Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kartu su partneriu Utenos r. Visuomenės sveikatos biuru organizuoja Laisvės bėgimą „Įveik laisvės ratą – vieną už Lietuvą kitą už Ukrainą“.

Prabėgus antrajai renginio savaitei vis daugiau žmonių dalyvauja Laivės bėgime „Įveik laisvės ratą“. Nuo renginio pradžios išdalinome per tūkstantį medalių. Dėkojame tiems, kurie įveikę savo laisvės ratus nepamiršo užsiregistruoti. Norime paskelbti antrosios savaitės laiminguosius, kurie laimėjo Molėtų sporto centro įsteigtus prizus. Sveikiname Dominyką Sasnauskienę – Paškevečiūtę pasidalinusią nuotrauka mūsų facebook paskyroje Molėtų sportas. Taip pat, sveikiname Molėtų progimnazijos mokinį Grantą Kaselį, kuris įveikęs laisvės ratus užsiregistravo, sąraše, kurį rado atsiimant medalį.  

Primename, norint pasivaržyti ir įveikti daugiausia laisvės ratų, Jums prireiks išmaniosios programėlės, kad galėtumėt užfiksuoti savo rekordą ir pasidalinti juo su mumis. Kokią programėlę naudosite nesvarbu: „Strava“, „Runkeeper“, “Adidas run“, ar kokią kitą programėlę, kuri fiksuoja atstumą, laiką ir bėgimo atstumą. Trims, daugiausiai ratų įveikusiems, dalyviams padovanosime specialius prizus. Užfiksuotus bėgimo atstūmus ir jų laiką siųskite scmetodininkas@gmail.com.

Šiuo metu daugiausiai ratų įveikė ir savo rezultatą atsiuntė mums Žilvinas Maleronka. Žilvinas įveikė 36 ratus, 14.42 km,  trasoje vaikinas užtruko 1 val. ir 6 min.

Primename, kad bėgimas vyksta iki Kovo 11 dienos. FOTO

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.