Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

2023 m. sausio 12 d. Panevėžio sporto centro manieže vyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybų „Aukštaitijos taurė 2023“ antrasis etapas. Jame varžėsi Molėtų r. kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai, treniruojami Gailutės Keliuotienės. Puikiai, vaikų amžiaus grupėje pasirodė Elija Osipavičiūtė, kuri 200 m. distancijoje parodė geriausią laiką 29,90 sek. ir iškovojo pirmąją vietą iš 24 dalyvavusių jaunųjų bėgikių. Elija pagerino savo asmeninį rezultatą, net 14 šimtųjų sekundės.

200 m. distancijoje savo asmenį rezultatą pagerino ir Simonas Giedraitis. Jo laikas 33,73 sek. Simonas įvykdė I jaunių atskyrio reikalavimą.

Rytis Kraujalis bėgo 500 m.  distanciją ir po atkaklios kovos iškovojo penktąją vietą.

Jaunučių amžiaus grupėje iš Molėtų KKSC auklėtinių pirmoji startavo Gustė Paketuryė, kuri  bėgo 60 m. Gustės laikas 9,46 sek.

Karolis Tamaševskis 800 distancijoje, finišavo ketvirtas. Karolio laikas 2.49,40 sek.

200 m. distancijoje startavo Kornelija Daleckaitė ir Dovydas Purlys. Bėgikai prizinių vietų neiškovojo, tačiau įvykdė I jaunių atskyrio reikalavimus.