Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spalio 23 dieną Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centre vyko pradinių klasių žaidynių krepšinio 3×3 varžybos. Jose dalyvavo Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos moksleivių pradinių klasių moksleiviai ir Molėtų pradinės mokyklos penkios komandos. Geriausiai sekėsi 4a klasės „Molėtuko“komandai( Oskaras Kildišius, Orestas Pumputis, Dominykas Stražinskas, Emilija Kadūnaitė), kuri nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo pirmąją vietą. Antri liko taipogi 4a klasės moksleiviai – „Kebabai“ (Simonas Mackonis, Kostas Inčiūra, Karolis Gaižutis, Rugilė Čaplinskaitė). Trečiąją vietą iškovojo 4d. klasės moksleiviai „Sonikai“ (Motiejus Zaikinas, Vakaris Ginčiauskas, Nojus Minkevičius, Emilė Bajarčiūtė). Po varžybų vyko linksmoji rungtis baudų mėtymo konkursas, kuriame taikliausiais buvo Simonas Mackonis ir Nojus Minkevičius. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti sporto centro įsteigtais prizais – medaliais, diplomais, bei marškinėliais.