Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų sporto centras pradeda ambicingą projektą, skirtą jaunųjų sportininkų plėtrai ir rajono mokyklų dalyvavimui – “Gimnazijų Lyga”. Šis naujas čempionatas bus skirtas  regionų mokyklų 9–12 klasių krepšinio komandoms.

Šis projektas siekia ne tik skatinti sporto dalyvavimą jaunimo tarpe, bet ir stiprinti regionų mokyklų bendradarbiavimą ir integraciją per sporto veiklą.

Čempionatas bus organizuojamas dviem etapais, suteikiant galimybę išsiaiškinti stipriausias „Gimnazijos Lygos“ komandas. Pirmajame etape komandos susidurs grupių varžybose, kurių formatas bus dvejų ratų sistema. Tai reiškia, kad kiekviena komanda su kitomis grupės komandomis sužais vienerias rungtynes savo mieste ir kitas išvykoje.

Pasiekus antrąjį etapą, į finalinę ketvertą pateks keturios geriausios pirmojo etapo komandos. Finalinis etapas vyks gegužės pabaigoje Molėtuose, kur dalyvavusios komandos kovos dėl čempionų titulo.

“Gimnazijų Lyga” ne tik bus puiki galimybė jauniesiems sportininkams demonstruoti savo įgūdžius, bet ir suteiks jiems patirties ir draugystės akimirkų. Šis projektas taip pat padės stiprinti mokyklų bendruomenių ryšius.

Molėtų sporto centro komanda kviečia visus rėmėjus, mokytojus ir mokyklų bendruomenes palaikyti jaunus talentus ir prisijungti prie šio nuotaikingo ir svarbaus sporto renginio.

REGLAMENTAS

ČEMPIONATO KALENDORIUS

 

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.