Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gegužės 15 d.  Molėtų sporto centro stadione vyko Molėtų rajono mokinių lengvosios atletikos „Keturkovės“ varžybos.

Jose varžėsi per 40 Molėtų rajono mokyklų moksleivių. Vaikinai ir merginos varžėsi 60 metrų bėgimo rungtyje, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo, bei ilgojo bėgimo rungtyje. Vaikinai bėgo 800 metrų, o merginos 500 metrų. FOTO

Susumavus varžybų rezultatus merginų grupėje nugalėjo ir pirmąją vietą iškovojo Molėtų progimnazijos moksleivė Elija Osipavičiūtė – 276, antrąją  Ieva Petrauskaitė – 239, trečiąją Austėja Dragūnaitė – 196, ketvirtąją Aistė Kiškūnaitė – 190, penktąją Augustė Karamauskaitė – 175, šeštąją  Gustė Paketurytė – 175 įskaitiniai taškai.

Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos moksleivis Arianas Razgūnas – 236, antrąją Roland Šileika – 220, trečiąją Titas Dragūnas – 214, ketvirtąją Airidas Petraitis – 206, penktąją Deimantas Daleckas – 186 įskaitiniai taškai.

Primename, kad Lietuvos mokyklų žaidynių komandinės keturkovės varžybos vyks gegužės 17 d. Jose merginų grupėje dalyvaus Molėtų progimnazija, o vaikinų grupėje  Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazija