Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų sporto centre, Lietuvos Respublikos Vyriausybei leidus ir atsižvelgiant į sporto federacijų apibrėžimą- kas yra aukštasis sportinis meistriškumas bei rekomendacijas dėl aukšto sportinio meistriškumo varžybų ir pratybų organizavimo, pradėtos vykdyti aukšto sportinio meistriškumo grupių kontaktinės treniruotės. Laikantis visų rekomendacijų ir nustatytų būtinų sąlygų, keturioms moksleivių komandoms, treniruotės yra vykdomos tik gavus tėvų/globėjų bei neformaliojo švietimo mokytojų (trenerių) sutikimus.

Norime apžvelgti  (U-17)  Molėtų sporto centro vaikinų U- 17 rankinio čempionatą, kuriame varžosi trenerių Ritos Bimbirienės ir Linos Umbrasaitės treniruojama vaikinų jaunių  komanda.

Čempionate dalyvauja 14 komandų, 7 iš jų varžosi II divizione, o kitos I –ame. I-ame divizione yra ir mūsų sporto centro komanda. Molėtų KKSC auklėtiniai yra sužaidę visas 6 čempionato rungtynes ir iškovoję 3 pergales bei patyrę 3 pralaimėjimus. Molėtai KKSC nugalėjo: Eišiškių A. Ratkevičiaus SM-2, Eišiškių A. Ratkevičiaus SM-1, Šiaulių SC “Dubysa ir nusileido lygos lyderiams: Klaipėdos “Viesulo” SC, Panevėžio R. Sargūno SG bei Kauno SM “Gaja”-1 komandai. Po pirmojo etapo Molėtų KKSC auklėtiniai turi surinkę 12 taškų ir laukia savo varžovų atkrintamosiose rungtynėse namuose. Varžybų sistemą bei susitikimų tvarkaraščius rasite:

http://www.rankinis.lt/varzybos/jaunimo-cempionatas/u-17/

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.