Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gegužės 2 d. trenerės G. Keliuotienės jaunieji bėgikai dalyvavo Atvirose Utenos rajono asmeninėse mokinių lengvosios atletikos varžybose. Molėtiškiai turėjo galimybę varžytis su bendraamžiais iš Kupiškio, Utenos, Švenčionių, Rokiškio. Gerai varžybose pasirodė Augustė Kamarauskaitė, kuri bėgdama 400 m. finišavo 3-čia. Distanciją įveikė per 1.17, 56.sek. 400 distancijoje taip pat startavo Augustė Kanapienytė, jos laikas 1.21,57 (III j. a.) ir Ida Buchord Jenen, jos laikas 1.21,59. Karolis Tamaševskis dalyvavo dvejose bėgimo rungtyse 60 m.ir 400 m. Abiejose distancijose finišavo 2-as. Karolis 60 m. prabėgo per 9,46, o 400 m. per 1.15,23 sek. Rytis Kraujalis, Dovydas Dilys. bėgo 400 m. distanciją. Rytis prabėgo per 1.17,91 sek., o Dovydas per 1.18,13 sek. Net keturios molėtiškės bėgo 60 m. Gustė Paketurytė atrankos bėgime parodė 6-tą laiką ir pateko į finalą. Jos laikas 9,23 sek. Gustė taip pat, bėgo ir 200 m. distanciją ir parodė 5 –tą laiką 34,13 sek. Neblogus rezultatus 60 m. rungtyje parodė Toma Galiauskaitė. Jos laikas 9,60 sek., Gerda Pažusytė 9,64 sek.ir Luknė Lamanauskaitė 10,76 sek.

Bėgikai ir toliau pasiryžę treniruotis ir dalyvauti varžybose.