Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Puikų žaidimą tęsdama pasiruošimą naujajam rankinio sezonui, demonstruoja Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro vaikinų rankinio komanda, treniruojama trenerės Ritos Bimbirienės. Rugsėjo  23-24 dienomis molėtiškiai dalyvavo tarptautiniame rankinio turnyre estijoje „Polva Cup -2023“. 2008-2009 m.g. grupėje dalyvavo 6 vaikinų komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Pirmąsias rungtynes Molėtų rankininkai žaidė su Salaspilio SS (Latvija) komanda ir ją įveikė rezultatu 22:6.  Antrosiose rungtynėse susitiko su turnyro šeimininkais, Polvos SK komanda ir jai nusileido rezultatu 10:22. Atsitokėję po patirto pralaimėjimo, molėtiškiai stojo į kovą su nuolatiniu savo varžovu, Panevėžio SC komanda ir ją užtikrintai nugalėjo rezultatu 26:17. Antrą turnyro dieną Molėtų KKSC rankininkai pradėjo pergale su HC Vimsi (Estija) komanda, kurią nugalėjo rezultatu 19:7. Dėl antros vietos turnyre molėtiškiai  stojo su „Talino KA“ (Estija) komanda. Jau nuo pirmų kėlinio minučių užvirė atkakli kova. Rungtynių rezultatas krypo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Baigiantis antrajam rungtyniu kėliniui, molėtiškiai žaisdami mažumoje, sugebėjo pasivyti savo varžovą ir panaikino trijų įvarčių “deficitą”. Paskutinėmis varžybų sekundėmis komandos kapitonas Erikas Putna uždirbo 9 m. baudinį, kurį po laiko sugebėjo rezultatyviai realizuoti ir rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 18:18. Abiem komandoms surinkus vienodą taškų skaičių, geresnis įvarčių santykis antrą vietą lėmė Molėtų KKSC komandos varžovams. Molėtų KKSC rankininkai liko treti ir buvo apdovanoti taure ir medaliais.

Naudingiausio žaidėjo prizu buvo apdovanotas, rezultatyviausias komandos žaidėjas Erikas Putna (23įv.), kuris visose turnyro rungtynėse vedė komandą į priekį, jam talkino Joris Sabaliauskas (22įv.), Arminas Motiejūnas (13įv.), Justas Ilgevičius (9 įv.), Aironas Pranskūnas (8įv.), Deimantas Daleckas (5įv.), Titas Kulionis (3įv.), Matas Dirma(2įv.), Joris Vytas (2 įv.). užtikrintai vartus gynė Nojus Navikas ir Deimas Paškevičius.

Trenerė dėkoja vaikinams už puikų žaidimą, tėveliams už sudarytas sąlygas dalyvauti aukšto rango varžybose. Tai buvo paskutinis rankinio turnyras pasiruošimo etape, spalio mėnesį startuoja Lietuvos jaunių U-17 rankinio čempionatas, kur molėtiškiams iškeltas tikslas II – ame divizione iškovoti prizinę vietą.

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.