Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Puikų žaidimą baigiantis varžybų sezonui pademonstravo Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro vaikinų rankinio komanda, treniruojama trenerės Ritos Bimbirienės. Lietuvos jaunučių U-15 rankinio čempionate iškovojo pirmą vietą. 2008-09 m. g. vaikinų  grupėje dalyvavo 10 komandų. Savo pogrupyje iškovoję pirmą vietą, molėtiškiai atkrentamosiose varžybose po atkaklios kovos įveikė Panevėžio SC komandą ir pateko į finalinio ketverto varžybas, kurios vyko Klaipėdoje gegužės 20-21 dienomis. Pusfinalyje Molėtų KKSC rankininkai susitiko su Šiaulių SC „Dubysa“ komanda. Nuo pirmų kelinio minučių užvirė atkakli kova. Pirmą kėlinį laimėję 4 įvarčių persvara, molėtiškiai užtikrintai perėjo į kontrpuolimą ir laimėję rungtynes rezultatu 39:29 ,iškovojo teisę žaisti dėl pirmos vietos ir apginti čempionų vardą. Dėl čempionų vardo Molėtų KKSC rankininkai susitiko su Vilniaus SM „Sostinės tauras“ 2 komanda. Prasidėjus rungtynėms, Molėtų rankininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 16:15, antrajame nepalikę jokių šansų savo priešininkui, iškovojo pergalę rezultatu 39:29. Molėtų KKSC komanda iškovojo pirmą vietą ir apgynė čempionų titulą.

Rezultatyviausiai komandoje žaidė, dvitaškiais metimai varė į neviltį priešininkus ir naudingiausio žaidėjo prizą laimėjo Joris Sabaliauskas (33 įv.), jam talkino ir pirmyn vedė visą komandą į pergalę Erikas Putna (12 įv.), Arminas Motiejūnas (11 įv.), Airidas Krivičius (9 įv.), Justas Ilgevičius (9 įv.), Titas Kulionis (3 įv.), užtikrintai vartus gynė Deimas Paškevičius ir Nojus Navikas, komandoje puikiai žaidė Justinas Banevičius, Titas Dragūnas, Aironas Pranskūnas, Matas Dirma, Joris Vytas, Eimantas Kalinauskas.

Trenerė dėkoja komandai už gerą žaidimą, tėveliams už gausų palaikymą Klaipėdoje ir fantastišką sutikimą Molėtuose, Molėtų sporto centrui už sudarytas puikias sąlygas dalyvauti varžybose. Komanda savo varžybų sezoną uždarys tarptautiniame turnyre „Talino taurė-2023“, kuris vyks birželio 9-11d. Taline (Estija).

Nuotraukų autorius Klaipėdos rankinio klubas “Dragūnas”.