Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prasidėjus žiemos atostogoms, Molėtų sporto centro 2008-09 m. g. komanda treniruojama trenerės R. Bimbirienės dalyvavo 2007-09 m. g. vaikinų rankinio turnyre Vilniuje „ Vilniaus miesto taurei laimėti. Šiame turnyre dalyvavo aštuonios  2007-09 m. g. vaikinų komandos iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Kauno rajono, Pasvalio, Alytaus miestų. Savo pogrupio varžybose Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro rankinio komanda pirmosiose rungtynėse susitiko su Panevėžio SC komanda ir po atkaklios kovos, ją nugalėjo rezultatu 20:16. Antrąsias rungtynes molėtiškiai žaidė su Kauno raj. SM komanda ir ją užtikrintai įveikė rezultatu 25:14. Trečiose rungtynėse susitiko su Vilniaus Sostinės-1 komanda ir jai pralaimėjo rezultatu 17:24.  Pogrupio varžybose iškovoję antrą vietą.

Molėtų rankininkai iškovojo teisę žaisti mažajame finale dėl trečios vietos, kur susitiko su Alytaus SRC komanda. Jau nuo pirmų rungtynių minučių užvirė atkakli kova, kur molėtiškiai sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau baigiantis varžybų laikui rezultatas buvo lygus, tačiau Molėtų komandos kapitonui Erikui Putnai taikliu metimu pavyko persverti rezultatą ir rungtynės buvo laimėtos rezultatu 19:18. Molėtų rankininkai turnyre iškovojo garbingą trečią vietą. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, naudingiausi žaidėjai asmeniniais prizais.

Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė ir naudingiausio žaidėjo prizais buvo apdovanoti vartininkas Nojus Navikas, žaidėjai : Eikas Putna (23įv.), Joris. Sabaliauskas (14įv.), jiems talkino Airidas Krivičius (22įv.), Arminas Motiejūnas (7įv.), Justinas Banevičius (6įv.), Justas Ilgevičius (5įv.), Titas Kulionis (4įv.). Pakalbinta trenerė pasakojo, kad molėtiškiai tęsia pasiruošimą Lietuvos U-15 jaunučių rankinio čempionatui, kuris atsinaujins po Naujų Metų. Komandai iškeltas uždavinys pogrupio varžybose iškovoti pirmą vietą ir laimėti atkrentamąsias varžybas, kas leis patekti į finalo ketverto varžybas.   

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.