Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Trečiadienį gegužės 10 d. Molėtų sporto centro bėgikai dalyvavo tradicinėse Biržų rajono lengvosios atletikos atvirame čempionate. Į sporto šventę atvyko gausus lengvaatlečių būrys iš Lietuvos ir Latvijos sporto mokymo įstaigų ir klubų. Merginos ir vaikinai varžėsi 10 rungčių, trijose amžiaus grupėse. Molėtų KKSC auklėtiniai, treniruojami trenerės Gailutės Keliuotenės dalyvavo 2008 m. ir 2009 m. amžiaus grupėje bėgimo rungtyse. Pirmą kartą 100 m. distancijoje save išbandė Elada Narsevičiūtė, Gustė Paketurytė ir Joringis Girskas. Geriausiai sekėsi Eladai, kuri 100 m. prabėgo per 14,69 sek. ir įvykdė III suaugusių atskyrio reikalavimus. Gustė finišavo su 15,54 sek. laiku, o Joringis įveikė per 14,01 sek. Gustė ir Joringis įvykdė I jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus. 400 m. distancijoje dalyvavo Karolis Tamaševskis, Ida Buchardt Jensen ir Augustė Kamarauskaitė. Karolis šioje distancijoje finišavo antras, 1.07,41sek. Augustė distanciją įveikė per 1.14,09 sek., 6vieta, o Ida per 1.14,13 sek., 7 vieta. 1000 m. distancijoje puikiai startavo Rytis Kraujalis. Rytis distanciją įveikė per 3.36,27 sek. ir pagerino savo asmeninį rezultatą net 24 sek. Karolis įvykdė I jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus.

200 m. distancijoje startavo trys Molėtų KKSC auklėtiniai. Elija Osipavičiūtė savo pamėgtą distanciją įveikė per 28,60 sek. ir pagerino savo asmenį rezultatą beveik 1 sek. Bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą. Kornelija finišavo su 32,06 sek. laiku.  Dovydas 200 m. prabėgo per 31,02 sek. Rytis ir Kornelija įvykdė I jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus. Dovydas įvykdė II jaunių atskyrio kvalifikacinius reikalavimus. Molėtų KKSC lengvosios atletikos auklėtiniai gerai pasirodė varžybose, gerindami savo asmeninius rezultatus.