Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kovo 1 dieną Molėtų sporto centre vyko Molėtų rajono mokinių sporto žaidynių 5 – 6 ir 7 – 8 klasių futbolo varžybos. Jose varžėsi Alantos gimnazijos ir Molėtų progimnazijos komandos. Tiek vienoje, tiek kitoje grupėje nugalėjo Molėtų progimnazijos pirmoji komanda, antrąją vietą iškovojo  Molėtų progimnazijos antroji komanda, trečiąją vieta iškovojo  Alantos gimnazija.

Šiomis varžybomis baigėsi 5 – 8 klasių Molėtų rajono mokinių sporto žaidynės. Šioje grupėje dalyvavo 3 mokyklos, kurios varžėsi 3×3 krepšinio, kvadrato ir futbolo varžybose. Žaidynių nugalėtojais tapo Molėtų progimnazijos mokykla, antra liko Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazija, trečia – Alantos gimnazija.  Dėkojame varžybų teisėjams ir dalyviams.

Primename, kad  kovo 4 dieną vyks Molėtų rajono mokinių sporto žaidynių, pradinių klasių „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos.