Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spalio 1 dieną Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių mini rankinio finalinis turas, kuriame dalyvavo ir Molėtų sporto centro auklėtiniai treniruojami trenerio Martynos Žalos. Lietuvos mini rankinio čempionate varžėsi 8 komandos. Nors COVID-19 čempionatą šiek tiek pakoregavo, tačiau jaunieji Molėtų sporto rankininkai per čempionatą sužaidė 14 rungtynių iš kurių iškovojo 11 pergalių ir patyrė 3 pralaimėsimus. Finaliniame ture Vilniuje  grupės varžybose molėtiškiai nugalėjo Eišiškių A. Ratkevičiaus auklėtinius ir nusileido Vilniaus SM tauro auklėtiniams. Pusfinalio varžybose nusileido puikiai žaidusiai Varėnos sporto centro komandai. Mažajame finale atsitiesė ir įveikė Varėnos sporto centro II komandą.  Molėtiškiai čempionate iškovojo antrąją vietą. Šiame ture Molėtų sporto centro komandos geriausiais žaidėjais buvo išrinkti Kostas Inčiūra ir Vėjas Kozlovskis. Komandoje įvarčius pelnė:  Vėjas Kozlovskis – 27, Simonas Mackonis – 26, Agnius Šeikis – 15, Antanas Nekrošius – 11, Justas Meidus ir Kostas Inčiūra po 7, Nojus Minkevičius – 4, Nojus Pusvaškis, Rokas Čerečka, Vainius Žalalis po 2, Arianas Razgūnas, Joris Marcinkevičius, Deimantas Daleckas pelnė po 1 įvartį.

Čempionatas buvo ilgas, treneris džiaugiasi matydamas nuoširdų vaikų norą sportuoti, didžiuojasi antrąja vieta ir atkakliu auklėtinių darbu treniruotėse. Spalio 15 diena Zarasuose prasideda naujasis Lietuvos vaikų rankinio čempionatas. Pirmajame ture molėtiškiai susitiks su pajėgia Vilniaus SM – Tauro  komanda ir Zarasų sporto centro auklėtiniais.