Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gegužės 6 – 7 dienomis Alytuje vyko Lietuvos berniukų U-13 rankinio čempionato “Romualdo Jansono taurei laimėti” finalinis etapas. Jame dalyvavo Molėtų KKSC auklėtiniai treniruojami trenerio Martyno žalos. Pirmose finalo rungtynėse Molėtų KKSC auklėtiniai įveikė Šiaulių SM „Dubysos“ auklėtinius 31:17. Antrose finalo rungtynėse po atkaklios kovos nusileido Varėnos SC auklėtiniams 25:17. Trečiose finalo rungtynėse dėl antrosios vietos čempionate vyko atkakli kova, kurioje stipresni buvo Molėtų KKSC auklėtiniai. Molėtiškiai po atkaklios ir permainingos kovos įveikė Klaipėdos „Viesulo“ SC auklėtinius – 28:23.

Komanda ir žaidėjai buvo apdovanoti taure, medaliais, diplomais, atminimo marškinėliais, bei gaivaisiais gėrimais. Molėtų KKSC komandoje naudingiausiais komandos žaidėjais tapo Deimantas Daleckas ir Vėjas Kozlovskis. Arianas Razgūnas (kairysis pusiau kraštas) ir Tadas Vyšniauskas (vartininkas) pateko į simbolinę Lietuvos vaikų U-13 rankinio čempionato “Romualdo Jansono taurei laimėti” žvaigždžių Top 7 rinktinę.

Treneris džiaugėsi puikiu komandos pasirodymu čempionate ir dėkoja savo auklėtiniams už puikų pasiaukojantį žaidimą, už nuoširdų darbą treniruotėse. Treneris dėkoja visiems auklėtinių Tėveliams už palaikymą viso sezono metu. Ypač treneris dėkoja Kosto, Vainiaus ir Vėjo Tėveliams , kurie komandą lydėjo į daugelį čempionato rungtynių. Čempionatas buvo ilgas ir sunkus. Iš viso čempionate Molėtų KKSC auklėtiniai sužaidė 17 rungtynių, iš kurių iškovojo 14 pergalių, vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė du pralaimėjimus čempionato nugalėtojams Varėnos SC auklėtiniams.

Molėtų KKSC komandai viso sezono metu atstovavo ir pelnė įvarčius: Deimantas Daleckas – 121, Arianas Razgūnas – 103, Vėjas Kozlovskis – 62 , Justas Meidus – 49, Kostas Inčiūra – 43, Motiejus Zaikinas – 35, Agnius Šeikis – 25,Rokas Čereška – 19, Nojus Pusvaškis – 17, Joris Marcinkevičius -8, Antanas Nekrošius – 8, Nojus Minkevičius – 7, Vainius Žalalis – 5  įvarčiai. Vartus gynė Tadas Vyšniauskas ir Oskaras Baranauskas.

 

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.