Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nuo kovo mėnesio pradžios Molėtų sporto centre yra vykdomos aukšto sportinio meistriškumo grupių kontaktinės treniruotės. Treniruojamos komandos buvo pasirinktos ir jų varžybos atitinkamai organizuojamos atsižvelgiant į sporto federacijų apibrėžimus -kas yra aukštasis sportinis meistriškumas, rekomendacijas dėl aukšto sportinio meistriškumo varžybų ir pratybų organizavimo. Laikantis visų rekomendacijų ir nustatytų būtinų sąlygų keturioms moksleivių komandoms treniruotės buvo pradėtos rengti tik gavus tėvų/globėjų bei neformaliojo švietimo mokytojų (trenerių) sutikimus.

Norime apžvelgti vyriausiųjų Molėtų sporto centro krepšinio U – 16 komandą,  kuri dalyvauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunučių čempionate. Čempionate viso varžosi 43 komandos: 12 krepšinio komandų varžosi A divizione, kitos -B divizione.  B divizione varžosi ir Molėtų sporto centro auklėtiniai.  Šiuo metu Molėtų sporto centro krepšininkai yra sužaidę tris čempionato rungtynės, tačiau kol kas nei vienose taip ir nepavyko laimėti.I ETAPAS
Komandos teritoriniu principu suskirstomos į 4 pogrupius („A“, „B“, „C“, „D“).
Pogrupiuose žaidžiama 1 rato sistema.
Į II etapą patenka po 4 pajėgiausias komandas iš kiekvieno pogrupio (iš viso 16 komandų). Poroje žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmosios, ir jei reikės, trečiosios rungtynės žaidžiamos pirmosios poroje nurodytos komandos aikštelėje. Į III etapą patenka porų laimėtojai (8 komandos).

 

B diviziono 1-osios vietos laimėtojas kitame sezone dalyvauja A diviziono varžybose.
B diviziono 2-3 vietų laimėtojai susirungia su 10-11 vietas A divizione užėmusiomis komandomis ir rungtyniauja dėl teisės kitame sezone dalyvauti A diviziono varžybose (V etapas).

Daugiau informacijos rasite: https://mkl.lt/league/613/vykdymo-sistema/

 

 

 

 

 

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.