Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovo 18 dieną Molėtų sporto centre vyko antrasis „CSGO“ elektroninio sporto turnyras. Turnyre užsiregistravo 6 komandos, tačiau turnyro dieną susirinko tik 4 komandos. Turnyras vyko vieno minuso sistema. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pusfinalius. Pirmajame pusfinalyje po atkaklios kovos „#421“ komanda nusileido “Brigadiorai” komandai. Antrajame pusfinalyje „Zapas ir Draugai“ nesunkiai nugalėjo komandą „Opium“. Mažajame finale „#421“ komanda nesunkiai įveikė komandą „Opium“.  Finale dėl pirmosios vietos „Zapas ir Draugai“ po atkaklios kovos  įveikė „Brigadiorius“. „Zapas ir Draugai“ komandą sudarė: Deimantas Čekuolis, Žygimantas Girskas, Benjaminas Želkevičius, Šarūnas Bražėnas ir Arminas Zavackas.

Turnyro prizininkai buvo apdovoti Molėtų sporto centro įsteigtais prizais – nugalėtojų medaliais, bei taure.

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras dėkoja mūsų sporto centro savanorėms Eligijai Mackevičius, bei Andrė Makovskytei. Taip pat, norime padėkoti Kristupui Kidišiui už pagalbą vykdant turnyrą.

Projektas bendrai finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja švietimo mainų paramos fondas.