Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lapkričio 18 dieną Šiaulių lengvosios atletikos sveikatingumo centro manieže vyko 2022 m. Lietuvos vaikų (gim. 2009 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje. Sėkmingiausiai iš molėtiškių pasirodė Elija Osipavičiūtė, kuri bėgdama 200 m. distanciją parodė 4 – tą laiką iš 34 startavusių, ir pateko į apdovanojimų ceremoniją. Elija distanciją  įveikė per 30,04 sek., pagerino savo asmeninį rezultatą ir įvykdė III kvalifikacinius laipsnio reikalavimus. Puikiai varžybose pasirodė Ida Buchardt Jensen, kuri įveikė 1000 m. distanciją ir finišavo šešta bei pateko tarp dalyvių, kuriems buvo įteikiami apdovanojimai. Ida pagerino savo asmeninį rezultatą net 10 sek. Distanciją įveikė per  3:46. 69 min.

Ieva Bimbirytė, Ugnė Piragytė bėgo 60 m. distanciją. Mergaitės gerino savo asmeninius rezultatus ir įvykdė II  kvalifikacinius laipsnio reikalavimus.  Joringis Girskas buvo greitas  60 m. rungtyje. Joringis savo distanciją įveikė per 8,98 sek. ir iškovojo 8 vietą iš 27 startavusių. Joringis įvykdė II  kvalifikacinio laipsnio reikalavimus.

200 m. distancijoje startavo 34 dalyviai, iš kurių net 3 mūsų centro auklėtiniai Gustė Paketurytė, Kornelija Daleckaitė ir Simonas Giedraitis. Geriausiai sekėsi Kornelijai Daleckaitei (34,21 sek.) ir Simonui Giedraičiu (33,83 sek.). Bėgikai savo grupėse užėmė 8 vietas, bei pagerino asmeninius pasiekimus ir įvykdė jaunių kvalifikacinius laipsnio reikalavimus.

Augustė Kamarauskaitė ir Karolis Tamaševskis dalyvavo 600 m. distancijos bėgime. Karolis savo užbėgime finišavo antras, o bendroje įskaitoje užėmė 8 vietą. Karolis savo distanciją įveikė 1:59.28 min. ir įvykdė II jaunių  kvalifikacinius laipsnio reikalavimus.

Šeši molėtiškiai pateko į rungčių dešimtukus! Savo pasirodymu vaikai patenkinti. Toliau nusiteikę tobulinti asmenines fizines ir psichologines savybes, gerinti savo asmeninius rezultatus, o dalyvaudami varžybose gerinti pozicijas.   

Trenerė Gailutė Keliuotienė

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.