Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų sporto centre, Lietuvos Respublikos Vyriausybei leidus ir atsižvelgiant į sporto federacijų apibrėžimą kas yra aukštasis sportinis meistriškumas, bei rekomendacijas dėl aukšto sportinio meistriškumo varžybų ir pratybų organizavimo, pradėtos vykdyti aukšto sportinio meistriškumo grupių kontaktinės treniruotės. Laikantis visų rekomendacijų ir nustatytų būtinų sąlygų, keturioms moksleivių komandoms, treniruotės yra vykdomos tik gavus tėvų/globėjų bei neformaliojo švietimo mokytojų (trenerių) sutikimus.

Norime apžvelgti  (U-17)  Molėtų sporto centro merginų rankinio komandą, kuri dalyvauja Lietuvos jaunių rankinio čempionate. Karantino laikotarpiu čempionatas buvo sustabdytas. Nuo kovo pradžios čempionatas yra atnaujintas. Šiuo metu čempionate varžosi 7 komandos: Kauno rajono SM, Pasvalio SM, Klaipėdos “Viesulo“ SC, Vilniaus SM “Tauras“,  Druskininkų SC,  Kauno SM “Gaja”, Vilniaus SM “Tauras”-2 ir  Molėtų KKSC auklėtinės, treniruojamos trenerės Linos Umbrasaitės. Merginos yra sužaidusios dvejas čempionato rungtynes. Deja, merginoms pergalių iškovoti nepavyko. 

Sezono pradžioje merginos susitiko su Kauno rajono SM merginų komanda, po jų buvo sugriežtintos karantino sąlygos ir varžybas bei treniruotes teko stabdyti. Pakalbinta trenerė sakė, jog karantino laikotarpiu merginos sportavo namuose. Namų sąlygomis merginos stengėsi palaikyti savo fizinį pasiruošimą ir su nekantrumu laukė sugrįžimo į salę. Antras rungtynes merginos pasitiko Kauno SM “Gaja” merginas namuose. Varžybos iki paskutinės minutė buvo intriguojančios, bei taškas į tašką, tačiau paskutinę minutę teko pripažinti Kauno „Gaja“ merginų komandos pergalę.

Molėtų merginos su dideliu užsivedimu ir noru dirba, ruošiasi rungtynėms. Šie metai sunkūs, kadangi negalima organizuoti turnyrų ir pasisemti daugiau varžybinės patirties draugiškuose turnyruose, nes geriausia treniruotė yra varžybos.

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.