Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rugsėjo 3 dieną, Utenoje vyko „Aukštaičių sporto žaidynės 2022“, kuriose dalyvavo Utenos, Kupiškio, Ukmergės, Ignalinos, Zarasų rajonų komandos. Jose dalyvavo didelis būrys molėtiškių, kurie varžėsi vyrų ir moterų krepšinio, tinklinio, bei smiginio ir stalo teniso varžybose.  Geriausiai sekėsi Molėtų krepšininkams, kurie įveikė visus savo varžovus ir  iškovojo pirmąją vietą. Molėtams atstovavo: Edvinas Čaikauskas, Tomas Galinis, Ričardas Bistrickas, Martynas Žala.

Neblogai sekėsi ir Molėtų krepšininkėms, kurios iškovojo trečiąją vietą. Molėtams atstovavo: Lina Umbrasaitė, Laura Vaicekauskaitė ir Gabija Putnaitė.

Taip pat, trečiąsias vietas iškovojo Molėtų vyrų ir moterų tinklinio komandos. Moterų tinklinio komandai atstovavo Lina Umbrasaitė, Laura Vaicekauskaitė, Monika Latovskytė. Molėtų vyrų tinklinio komandai atstovavo: Dovydas Prušinskas, Karolis Čerečka, Justas Čimbaras, Airidas Petronis. Molėtų smiginio ir stalo teniso komandoms sekėsi prasčiau, joms  prizinių vietų iškovoti nepavyko.

Molėtiškių komanda bendroje Aukštaičių sporto žaidynių 2022“ įskaitoje iškovojo trečiąją vietą. Molėtų sporto centras dėkojame visiems dalyvavusiems ir atstovavusiems Molėtų kraštą.