Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kartu su partneriais, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centru ir Utenos r. visuomenės sveikatos biuru, organizuoja Laisvės bėgimą – Įveik savo laisvės ratą, skirtą Lietuvos Valstybės ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti.

Jau antrus metus kviečiame visus, laisvę ir aktyvų laisvalaikį mylinčius žmones, įveikti savo laisvės ratą (-us). Bėgimas vyks nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Molėtų stadione, Jums patogiu laiku: ryte, dieną, vakare ar naktį. Bėgimas yra nemokamas.

Renginio dalyvi, visai nesvarbu, kaip įveiksi savo Laisvės ratą (-us): bėgsi ar eisi, įveikęs nors vieną, pasidovanok puikų prisiminimo medalį, kurį rasi Molėtų stadione, tam skirtoje vietoje. Įveikęs savo Laisvės ratą (-us) – netingėk, užsiregistruok nuorodoje: https://docs.google.com/forms/d/1AxohHa8NbaF6172V09B92z5PPl-d6v053ADrFTMoce0/edit.

Kiekvieną savaitę iki pat kovo 11 dienos, burtu keliu išrinksime vieną dalyvį ir padovanosime jam specialų sporto centro prizą.

Nori pasivaržyti? Įveikti daugiausiai laisvės ratų? Tada tau prireiks išmaniosios programėlės, kad galėtum užfiksuoti savo rekordą ir pasidalinti juo su mumis. Kokią programėlę naudosi nesvarbu: „Strava“, „Runkeeper“, “Adidas run“, “Huawei sveikata“ ar k.t., svarbu užfiksuoti laiką ir bėgimo atstumą. Trims, daugiausiai ratų įveikusiems, padovanosime specialius prizus. Užfiksuotą bėgimo atstumą bei laiką siųskite scmetodininkas@gmail.com. Primename, kad praeitais metais daugiausiai laisvės ratų įveikė Matas Krupauskas, kuris pademonstravo geležinį užsispyrimą ir įveikė 71 „Laisvės ratą“. Matas trasoje užtruko, net 4 valandas.

Įveikęs savo Laisvės ratą (-us), nedvejok: pasidžiauk, kad esi Lietuvis, pasipuošk medaliu, pasidaryk nuotrauką, kelk ją į Sporto centro „Facebook“ paskyroje esančio post‘o komentarus, parašyk, kiek savo Laisvės ratų įveikei ir jei nori, mesk iššūkį savo draugui. Kiekvieną savaitę rinksime geriausiai Lietuvos laisvę ir sporto dvasią atvaizduojančią nuotrauką, o nuotraukos autoriui įteiksime specialųjį sporto centro prizą.

Palikti atsiliepimą

Krepšelis Pašalintas Atstatyti
  • Krepšelis tuščias.