taškų persvaros. Rungtynių „lūžis“ įvyko ketvirtojo kėlinio paskutinę minutę, kurioje likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos, uteniškių komandos lyderis Aurimas Guoga pelnė dvitaškį su pražanga ir išvedė savo komandą į priekį 88:87. Paskutinė „Molėtų kuopos“ krepšininkų ataka buvo  nesėkminga ir uteniškiai iškovojo pergalę.

Utenos „Honolulu“ gretose Mindaugas Kietis pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvus pardavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Molėtų kuopos“ gretose Martynas Žala pelnė 18 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.