Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kartu su partneriais nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. organizavo „Laisvės bėgimą – Įveik savo laisvės ratą“, skirtą Lietuvos Valstybės ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti. 

Šia proga molėtiškiai ir miesto svečiai kiekvieną dieną užsukdavo į Molėtų sporto centro stadioną ir pėstute ar bėgte įveikdavo savo laisvės ratą. Labai džiaugiamės, kad šias valstybines šventes kartu su sportu pasiryžo paminėti labai daug mūsų bendruomenės narių. Tik būdami sveiki ir fiziškai aktyvūs galėsime labiau prisidėti ir prie valstybės kūrimo.  Kiek iš viso Laisvės ratų buvo įveikta sunku suskaičiuoti. Tačiau šiam bėgimui prisiminti buvo pagaminta per tūkstantis Laisvės bėgimo medalių, kurie surado savo savininkus. Dėkojome visiems dalyvavusiems, siuntusiems savo nuotraukas ir pasidalinusiems savo džiaugsmu bei pilietiškumu su visais bendruomenės nariais. Sulaukėme labai daug  Jūsų siųstų nuotraukų iš kurių burtu keliu išrinkome vienintelę kurios savininkui padovanosime Sporto centro marškinėlius. Sveikiname Almantą Beniauską ir linkime visada būti fiziškai aktyviam ir mylėti Lietuvą.

Daugiausiai laisvės ratų įveikė Matas Krupauskas, kuris pademonstravo geležinį užsispyrimą įveikdamas 71 „Laisvės ratą“. Matas trasoje užtruko 4 valandas. Sveikiname Matą jam atiteko specialus sporto centro prizas marškinėliai.

Norime pasidžiaugti Molėtų pradinės mokyklos varžytuvėmis. Net 16 Molėtų pradinės mokyklos klasių varžėsi, kuri klasė įveiks daugiausiai „Laisvės ratų“. Daugiausiai įveikė Daivos Pumputienės 2b klasės mokiniai, kurie įveikė 160 laisvės ratų. Antroji vieta atiteko Indrės Karaliūtės 4d klasės mokiniams, kurie įveikė 140 laisvės ratų. Trečioji vieta atiteko vieniems iš mažiausių Molėtų pradinės mokyklos auklėtinių Eugenijos Bužinskienės 1b klasės vaikams, kurie įveikė 104 laisvės ratus. Tai pat vaikai varžėsi ir asmeninėje rungtyje. Daugiausiai laisvės ratų įveikė 4d klasės auklėtinė Martyna Krupauskaitė įveikė net 40 „Laisvės ratų“. Antroji vieta atiteko 2b klasės mokiniui Airidui Karaliui, kuris įveikė 26 ratus, trečioji 4d mokiniui Motiejui Zaikinui, kuris įveikė – 22 laisvės ratus.

Nuoširdžiai sakome AČIŪ šio renginio partneriams: Molėtų turizmo ir  informacijos centrui, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Molėtų kultūros centrui, UAB „Tigmis“, bei UAB „Molėtų Švara“.

Šventinis renginys pasibaigė, kol planuojame naujus, norime visus pakviesti būti fiziškai aktyviais ir jums patogiu laiku užsukti į Molėtų sporto centro stadioną.

 

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.